Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA - nadchodzę ;P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: PPA - nadchodzę ;P (/Temat-PPA-nadchodze-P-95242)

Strony: 1 2


PPA - nadchodzę ;P - rkac1997 - 02-08-2014 21:20

Hej. Postanowiłem się wziąć za zarabianie poprzez PPA.
Mam kilka pytań oraz wątpliwości , ale mam nadzieje , że je rozwiejecie.

A więc:
- jeśli darmowy blog to gdzie? Blogspot.com?
- jeśli chcę go promować to gdzie i jak?
- który z serwisów PPA wybrać?
- co na takim blogu zamieszczać (nie chodzi mi o zdradzenie waszych nisz - broń Boże. Mam na myśli w co celować - hacki fake do gier , czy coś ambitniejszego ? )

- czy jechać na jednym serwisie PPA czy na kilku?
- stworzyć jednego bloga i go promować czy kilka?


Na razie to tyle. Mam nadzieje , że ktoś naprowadzi na dobrą drogę. Jeśli dział jest zły lub admin/tutor uzna wątek za niestosowny - proszę o usunięcie Wink


RE: PPA - nadchodzę ;P - Qwik - 02-08-2014 21:22

1.Tak
2.Wpisz w google fraze "co to jest seo"
3.Na początek wszystko jedno i to samo
4.Możesz hacki
5.Na jednym
6.Na początek jeden


RE: PPA - nadchodzę ;P - rkac1997 - 02-08-2014 21:41

Ok - to teraz II seria pytań:
1. Jaki adres i nazwa bloga. Czy powinny zawierać słowa typu: Hacks, Hacki , Crack itp.?
2. Ile postów dodawać? Dodać po 5 dziennie przez tydzień i zacząć promocję , czy można od razu całą lawiną?
3. Skąd wziąć tych , za których hojnie zostaniemy wynagrodzeni (tj. Francuzi etc.) ...
4. Czy stworzenie 1 fake hacka o nazwie ogólnej np. InstallHacks i wstawianie go pod każdy artykuł /link będzie OK?
5. Do jakiej kwoty nie trzeba się rozliczać?


RE: PPA - nadchodzę ;P - Zarobiony_Koles - 02-08-2014 21:43

Znajdź może Mentora?


RE: PPA - nadchodzę ;P - rkac1997 - 02-08-2014 21:47

Nie. Chcę do wszystkiego dość pomału sam. Mentor nie pomaga dokładnie , pisze ogólnikowo - zależy mu Tylko na doświadczonych aby miał hajs.


RE: PPA - nadchodzę ;P - Qwik - 02-08-2014 21:51

1.Może ale nie musi.
2.Jeśli będziesz dodawać dużo to Google uzna to za spam.Dodawaj tak gdzieś 5 dziennie.
3.Musisz znaleźć nisze.
4.Konwersja będzie mała.
5.Od każdej kwoty musisz się rozliczyć.Kwota do 3k zł jest wolna od podatku czyli dostaniesz zwrot.


RE: PPA - nadchodzę ;P - WazzaP - 02-08-2014 21:53

Sam do tego nie dojdziesz, bo chcesz naszą pomoc. Są tacy mentorzy, którzy naprawdę umieją pomóc, a nie tylko liczą na hajs Wink


RE: PPA - nadchodzę ;P - SexPistols - 03-08-2014 07:15

(02-08-2014 21:47)rkac1997 napisał(a):  Nie. Chcę do wszystkiego dość pomału sam. Mentor nie pomaga dokładnie , pisze ogólnikowo - zależy mu Tylko na doświadczonych aby miał hajs.

To dojdź do wszystkiego sam, a nie zadajesz setki pytań i to dość podstawowych, na które masz odpowiedź w wielu wątkach na forum.

Żeby nie było offtopu odpowiem na jedno Twoje pytanie - z każdej kwoty należy się rozliczyć.


RE: PPA - nadchodzę ;P - Clovere - 03-08-2014 07:44

Bez inwestycji w domenę i hosting to nawet nie opłaca się zaczynać bo nie wiesz czy nie usuną ci bloga wtedy wszystkie posty padają od razu szybciej niż muchy. A jakiś hosting na początek kupisz za ok 50 zł na rok na początku wystarczy aby był zwrot, a co do domeny to aktualnie jest promocja na superhost po 1 zł domena .com Smile a przedłużenie 49 + Vat to około 60 zł.

Uwierz są mentorzy którym nie zależy tylko na flocie z refów tylko na pomocy, bo czym więcej ci pomogą to więcej zyskają Smile


RE: PPA - nadchodzę ;P - Qwik - 03-08-2014 09:22

Na superhost trzeba przedłużać na następny rok wiec nie polecam.Hosting na az.pl za 30 zł można kupić + domenę z promocji ale na blogger tez da się zarobić.