Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie słuszny warn - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie słuszny warn (/Temat-Nie-sluszny-warn-95311)

Strony: 1 2 3


Nie słuszny warn - Qwik - 04-08-2014 09:50

Dzisiaj dostałem warna nie słusznego za napisanie jakże obelżywego słowa ku***tas http://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas_%28element_ozdobny%29

Domagam się zniesienia tego warna.

Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.


RE: Nie słuszny warn - pikusix1 - 04-08-2014 09:51

Niesprawiedliwy warn według mnie, pozdrawiam. Undecided


RE: Nie słuszny warn - Kurus92 - 04-08-2014 09:56

Sprawiedliwy warn według mnie, pozdrawiam.


RE: Nie słuszny warn - lolekxp - 04-08-2014 09:57

wszyscy wiedza ze chodzilo ci o meskie przyrodzenie a nie definicje z wikipedii, sam tok tamtej rozmowy i twoja odpowiedz w niej brzmiala jednoznacznie o co chodzi, watpie ze ci zdejma bo kazdy by sie zaczal tak wypierac szukajac slow dwuznacznych i po fakcie mowil ze chodzilo o te drugie xd masz za swoje spamerze, dobrze ci tak bo ludzie normalnego cos napisza tam a ty pierdzielisz jakie glupoty i prowokujesz zeby ci glupio odpisac, lub tak jak w tym wypadku wciales sie w rozmowe Kurusia bo bylo o postawieniu piwa a ty kutasa choc z toba nikt nie dyskutowal, to masz zasluzony warnik, nie martw sie ja tez je mam. pozdro sFinko Smile


edit. ta swinka na twoim avku jest słodka, szanuje to zwierze jak i reszte ich. Smile


RE: Nie słuszny warn - Qwik - 04-08-2014 10:00

Nie obchodzi mnie co myślą inni.Nie moja wina ze macie zbereźne myśli.Za słowo penis albo wagina też jest warn?

Pozdrawiam.


RE: Nie słuszny warn - Kurus92 - 04-08-2014 10:01

A nas nie obchodzi co myślisz ty Cool


RE: Nie słuszny warn - Madroxx - 04-08-2014 10:09

lolekxp i Kurus92 ich opinie nie powinna być brana pod uwagę, nie są obiektywni. Na czacie obrażają Pana Qwika.


RE: Nie słuszny warn - hertia - 04-08-2014 11:48

Po co założyłeś ten wątek wystarczyło napisać do moda czy tam kto Ci dał warna na pw. Warny nie są dawane za nic a regulamin i zasady obowiązują wszystkich.

Po za tym

http://zarabiam.com/Temat-Dostales-warna-lub-bana-na-czacie-Nic-straconego-Proste-sposoby-na-odpracowanie-50748


RE: Nie słuszny warn - m4rcin93 - 04-08-2014 11:51

Ranga Tutor jest niesłusznie przyznana użytkownikowi daniel42na.

Pozdrawiam.


RE: Nie słuszny warn - Coristo - 04-08-2014 12:00

(04-08-2014 11:51)m4rcin93 napisał(a):  Ranga Tutor jest niesłusznie przyznana użytkownikowi daniel42na.

Pozdrawiam.

Zgadzam się. Powinien na start dostać moda.