Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fapage na fejsie, kopiowanie zdjęć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Fapage na fejsie, kopiowanie zdjęć (/Temat-Fapage-na-fejsie-kopiowanie-zdjec-95383)



Fapage na fejsie, kopiowanie zdjęć - saper82 - 05-08-2014 11:16

Witam

Założyłem stronę na facebooku, Wstawiam na nią obrazki z innych fanepage, bez przeróbek. Po prostu, zapisuje na dysk obrazki i wrzucam je na swojego fanpage. Na większości obrazków są adresy www, nie usuwam ich.

Jak to ma się z prawem? Dużo jest takich stron co działa na podobnej zasadzie.

i czy facebook może mi usunąć stronę?


RE: Fapage na fejsie, kopiowanie zdjęć - rBartek - 05-08-2014 16:38

Jeśli zgłoszą Cię setki lub tysiące osób to Ci zablokują, a co do prawa to nic Ci nie grozi, to tylko głupia strona Wink


RE: Fapage na fejsie, kopiowanie zdjęć - Karol. - 05-08-2014 20:39

Nie nic się nie staje lecz jak chcesz to możesz dodać od kogo zabrałeś zdjęcie np. "Od: @Karolekfp"


RE: Fapage na fejsie, kopiowanie zdjęć - rBartek - 06-08-2014 19:36

(05-08-2014 20:39)Karol. napisał(a):  Nie nic się nie staje lecz jak chcesz to możesz dodać od kogo zabrałeś zdjęcie np. "Od: @Karolekfp"

Co Ty mu w ogóle gadasz, nic nie musi.


RE: Fapage na fejsie, kopiowanie zdjęć - Shadow271 - 06-08-2014 20:46

Tez tak dzialam i jakos do teraz mi nic nie zrobili Big Grin


RE: Fapage na fejsie, kopiowanie zdjęć - saper82 - 08-08-2014 19:32

dzięki, tak myślałem, fejs to jedno wielkie kopiuj i wklej,

rBartek, zgadza się, głupia strona, ale są polubienia, wysiłek prawie zerowy, i podobne strony co tak kopiują mają po kilkadziesiąt tysięcy lajków.
I jeszcze, im głupsza strona, ale już z własnym idiotycznym pomysłem który ma wzięcie, tym jeszcze więcej lajków w szybkim czasie, nawet po 20tys w jeden dzień od startu.

Najważniejsze by lajki były, mniejsza co jest na stronie.