Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakładanie Działalnośći Gospodarczej pod zarabianie PPA/CPA/SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Zakładanie Działalnośći Gospodarczej pod zarabianie PPA/CPA/SUB SMS (/Temat-Zakladanie-Dzialalnosci-Gospodarczej-pod-zarabianie-PPA-CPA-SUB-SMS-95304)



Zakładanie Działalnośći Gospodarczej pod zarabianie PPA/CPA/SUB SMS - lolekxp - 04-08-2014 08:16

Hej witam wszystkich forumowiczow! Idea wiem ze lepszym działem na ten temat byłby dział o DG nieco niżej, lecz strasznie mi się spieszy a tutaj jest większy ruch (tam nikt w ogole nie wchodzi).
Do rzeczy:
Zarabiam na modelu PPA/CPA/SUB SMS i planuje niebawem wystartowac z PPI, chcę iść założyć działaność gosp. ale nie wiem jaki symbol do tego najlepiej wybrać ? reputy za wszystkie odp. i dzieki z gory Smile


RE: Zakładanie Działalnośći Gospodarczej pod zarabianie PPA/CPA/SUB SMS - Admin - 04-08-2014 08:38

To że Ci się spieszy kosztem robienia syfu na forum nikogo nie interesuje.
Przenoszę + 20% warna, pilnuj się bo tylko 20% zostało Ci do bana.


To jaki numer PKD wybierzesz nie ma większego znaczenia, zresztą zawsze możesz je modyfikować.

J - 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIALALNOŚĆ POWIĄZANA
i wszystkie pokrewne.


RE: Zakładanie Działalnośći Gospodarczej pod zarabianie PPA/CPA/SUB SMS - daniel42na - 04-08-2014 08:43

Mozesz dodac tez
6312Z , 63.12.Z - Działalność portali internetowych
6209Z , 62.09.Z - Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
6399Z , 63.99.Z - Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Moim zdaniem z zakladaniem dg pod suby-sms i ppa to nie jest trafiony pomysł bo to strasznie śliski i niestabilny interes który nie gwrantuje stałych i regularnych zysków.
No chyba że i tak musisz opłacać składki zus i nie robi Ci to różnicy jeśli np. przez 2 miesiące nie będziesz miał prawie żadnych przychodów.


RE: Zakładanie Działalnośći Gospodarczej pod zarabianie PPA/CPA/SUB SMS - lolekxp - 04-08-2014 08:54

(04-08-2014 08:38)Admin napisał(a):  To że Ci się spieszy kosztem robienia syfu na forum nikogo nie interesuje.
Przenoszę + 20% warna, pilnuj się bo tylko 20% zostało Ci do bana.


To jaki numer PKD wybierzesz nie ma większego znaczenia, zresztą zawsze możesz je modyfikować.

J - 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIALALNOŚĆ POWIĄZANA
i wszystkie pokrewne.

Nie chodziło mi o robienie syfu na forum bo wiedziałem że temat zostanie przeniesiony. Od rana w domu ubrany siedzę i wybieram się do urzędu i nie mogę wybrać się przez wątpliwości dlatego chciałem żeby temat szybciej zauważono. Zresztą teraz mam 20% za to więc dobra robota Wink i dzięki za odp. rep+ dla ciebie

(04-08-2014 08:43)daniel42na napisał(a):  Moim zdaniem z zakladaniem dg pod suby-sms i ppa to nie jest trafiony pomysł bo to strasznie śliski i niestabilny interes który nie gwrantuje stałych i regularnych zysków.
No chyba że i tak musisz opłacać składki zus i nie robi Ci to różnicy jeśli np. przez 2 miesiące nie będziesz miał prawie żadnych przychodów.

To dla mnie korzystne, nie mam ubezpieczenia - bede je miał, pierw mam 2 lata ulgi to nie tak źle a zawsze moge zawiesić, pozatym jest dobrze z CPA/PPA i SUBem bo próg 2k a czasem 3k miesięcznie trzymam więc na ulgowy zus miesięcznie dam rade, a przez ten czas do czasu utraty ulgi planuję sprzedaż na allegro i reklamy google adsense. Dzięki za odpowiedź reput+


RE: Zakładanie Działalnośći Gospodarczej pod zarabianie PPA/CPA/SUB SMS - Mauorycy - 05-08-2014 19:31

Jak planujesz sprzedaż na allegro, to masz już jednoznaczną odpowiedź, co do tego czy zakładać DG czy też nie Smile Dowiedz się w urzędzie statystycznym, czy pod Twoją "branżę" (nie wiem jak będzie wyglądała ta sprzedaż, czy to pośrednictwo, czy czysty handel) przysługuje ryczałt. Jeżeli będzie to zwykły handel, będziesz mógł wtedy zminimalizować podatek do 3-3,5 % uzyskanych przychodów Smile

Możesz też pomyśleć nad założeniem spółki LTD.Więcej info...