Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Nakręcenie 4 filmików na youtube ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zlecę] Nakręcenie 4 filmików na youtube ! (/Temat-Zlece-Nakrecenie-4-filmikow-na-youtube-95502)



[Zlecę] Nakręcenie 4 filmików na youtube ! - investime - 06-08-2014 21:13

Witam !

Zlecę komuś odpłatnie nakręcenie 4 filmików na youtube ukazujących "niby" działanie hacków pod gry. Zależy mi aby osoba ta potrafiła zrobić to bardzo dokładnie i profesjonalnie a co najważniejsze jak najbardziej wiarygodnie.

Oczywiście, aplikację wszystkie są już zrobione chodzi mi o nakręcenie jak najwiarygodniejszych filmików.

Co do ceny to jest ona do uzgodnienia.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt PW.

Pozdrawiam


RE: [Zlecę] Nakręcenie 4 filmików na youtube ! - piotrekprorok - 06-08-2014 21:16

Dopiero co Admin usunął Twój post i dostałes 20 % warna za zasmiecanie forum a Ty znowu... Masz od tego dział 'Zlecenia'.


RE: [Zlecę] Nakręcenie 4 filmików na youtube ! - investime - 06-08-2014 22:42

Został zdjęty bo sam go podbijałem i nie zamierzam drugi raz popełnić takiego błędu Smile

Czekam nadal na kontakt PW zainteresowanych osób.


RE: [Zlecę] Nakręcenie 4 filmików na youtube ! - VoreCC - 06-08-2014 23:11

70zł za 4 filmy? Moja stawka


[Zlecę] Nakręcenie 4 filmików na youtube ! - daniel42na - 07-08-2014 01:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.