Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto (/Temat-Konto-95490)



Konto - Mateusz760 - 06-08-2014 19:06

Witam

Już od dłuższego czasu przesiaduję na tym forum tylko, że się nie udzielam. Chciałbym zacząć angażować się w życie forum i tutaj bardzo proszę pana Admina o to czy byłaby taka możliwość usunięcia drugiego konta "Mestavo" - z tego konta w ogóle nie korzystam i nie chcę oszukiwać ale nie czytałem regulaminu i założyłem drugie konto z czego bardzo żałuję. Prosiłbym też o to czy można byłoby zmienić nazwę konta z "Mateusz760" na "shaGuar"


P.S. Jeśli w złym dziale to bardzo przepraszam.


RE: Konto - piotrekprorok - 06-08-2014 19:11

A frytek do tego nie chcesz? Lol


RE: Konto - wiezaawieza - 06-08-2014 19:40

(06-08-2014 19:11)piotrekprorok napisał(a):  A frytek do tego nie chcesz? Lol

Ja bym poprosił jak już rozdajesz.


Co do tematu to mi nie chcieli powiedzieć jak wyrwać dziewczyne więc tobie nicku raczej też nie zmienią xd

<3


RE: Konto - Admin - 06-08-2014 20:20

Nicków nie zmieniamy z uwagi na nieaktywne konto i przyznanie się do tego nie otrzymasz kary za multi. Tak więc życzę owocnych wypłat każdego dnia/tygodnia/miesiąca Smile


Konto - Admin - 06-08-2014 20:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.