Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie słuszny warn - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie słuszny warn (/Temat-Nie-sluszny-warn-95311)

Strony: 1 2 3


RE: Nie słuszny warn - Davi - 04-08-2014 12:01

Ja także jestem za zniesieniem warna dla Qwika.


RE: Nie słuszny warn - lolekxp - 04-08-2014 12:03

(04-08-2014 10:09)Madroxx napisał(a):  lolekxp i Kurus92 ich opinie nie powinna być brana pod uwagę, nie są obiektywni. Na czacie obrażają Pana Qwika.

wypraszam sobie, po proszę jeden cytat w którym obraziłem owego qwika, bo sytuacja jest diametralnie odwrotna,

moj przyklad: spytalem sie na SB czy ktos ma pojecie o symbolach w DG, qwik glupio odpowiadal o symbolu illuminati, i ze musze zmienic nazwisko na jakies tam i ogolnie robil sobie jaja i drazyl temat illuminati, to nie prowokacja ?

przyklad Kurusia:
pisal tam o postawieniu piwa, a qwik dopisal ze kutasa, to nie prowokacja?

ktos normalnie napisze cos a qwik nie proszony sie odzywa i pisze glupoty ktore w dodatku prowokuja a winny to ten co ulegnal prowokacji i tez mu glupio odpowiedzial? No prosze... chyba cos Ci sie pomylilo.

Proszę być w temacie zanim zacznie się wypowiadać, to Twoja wypowiedź nie może być wzięta pod uwage bo nie było Cie na shoutboxie caly czas, byles wczesniej przed ta sytuacja.

Pozdrawiam!


RE: Nie słuszny warn - Qwik - 04-08-2014 12:07

(04-08-2014 12:03)lolekxp napisał(a):  
(04-08-2014 10:09)Madroxx napisał(a):  lolekxp i Kurus92 ich opinie nie powinna być brana pod uwagę, nie są obiektywni. Na czacie obrażają Pana Qwika.

wypraszam sobie, po proszę jeden cytat w którym obraziłem owego qwika, bo sytuacja jest diametralnie odwrotna,

moj przyklad: spytalem sie na SB czy ktos ma pojecie o symbolach w DG, qwik glupio odpowiadal o symbolu illuminati, i ze musze zmienic nazwisko na jakies tam i ogolnie robil sobie jaja i drazyl temat illuminati, to nie prowokacja ?

przyklad Kurusia:
pisal tam o postawieniu piwa, a qwik dopisal ze kutasa, to nie prowokacja?

Proszę być w temacie zanim zacznie się wypowiadać, to Twoja wypowiedź nie może być wzięta pod uwage bo nie było Cie na shoutboxie caly czas, byles wczesniej przed ta sytuacja.

Pozdrawiam!

Warn za przekleństwo.


RE: Nie słuszny warn - lolekxp - 04-08-2014 12:11

(04-08-2014 12:07)Qwik napisał(a):  
(04-08-2014 12:03)lolekxp napisał(a):  
(04-08-2014 10:09)Madroxx napisał(a):  lolekxp i Kurus92 ich opinie nie powinna być brana pod uwagę, nie są obiektywni. Na czacie obrażają Pana Qwika.

wypraszam sobie, po proszę jeden cytat w którym obraziłem owego qwika, bo sytuacja jest diametralnie odwrotna,

moj przyklad: spytalem sie na SB czy ktos ma pojecie o symbolach w DG, qwik glupio odpowiadal o symbolu illuminati, i ze musze zmienic nazwisko na jakies tam i ogolnie robil sobie jaja i drazyl temat illuminati, to nie prowokacja ?

przyklad Kurusia:
pisal tam o postawieniu piwa, a qwik dopisal ze kutasa, to nie prowokacja?

Proszę być w temacie zanim zacznie się wypowiadać, to Twoja wypowiedź nie może być wzięta pod uwage bo nie było Cie na shoutboxie caly czas, byles wczesniej przed ta sytuacja.

Pozdrawiam!

Warn za przekleństwo.

Widzisz jaki ty ograniczony jesteś, Ty nawet nie wiesz że dostałeś warna nie za słowo "kutas" a za to że jak rozmawiali o postawieniu piwa to żeś dopisał że postawi kutasa co było obrazą już w strone rozmawiających i jednoznaczną prowokacją.


RE: Nie słuszny warn - Madroxx - 04-08-2014 12:19

(04-08-2014 12:03)lolekxp napisał(a):  
(04-08-2014 10:09)Madroxx napisał(a):  lolekxp i Kurus92 ich opinie nie powinna być brana pod uwagę, nie są obiektywni. Na czacie obrażają Pana Qwika.

wypraszam sobie, po proszę jeden cytat w którym obraziłem owego qwika, bo sytuacja jest diametralnie odwrotna,


[Obrazek: QZ0OQeK.jpg]


RE: Nie słuszny warn - lolekxp - 04-08-2014 12:24

(04-08-2014 12:19)Madroxx napisał(a):  
(04-08-2014 12:03)lolekxp napisał(a):  
(04-08-2014 10:09)Madroxx napisał(a):  lolekxp i Kurus92 ich opinie nie powinna być brana pod uwagę, nie są obiektywni. Na czacie obrażają Pana Qwika.

wypraszam sobie, po proszę jeden cytat w którym obraziłem owego qwika, bo sytuacja jest diametralnie odwrotna,


[Obrazek: QZ0OQeK.jpg]

1.
Cytat:moj przyklad: spytalem sie na SB czy ktos ma pojecie o symbolach w DG, qwik glupio odpowiadal o symbolu illuminati, i ze musze zmienic nazwisko na jakies tam i ogolnie robil sobie jaja i drazyl temat illuminati, to nie prowokacja ?

