Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL (/Temat-Konta-FB-zweryfikowane-telefonicznie-i-email-GMAIL-95297)

Strony: 1 2 3 4 5


Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - Artiis - 03-08-2014 23:34

~~SPRZEDAŻ KONT FACEBOOK~~

Dlaczego warto u mnie kupić konto facebook??


Bo każde konto jest:


* robione na innym IP - nie ma obawy o bana, jeżeli konto będziesz normalnie użytkować
* 1 konto = 1 numer telefonu - nie ma mowy, żeby wyskoczyła Tobie informacja z weryfikacją numeru telefonu
* dostajesz dodatkowo hasło do emaila, który jest na gmailu a nie jakieś śmieciowej poczcie - czyli dodatkowo konto na YT itp Smile
* dodatkowo dostajesz minimum 10 zdjęć danej osoby, kilka fotek jest HOT! - dla osób, których wydajesz się podejrzany, wystarczy wrzucić kolejną fotkę Wink
* realne imię i nazwisko - nie jakieś fejki typu Anna, Anna
* jeżeli chcesz mogę wysłać Tobie startery na których zakładałem konto - czyli masz pewność, że konta zostały aktywowane poprzez realny numer telefonu a nie jakąś stronę ( jeśli bierzesz konto raz na tydzień, nie ma obawy mogę zatrzymać dany starter, aż się zbierze dana ilość i wtedy wyślę Smile )
* profil nie ma wypełnionych szczegółowych danych - masz swój unikalny target? sam, możesz sobie ustawić skąd jest dana osoba, gdzie się uczyła itp Smile
* nie masz swojego targetu? - napisz do mnie, że chcesz mieć wypełniony profil - zrobię to za Ciebie Smile
* konto ma zdjęcie profilowe, oraz tło - nie musisz się męczyć, aby samemu to ustawić
* na życzenie możesz podać dane osoby: wiek, miejscowość itp. - tak jak wyżej, nic nie musisz robić - ja zrobię to za Ciebie Wink
* data urodzenia na gmailu i FB jest taka sama! - bez zbędnego zamieszania i śmiecenia, ta sama data urodzenia na gmailu i FB. W przypadku weryfikacji poprzez datę urodzenia - wchodzisz na gmail i wszystko masz na tacy Smile.
* zdjęcie profilowe na emailu - nie musisz się męczyć, aby samemu to ustawić Smile
* wysłane zaproszenia do minimum 5 grup "dodaj do znajomych" - więc, wystarczy tylko, że dodasz posta typu "szukam znajomych :-))" i już masz multum zaproszeń Smile.

A to wszystko za jedyne: 3,5 zł / 1 konto. Możliwość negocjacji przy zakupie minimum 5 kont.

Kontakt - GG: 7679878 ( niewidoczny ), PW

Stan kont: 5 --> Potrzebujesz więcej? Napisz, założę dla Ciebie Smile.

!Uwaga!

Za każdym razem logując się na konto musisz usuwać ciasteczka oraz zmieniać IP ( tylko przy zakupie więcej niż 1 konta ). Teraz FB dało nowe ograniczenia i gdy tej zasady się nie stosuje wyskakuje taka o to weryfikacja "Kod potwierdzający wysłano na numer XXX XXX XXX. "


RE: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - nasgaroth - 04-08-2014 08:45

Czy konta posiadają chociaż kilku znajomych?


RE: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - Artiis - 04-08-2014 14:03

W tej chwili nie. Ale na kontach została wysłana prośba o dołączenie do grup "dodaj do znajomych". Wysłano minimum; 5 takich zaproszeń. Więc wystarczy tylko napisać posta i już się będzie miało znajomych Wink.

Konta zaskakująco szybko poszły Wink. Następne uzupełnienie dziś, lub jutro do godz: 16:00.


RE: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - rBartek - 04-08-2014 16:53

Kupiłem, polecam Wink


RE: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - Artiis - 04-08-2014 17:44

Nowe konta Wink


RE: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - Gravity - 05-08-2014 14:32

Wszystko poszło jak powinno Wink . Polecam ;p.


RE: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - Artiis - 05-08-2014 21:24

Zapłata szybka i bez problemowa Smile


RE: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - ssdd - 05-08-2014 21:29

Wszystko poszło gładko, dzięki za konto Smile


RE: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - kwazimodos - 06-08-2014 17:16

Skupuje konta fb!!!

Moga byc fejkowe. Czyt. Wylapane prawdziwe konta.

Kontakt priv lub gg 51314359

Dobrze place.


RE: Konta FB zweryfikowane telefonicznie i email-GMAIL - mateart - 06-08-2014 19:18

zakupię konta z długim stażem, od 2 miesięcy