Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna domena oraz zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Własna domena oraz zarobek (/Temat-Wlasna-domena-oraz-zarobek-95404)

Strony: 1 2 3


Własna domena oraz zarobek - rBartek - 05-08-2014 16:46

Cześć, od dziś planuję zacząć zarabiać na eforsie, w międzyczasie zarobię też na portalach konkurencyjnych, lecz raczej eforsa trochę bije konkurencję. Dziś wpadło mi 10zł. Mam 2 pytania.

Czy warto kupić domenę? Mam stronę która oferuje to + serwer za 25zł. (.pl)
Chodzi mi dokładniej o zysk, czy więcej wyciągnę właśnie z domeny, czy raczej ze spamu. Proszę o rozwiniętą wypowiedź.

Oraz drugie pytanie, wpadły mi 4 leady, po 2,50 bo takich chyba wejdzie najwięcej. Zmienić tą kwotę na wyższą, ale jak to będzie z konwersją? Czy kasa będzie wpadała mi co poniedziałek / środę / piątek z tego?

Za ładne odpowiedzi polecą reputacje 2


RE: Własna domena oraz zarobek - Kede - 05-08-2014 17:05

Cytat:Czy warto kupić domenę? Mam stronę która oferuje to + serwer za 25zł. (.pl)
Taa a potem przedłużenie domeny 100zł.

Jeżeli masz pomysł i wykonanie to oczywiście, że warto. Tylko pamiętaj, że za treści na swojej stronie odpowiadasz Ty Wink A gdy promujesz tylko link do programu np. na fb to odpowiada za swój program firma, która go dostarcza. Która jest przygotowana na pozwy sądowe itp. i prawnie ma przygotowane wszystko i dopięte na ostatni guzik Wink

Proponuję zarejestrować domenę na ovh.pl (jeden z najtańszych rejestratorów), zakupić tani hosting (ale nie no name) i działać Wink


RE: Własna domena oraz zarobek - rBartek - 05-08-2014 17:24

Wątpię że ktoś zgłosiłby mnie do organów ścigania za głupie 2,50.

Tylko chodzi mi o to, czy konwersja zwiększa się przez własną domenę, czy jednak lepiej pobawić się w facebooka i liczyć na różne zarobki.


RE: Własna domena oraz zarobek - michal86ole - 05-08-2014 18:25

Bez wahania kupuj domenę + hosting (na nazwa.pl masz domeny na .pl za 0zł) bo zarobki to niebo, a ziemia w porównaniu do spamu na FB. Jak nie będziesz stopki ukrywał to nikt Cię nie zgłosi, umieszczasz przekierowanie na stronę eforsy i sprawa załatwiona. Jeśli masz zamiar zarabiać na subach, a nie premium sms, to zmień stawkę na 7,5zł - masz raz w tygodniu odnowienia które bardzo ładnie wpadają.

BTW. 100zł za przedłużenie domeny masz dopiero po roku Wink


RE: Własna domena oraz zarobek - rBartek - 05-08-2014 20:19

A czy w stawce za 2,5 też są odnowienia?

Korzystam z m-zone.eu czy jakoś tak, na start płacę 25zł (paypal), a zanim odnowię to dorobię się na setki takich domen, oczywiście z dobrą niszą.


RE: Własna domena oraz zarobek - michal86ole - 05-08-2014 20:23

Tak, na stawce 2,50 masz odnowienia w każdy poniedziałek, środę i piątek, jednak ustawiając wyższą stawkę - masz 7,50zł za leada, a później co poniedziałek kolejne 7,50 zł. Moim zdaniem bardziej się opłaca.


RE: Własna domena oraz zarobek - rBartek - 05-08-2014 20:56

Tylko wpadnie mniej leadów, bo nie każdy ma miliony na koncie

EDIT: Jeśli ktoś teraz akceptuje moje subskrybcje, ale nie ma kasy na koncie, i wreszcie doładuje to kasa mi przyjdzie wtedy, czy już nic się nie dzieje?


RE: Własna domena oraz zarobek - michal86ole - 05-08-2014 21:28

(05-08-2014 20:56)rBartek napisał(a):  Tylko wpadnie mniej leadów, bo nie każdy ma miliony na koncie

EDIT: Jeśli ktoś teraz akceptuje moje subskrybcje, ale nie ma kasy na koncie, i wreszcie doładuje to kasa mi przyjdzie wtedy, czy już nic się nie dzieje?

Tak sobie wmawiaj i zarabiaj po 2,50 Jerk2

Powodzenia Smile


RE: Własna domena oraz zarobek - lolekxp - 06-08-2014 10:32

jakie 100zł za przedluzenie domeny, gdzie? na az.pl kosztuje to 71,10 zł, a tam jest oferta im więcej domen tym tańsze przedłużenia i mi wychodzi za 6 dyszek.

71,10 zł płacić raz na 365 dni to dużo? nawet 100zł wymienione tutaj to jest bardzo mało w porównaniu do tego co zarobisz.

edit. pamietaj o sprawach podatkowych zeby nie bylo placzu za rok czy dwa Smile


RE: Własna domena oraz zarobek - rBartek - 06-08-2014 10:54

(06-08-2014 10:32)lolekxp napisał(a):  jakie 100zł za przedluzenie domeny, gdzie? na az.pl kosztuje to 71,10 zł, a tam jest oferta im więcej domen tym tańsze przedłużenia i mi wychodzi za 6 dyszek.

71,10 zł płacić raz na 365 dni to dużo? nawet 100zł wymienione tutaj to jest bardzo mało w porównaniu do tego co zarobisz.

edit. pamietaj o sprawach podatkowych zeby nie bylo placzu za rok czy dwa Smile

Podobno do 3k kwota jest wolna od podatku.

To jak z tą domeną, więcej leadów jak mamy swoją czy tyle samo? Tongue