Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy zdobyciu znajomych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Pomoc przy zdobyciu znajomych (/Temat-Pomoc-przy-zdobyciu-znajomych-95321)



Pomoc przy zdobyciu znajomych - Saxofonfan - 04-08-2014 14:43

Czy ktoś mógłby mi pomóc a mianowicie wyjaśnić jak pozyskać znajomych na facebooku? Mam konto i podłączony fanpage. Jak rozpocząć?


RE: Pomoc przy zdobyciu znajomych - RafalG - 05-08-2014 07:59

Najlepsza opcja jest promować fanpage za pomocą reklamy, możesz tez zaprosić znajomych do polubienia fanpage a później wstawiać tzw. zdj wiralne.


RE: Pomoc przy zdobyciu znajomych - Saxofonfan - 05-08-2014 17:09

To już coś. Smile Dzięki Smile To teraz kolejne pytanko. Jak pozyskać znajomych żeby facebook mnie nie zbanował? Na poprzednim koncie nie zaprosiłem nawet 30 znajomych i od razu banują.


RE: Pomoc przy zdobyciu znajomych - cokieee - 10-08-2014 14:09

mogę ci pomóc ale nie za nic ;D


RE: Pomoc przy zdobyciu znajomych - smagalaz - 11-08-2014 19:12

Zachowuj się jak typowy użytkownik. Nie działaj zbyt szybko, gdyż Facebook od razu wtedy poprosi cię o przepisanie captchy.
Jeśli filtr antyspamowy poprosi cię o przepisanie kodu, lub Facebook spyta, czy znasz tych ludzi w rzeczywistości - odpowiedz twierdząco, a potem zrób kilkugodzinną przerwę w zapraszaniu.