Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta kredytowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Karta kredytowa (/Temat-Karta-kredytowa-95192)



Karta kredytowa - dyzia - 01-08-2014 18:23

Witajcie.
Mam problem z weryfikacją konta PayPal. Potrzebuję do tego celu karty kredytowej. Moja karta płatnicza niestety kartą kredytową nie jest, a nie bardzo mam czas biegać po bankach i to załatwiać. Czy jest może jakaś możliwość skorzystania nie wiem z wirtualnej karty kredytowej czy czegokolwiek w tym stylu? Karta ta w żaden sposób nie będzie wykorzystywana, chodzi tylko i wyłącznie o weryfikację konta i innej usługi, do której też potrzebuję karty kredytowej (wszystko bezpłatnie). Zapewne jest to pobożne życzenie, ale chciałabym, żeby zrobienie takiej karty (nawet wirtualnej - jeśli istnieje w ogóle coś takiego) było darmowe.
Z góry dzięki wielkie za każdą pomoc Smile


RE: Karta kredytowa - damianus627 - 01-08-2014 18:32

Ja zweyryfikowalem bez problemu kartą internetową.


RE: Karta kredytowa - wonshim - 01-08-2014 18:35

Karty PrePaid są traktowane przez większość serwisów na tej samej zasadzie co kredytowa... z tą różnicą, że na taką wirtualną kartę najpierw przelewasz pieniądze a później używasz jej tak jak kredytowej przy zakupach przez neta.
Jak wpiszesz "Wirtualna karta kredytowa" czy "karta prePaid" w google powinieneś otrzymać kilka odpowiedzi... porównaj sobie oferty różnych banków... sam takiej karty nigdy nie posiadałem więc nie umiem ocenić gdzie najlepiej ją założyć.


RE: Karta kredytowa - marcel_kk - 01-08-2014 18:35

Zweryfikuj konto rachunkiem bankowym, nie jest konieczna weryfikacja
kartą kredytową, choć PayPal od czasu do czasu przypomina mi abym
dodał takową, ale tak jak pisze nie jest to koniecznością.


RE: Karta kredytowa - dyzia - 01-08-2014 18:37

Tak, ale mi chodzi konkretnie właśnie o kartę kredytową z tego względu, że muszę zweryfikować nią jeszcze jedną usługę. Stąd właśnie takie zapotrzebowanie akurat na ten środek. Potrzebuję właśnie rozwiązania nie wiążącego się z żadnymi wydatkami nawet w stylu "wpłacasz na konto XX zł, które później masz i tak na wydanie". Pytam tutaj, bo szukałam, szukałam i zaczynam już wątpić w powodzenie znalezienia czegoś.


RE: Karta kredytowa - marcel_kk - 01-08-2014 21:18

Weryfikacja poprzez kartę kredytowa polega na tym,
że z konta karty ściągną Ci jakąś kwotę i po kilku dniach ta kwota
zostanie zwrócona na to samo konto.
Z zwykłej karty co jest połaczona z zwykłym rachunkiem nie da się tego zrobić.


RE: Karta kredytowa - dyzia - 01-08-2014 21:22

Marcel no dobrze ja to rozumiem, wiem jak to wygląda. Chodzi o to, że mam do odebrania gratis, ale żeby to zrobić muszę mieć potwierdzoną kartę kredytową, która może być "pusta", że tak powiem. Stąd moje pytanie, bo mogę to zrobić jedynie za pomocą karty kredytowej i na tym mi głównie zależy. Wiem jak przebiega weryfikacja tylko problemem jest tutaj uzyskanie takowej karty Smile


RE: Karta kredytowa - marcel_kk - 01-08-2014 21:44

Idziesz do banku i takowa kartę powinni Ci bardzo chętnie dać,
ostatnio to masowo mi je wciskają w jakim bym się banku nie pojawił.
Chyba że jesteś osobą niepełnoletnia i nie masz takiej możliwości,
to niestety nic nie wymyślisz.


RE: Karta kredytowa - andy1995 - 02-08-2014 14:16

Jesli nadal potrzebujesz weryfikacji karta, pisz. Jestem w stanie Ci pomoc.