Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Ubrania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Ubrania (/Temat-Rozwiazane-Ubrania-9529)



[Rozwiązane]Ubrania - toreatorex - 29-06-2010 23:53

Witam wszystkich użytkowników Lockerz.com Cool
Mam pytanie głównie do osób, które zamawiały ubrania u nich.
Ponieważ planuję kupić 3 koszulki i 2 pary spodni i ewentualnie piłkę, lecz nie wiem czy będę płacił podatek VAT albo cło (lub jedno i drugie).
Trochę się denerwuję bo to mój pierwszy raz i nie chcę żeby kurier przyjechał i wołał przykładowo 500zł a u mnie ostatnio słabo z kasą :\ i nie wiem czego się spodziewać. Mam co prawda jeszcze trochę czasu ale wolę wiedzieć wcześniej.


RE: Ubrania - sobczuk21 - 30-06-2010 00:03

chyba nikt cie nie poinformował ze mozna zamówić tylko jedną nagrode...
za koszulki, spodnie i wszelkiego rodzaju inne pierdoły vatu nie płacisz, zdarzają się rozne przypadki ale na pewno nie na 500 zł ;D


RE: Ubrania - toreatorex - 30-06-2010 00:05

Sorry zapomniałem to uwzględnić w mym pytaniu ale na pytanie n9e odpowiedziałeś Tongue


RE: Ubrania - kiler1500 - 30-06-2010 00:15

Hmm to trudne oniewaz pilki nie masz w redemption pilka jest w Shopie a Polska nie moze jeszcze kupywac w shopie i to co wiadomo przez najblizsze 2 miechy nie bedzie mogla


RE: Ubrania - Lev - 30-06-2010 15:21

Na pewno nie zapłacisz wielkiej kwoty.
Np. za moją pojedynczą koszulkę nic nie zapłaciłem.
Myślę, że z cłem nie będzie dużych problemów. Chyba, że zamówisz to wszystko jednocześnie w SHOPie i przyjdzie w jakiejś większej paczce. Tak czy siak kwota jaką będziesz miał do zapłacenia nie przekroczy wartości produktu i nie będzie ona zbyt wygórowana Smile


[Rozwiązane]Ubrania - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.