Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Flip Video Ultra HD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Flip Video Ultra HD (/Temat-Rozwiazane-Flip-Video-Ultra-HD-9533)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Flip Video Ultra HD - Invisible - 30-06-2010 05:34

Siemka, nazbierałem 200ptz (lockerz.com) i chce zamówić sobie Flip Video Ultra HD.
Jestem na lockerz.com od niedawna więc nie wiem czy te zamawianie za punkty jest zupełnie darmowe ?? Jedni koledzy mówią że tak inni, że kosztuje to 100zł.

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam Wink


RE: Flip Video Ultra HD - Lukisss - 30-06-2010 05:39

Zamawianie jest darmowe itp. lecz teraz nasi celnicy są posrani i za taką kamerkę trochę się Cła napłaci...


RE: Flip Video Ultra HD - Invisible - 30-06-2010 05:41

Dzięki ;/ To chyba nie będę zamawiał.


RE: Flip Video Ultra HD - Lukisss - 30-06-2010 05:44

Ja bym na twoim miejscu zamówił. Zawsze to sprzedasz drożej i zamówić trochę złoty.


RE: Flip Video Ultra HD - kreatywny - 30-06-2010 08:41

Dokładnie zawsze jakiś grosz wpadnie Wink


RE: Flip Video Ultra HD - Invisible - 30-06-2010 13:07

No ale wiecie jak mi przyjdzie płacić cło 600 zł to ja dziękuje ;]
A jak by był taki przypadek że za cło będzie np 600 zł to będe mógł nie brać tej przesyłki ;p


RE: Flip Video Ultra HD - Admin - 30-06-2010 13:11

za flipa na pewno nie zaplacisz 600 zl.
musialbys przynajmniej jakiegos mini hp brac by tyle wydac, zreszta nawet jak przyjdzie nagroda i bedzie trzba placi to mozesz powiedziec ze jej nie chcesz i wroci do lockerz (co najwyzej konto na lockerz Ci zbanuja) jednak jest szansa ze wogole cla nie bedziesz musial placic.


RE: Flip Video Ultra HD - Lev - 30-06-2010 13:27

Zapłacisz niewiele w porównaniu do wartości. Przynajmniej w przypadku zamawiania tego produktu.
Jednak najpierw musisz go zamówić i dopiero potem się martwić Tongue


RE: Flip Video Ultra HD - Invisible - 01-07-2010 07:50

Myśle że jak jednak trzeba będzie płacić te cło to nie będzie to więcej niż 200 zł ? ;D
Nie mam teraz zbyt wiele kasy ;/


Narazie wogle nie moge zamówić przedmiotu ;P gdy klikam na przedmiot nic się nie dzieje.


RE: Flip Video Ultra HD - omisiu - 01-07-2010 11:50

Bo musi być restock (uzupełnienie nagród)