Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - asiorek - 26-12-2014 00:57

No więc , szybka i fachowa pomoc Smile Uporaliśmy się z problemem migiem Big Grin


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Barteg - 26-12-2014 09:38

Jak na aureon przystało, wszystko szybko. Mam tam ponad 300pln, ale jeszcze nie mogę sygnatury dać.


Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 26-12-2014 10:13

Sprawdzę co jest nie tak i do godziny dam Ci znać. Napisz proszę swój email bądź imię i nazwisko na PW proszę Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Błąd był po naszej stronie.

Za pomoc / zwrócenie uwagi na problem proszę użytkowników @[asiorek] oraz @[Barteg] o PW z informacją na jakim programie chcecie otrzymać podwyżkę (50gr/lead) Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - patulsky1337 - 01-01-2015 05:52

Tak myślę, żeby przesiąść się na AureonSub... zaciekawił mnie wasz system wypłat bo dostałem wiadomość na pw, że wypłacacie nawet do 15 minut co mnie bardzo zachęciło... ale niestety trochę mniejsza stawka niż na LeadMore... i jak wygląda tutaj konwersja? Ktoś zarabiający się wypowie?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Koja - 01-01-2015 18:04

Kiedyś testowałem na zwykłym spamie na fb i wpadły 2 leady / 120 uv.
Sam spróbuj raz i zobacz ile Ci wyjdzie Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - exobar94 - 01-01-2015 20:06

Dla mnie bomba polecam jak najbardziej, na innych subach a raczej ich dupowatych programach wyciskam po 20zl a tutaj po ponad 100zł Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Dante_/ - 01-01-2015 21:32

Strona wygląda bosko, zarejestrowałem się już i przetestuję program jak odblokują mi konta na FB Big Grin. No i mam nadzieję, że będzie co najmniej 50 PLN dniówki po odblokowaniu kont xD


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - patulsky1337 - 02-01-2015 03:08

Powiem tak- mimo, że stawka gorsza dam serwisowi szanse, bo wydaje się ciekawy i wypróbuje go przez jeden dzień i pozmieniam wszystkie swoje linki na ten serwis. Jak zarobki i konwersja będą wyższe- przechodzę.

Pozdrawiam.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - nykkusek - 02-01-2015 12:17

Patulsky, daj znać jak Ci poszło Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Dante_/ - 02-01-2015 20:49

Lipa trochę 48 wejść 0 leadów, teksty są zachęcające bo by nie wchodzili, pytanie tylko czym to jest spowodowane, powyłączałem opcje podawania imienia, nazwiska oraz e-maila. Za jakiś czas puszczę spam innym program, więc zobaczymy czy będzie tak samo.