Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
co na początek ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: co na początek ? (/Temat-co-na-poczatek-95507)



co na początek ? - vertmar - 06-08-2014 23:08

z góry przepraszam jeśli taki temat już jest na tym forum
chciałbym się zapytać co jest najlepsze na sam początek, na rozpoczęcie przygody z earningiem w sieci? jakieś przydatne poradniki? mentorzy? nie liczę na kokosy, wiem że wszystko przyjdzie z czasem

jak obecnie stoję ? hmmm
kupiłem ads'y na paidverts za 1$ i mam teraz bodajże 3800tych pkt oraz jakieś 0,10$ z tych bonusowych... co dalej? jak na tym dalej zarabiać ? paypal mam splukany więc kolejne inwestycje odpadają (chyba że mogę te pkt wypłacić i kupić za nie ~ 2 ads'y

inne co mam to 10,50zł na firesub. zarobiłem to co prawda w 1 dzien jednak matko, 600 wyswietleń a 3 suby? no jesus, bez jaj. 8h spamowałem i to nie głupim sposobem... jakaś nisza? mentor? z góry dziękuje Smile

aaa, i szukam osoby która wprowadziłaby mnie w świat tego z pobieraniem, firecash bodajże. mogę dzielić 1:1 Smile


RE: co na początek ? - mumminos - 06-08-2014 23:11

Podpinam sie pod temat Smile


RE: co na początek ? - rBartek - 06-08-2014 23:14

Mogę pomentorować na subach sms, jak ktoś chętny niech pisze Pw rano odpowiem.
Oferuje wprowadzenie, niszę itd. Za refa.


RE: co na początek ? - vertmar - 06-08-2014 23:36

(06-08-2014 23:14)rBartek napisał(a):  Mogę pomentorować na subach sms, jak ktoś chętny niech pisze Pw rano odpowiem.
Oferuje wprowadzenie, niszę itd. Za refa.

pw wysłane. mógłby ktoś powiedzieć jak zarobić na paidverts? nie ogarniam tego. a ludzie mówią że mają z tego ponad 50$ dziennie. niestety ja w to nie wierzę Smile można jakiś sposób ? rozumiem że wszystko po kolei jednak no ej. 0,1$ a 50$+ to chyba spora różnica Smile


RE: co na początek ? - Admin - 07-08-2014 08:11

Na początek... http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


co na początek ? - Admin - 07-08-2014 08:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.