Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - "Skracanie linków" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - "Skracanie linków" (/Temat-Dziennik-pracy-Skracanie-linkow-95361)



Dziennik pracy - "Skracanie linków" - Maniak_Shorte - 04-08-2014 21:20

Cześć wszystkim!

Mam 15 lat i postanowiłem wziąć się za zarabianie w sieci. Jakoś nigdy nie miałem do tego motywacji, a myślę że ten dziennik mnie do tego zmotywuje. Do tej pory zarabiam około 50zł miesięcznie na Shorte - dla niektórych to dużo dla niektórych mało, osobiście sądzę, że potrafię wyciągnąć więcej Smile

Serwisy na których będę działał od zera to Shorte oraz Bc.vc

Gdy ludzie będą wchodzić w link będzie wyglądało to tak - SHORTE > BC.VC > DOCELOWA STRONA

Swoje linki nie będę promował jak połowa dzieciarni w grupach na facebooku - zgoda można wyciągnąć tam kilka $, lecz ja wolę mieć stały zarobek niż codziennie modlić się żeby mi konta nie zbanowali.. Planuje je promować na facebooku, lecz na fanpagu, który zacznę tworzyć od zera, mam plan jak go wypromować (bez kupowania reklam na innych stronach). Zamierzam również działać na YouTube, ponieważ można tam bardzo dobrze zarobić, a wiele osób o tym nie wie. Zarobki są tam dopiero po jakimś czasie, kiedy nasz film się wypromuje Smile

Będę próbował dodawać swoje rezultaty z zarobków pod wieczór każdego dnia, nie jestem pewny czy zawsze mi się to uda Wink

Pracę zaczynam dopiero od rana dnia (05.08), więc pod wieczór możecie się spodziewać lub nie spodziewać jakiś rezultatów Smile

Trzymajcie za mnie kciuki Big Grin


RE: Dziennik pracy - "Skracanie linków" - YouAreKilled - 04-08-2014 21:23

Powodzenia Smile Też działam shorte.st, bc.vc jest opłacalne ?


RE: Dziennik pracy - "Skracanie linków" - kociamber - 04-08-2014 21:28

Nie polecam tak robić bo skracanie linka innego skracacza płatnego = ban.


RE: Dziennik pracy - "Skracanie linków" - Maniak_Shorte - 04-08-2014 21:30

(04-08-2014 21:23)YouAreKilled napisał(a):  Powodzenia Smile Też działam shorte.st, bc.vc jest opłacalne ?

Dzieki Smile Według mnie się opłaca, ponieważ słyszałem, ale nie jestem pewien, że lepiej zalicza od adf.ly i stawki są lepsze dla Polski.


RE: Dziennik pracy - "Skracanie linków" - rBartek - 04-08-2014 21:32

Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy - "Skracanie linków" - mysc - 04-08-2014 23:15

Hehe, ja spamuje na FB i nie boje się o bana , bo mam same wartosciowe, pasujace do grup posty ;P Uwazam ze w ten sposob, z autoposterem jest sie w stanie zbudowac sprawny system do zarabiania ;P Czasochłonne jest budowanie "zaplecza spamerskiego", ale mam nadzieję że mi się to opłaci ;p
Działam dopiero lekko ponad tydzień, więc oczywiście mogę się mylić Wink

Będę śledził, powodzenia Wink


Dziennik pracy - "Skracanie linków" - Coristo - 06-08-2014 21:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.