Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałem się do LABu ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Dostałem się do LABu ! (/Temat-Dostalem-sie-do-LABu-9551)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dostałem się do LABu ! - Yanke$ - 01-07-2010 15:27

Ogarnijcie się ! Co się czepiacie Bartusia ciągle, że nic Wam nie mówi ?! Dziwicie się ? Po to się starał tyle czasu, żeby wylecieć przy pierwszej lepszej okazji? Wątpię, czy gdybyście Wy, ciężką pracą (bo taka jest) dostalibyście się do LABa, od razu powiedzieli wszystko. Duma, duma..-_- To Wam jest nie na rękę, bo nie wiecie zupełnie nic, jesteście tylko maluczkimi owieczkami w tym całym stadzie i nie macie nic do gadania; a on jest wyżej w hierarchi i przynajmniej się liczy. Tak naprawdę mu zazdrościcie, tylko boicie się do tego przyznać...


RE: Dostałem się do LABu ! - Paviano - 01-07-2010 15:47

@UP
Popieram Yanke$a
Też chciałbym być "LABowcem" Big Grin


BartuŚ jak będzie chciał to powie, jak nie to nie.
Może będzie jeszcze zagadki wymyślał (jak na Qday), żeby się czegoś dowiedzieć xD


RE: Dostałem się do LABu ! - Verudi - 01-07-2010 16:09

Bartuś serdeczne gratulacje Smile i nie przejmuj się słowami krytyki od innych bo oni po prostu Ci zazdroszczą i nie potrafią się do tego przyznać Tongue

I takie jedno pytanie ode mnie: nie wierz jak długo będą potrójne punkty za filmiki itd ?


RE: Dostałem się do LABu ! - PamploW - 01-07-2010 16:19

idź pochwal się mamie i babci na pewno się ucieszą


RE: Dostałem się do LABu ! - Nayare - 01-07-2010 16:36

(01-07-2010 16:09)Verudi napisał(a):  I takie jedno pytanie ode mnie: nie wierz jak długo będą potrójne punkty za filmiki itd ?
Poki co to do resotcku beda, czytaj hallway :-)


RE: Dostałem się do LABu ! - Zythus - 01-07-2010 17:20

Cytat:hierarchi
Jedynej rzeczy, jakiej komuś tu zazdroszczę, to Szafiemu - ma następny temat do spamu.

Zazdrosny? Ja? Nie wiem czy czytałeś jeden z moich pierwszych postów w tym temacie, ale jeżeli nie, to Ci przypomnę. Możesz być pewien, że mu nie zazdroszczę. Siedzieć na FB i odpowiadać codziennie 500 razy na te same pytania? Nie, na pewno mu nie zazdroszczę. Nawet gdybym miał znać dzień, w którym odbędzie się restock nie chciał bym być LAB'owcem.


RE: Dostałem się do LABu ! - SZAFI - 01-07-2010 19:13

A czy ja powiedziałem że jesteś zazdrosny ? zacytuj gdzie tak napisałem... ok ? poźniej pogadamy ;P


RE: Dostałem się do LABu ! - Lubelak - 01-07-2010 19:57

Szafi nie spamuj

Niech moderator to zamknie


RE: Dostałem się do LABu ! - dante - 01-07-2010 20:42

czy tylko mnie się wydaje że co po niektórzy żyją lockerz??. gadacie jak byś cie sobie klepali przy ich logo. my sie logujemy oni zarabiają i dają nam prawo do restocku zyskując na tym setki razy więcej niż my. My się na to godzimy. Układ coś za coś.Więc skąd ten zachwyt? bartuś-owi gratuluje ale to żaden zaszczyt bo to tak jakby twój pracodawca zamiast premii, poklepał cie po ramieniu. Ale ile masz lat? 11 tak?..w twoim wieku też bym sie tym podniecił.


RE: Dostałem się do LABu ! - Daminn - 02-07-2010 09:40

No no gz! Dostaniesz bluzę?xd