2.
Cytat:ktos normalnie napisze cos a qwik nie proszony sie odzywa i pisze glupoty ktore w dodatku prowokuja a winny to ten co ulegnal prowokacji i tez mu glupio odpowiedzial? No prosze... chyba cos Ci sie pomylilo.

Czyli chyba nie musze uwzględniać czemu tak odpowiedziałem mu po jego niestosownej odpowiedzi? Nope.

[Obrazek: zxczc.png]
tymbardziej jesteś "wiarygodny" broniąc go, czekaj zaraz odemnie założą konta i w kilka osob zasypiemy Was wiekszoscia postow ze to Wy w pelnej zmowie.


RE: Nie słuszny warn - Madroxx - 04-08-2014 12:26

(04-08-2014 12:24)lolekxp napisał(a):  
(04-08-2014 12:19)Madroxx napisał(a):  
(04-08-2014 12:03)lolekxp napisał(a):  
(04-08-2014 10:09)Madroxx napisał(a):  lolekxp i Kurus92 ich opinie nie powinna być brana pod uwagę, nie są obiektywni. Na czacie obrażają Pana Qwika.

wypraszam sobie, po proszę jeden cytat w którym obraziłem owego qwika, bo sytuacja jest diametralnie odwrotna,


[Obrazek: QZ0OQeK.jpg]

1.
Cytat:moj przyklad: spytalem sie na SB czy ktos ma pojecie o symbolach w DG, qwik glupio odpowiadal o symbolu illuminati, i ze musze zmienic nazwisko na jakies tam i ogolnie robil sobie jaja i drazyl temat illuminati, to nie prowokacja ?

2.
Cytat:ktos normalnie napisze cos a qwik nie proszony sie odzywa i pisze glupoty ktore w dodatku prowokuja a winny to ten co ulegnal prowokacji i tez mu glupio odpowiedzial? No prosze... chyba cos Ci sie pomylilo.

Czyli chyba nie musze uwzględniać czemu tak odpowiedziałem mu po jego niestosownej odpowiedzi? Nope.

Obraziłeś ? Obraziłeś więc na uj drążyć temat. Przedstawiłem Ci przykład, o który prosiłeś.


RE: Nie słuszny warn - Danysuw - 04-08-2014 12:29

Kazdy warn dla qwik'a jest sluszny. Dziekuje, pozdrawiam.


RE: Nie słuszny warn - lolekxp - 04-08-2014 12:32

(04-08-2014 12:26)Madroxx napisał(a):  
(04-08-2014 12:24)lolekxp napisał(a):  
(04-08-2014 12:19)Madroxx napisał(a):  
(04-08-2014 12:03)lolekxp napisał(a):  
(04-08-2014 10:09)Madroxx napisał(a):  lolekxp i Kurus92 ich opinie nie powinna być brana pod uwagę, nie są obiektywni. Na czacie obrażają Pana Qwika.

wypraszam sobie, po proszę jeden cytat w którym obraziłem owego qwika, bo sytuacja jest diametralnie odwrotna,


[Obrazek: QZ0OQeK.jpg]

1.
Cytat:moj przyklad: spytalem sie na SB czy ktos ma pojecie o symbolach w DG, qwik glupio odpowiadal o symbolu illuminati, i ze musze zmienic nazwisko na jakies tam i ogolnie robil sobie jaja i drazyl temat illuminati, to nie prowokacja ?

2.
Cytat:ktos normalnie napisze cos a qwik nie proszony sie odzywa i pisze glupoty ktore w dodatku prowokuja a winny to ten co ulegnal prowokacji i tez mu glupio odpowiedzial? No prosze... chyba cos Ci sie pomylilo.

Czyli chyba nie musze uwzględniać czemu tak odpowiedziałem mu po jego niestosownej odpowiedzi? Nope.

Obraziłeś ? Obraziłeś więc na uj drążyć temat. Przedstawiłem Ci przykład, o który prosiłeś.

Sprowokował? sprowokował. Sam zaczął? tak sam zaczął. Więc koleś czego ci jeszcze brakuje? weż mu klawiature zabierz i naucz żeby nie otwierać pyska kiedy nie trzeba i nie proszonym, w realu to już by po papie było i po sprawie a nie się tu napina cwaniaczek przed monitorem i prowokuje wszystkich, i czy tylko mnie ? prowokacja na Kurusiu i innych... a post powyzej osoby ktora wtedy w tym nie uczestniczyla potwierdza tylko te relacje.

i czemu z tyloma osobami ma zaciere co ? skoro on niewinny i nieslusznie ukarany warnem ke ? koniec tych jaj.

Ja koncze ta rozmowe bo nie chce bana dostac, warn dla ciebie jest sluszny, bo sam prowokujesz ludzi i wystarcza LOGI ZE SHOUTBOXA JAKO DOWOD. Trzymaj sie bo niema co dyskutowac, qwik mysli ze dostal warna za slowo "kutas" a dostal za to ze ktos pisal o postawieniu piwa a on wcial sie w rozmowe i dopisal "kutas".

pozdro


Nie słuszny warn - Coristo - 04-08-2014 12:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.