Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! (/Temat-Restocku-Nie-Bedzie-W-Czerwcu-9538)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - BartuS - 30-06-2010 18:55

Nie. Chodzi o restock dla osób, które wydały 0.79 $ w SHOPie


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - Friktus - 30-06-2010 19:45

Ja pier****** chciałem sobie zakonczyc przygode z lockerz braniem IMaca a tu mi kaza sie dalej w to bawic i w dodatku nie racza wczesniej powiedziec tylko 3 noce nie przespalem i w dodatku pewnie podwyza ceny mam nadzieje ze nie.


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - BartuS - 30-06-2010 19:52

UPDATE w 1 poscie


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - Burned - 30-06-2010 19:57

3 dni czekałem na restock, jak sama nazwa wskazuje "czerwcowy restock" i odbywa sie w lipcu, nie będę kampił 10 dni następnych, chyba ich pojebało !


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - MotorniczyTramwaju - 30-06-2010 20:00

No dzięki za update BartuŚ, oj dobrze mieć kogoś takiego na forum Smile


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - majkel9490 - 30-06-2010 20:45

przynajmniej dobrze że odbędzie sie po sklepowym bo jak będzie sklepowy to od tego czasu nie będzie trzeba znowu czekać tak długo


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - Fallriv - 30-06-2010 21:28

I czego się podniecacie skoro i tak nic nie zdążycie zamówić lepszego (nagród jest dosyć mało, ceny są diabelnie niskie co oznacza, że wszystko zostanie wymiecione w kilka sekund).

Bardziej czekam na kolejny restock z wyższymi cenami, łatwiej coś upolować niż teraz.


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - Sonny - 30-06-2010 21:33

Jeżeli my nic nie zdążymy zamówić to nic nie zdoła,z czasem np.6 sekund nic nie zamówisz ta?


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - Fallriv - 30-06-2010 21:46

Powiem tyle - dasz screena że zamówiłeś coś wartościowego to zwracam honorSmile Moim zdaniem ten restock będzie strasznie oblegany z racji niskich cen PTZ (które bardzo łatwo teraz zdobywać w stosunku do wcześniejszych restocków z tymi cenami).

W lipcu będzie dużo łatwiej coś zamówić.


RE: Restocku Nie Będzie W Czerwcu ! - tyndyk23 - 30-06-2010 21:53

nie jestem zadowolony z tej decyzjiSmile