Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 27-08-2014 22:11

(27-08-2014 20:07)broofie napisał(a):  
(27-08-2014 19:40)aureonsub napisał(a):  
(27-08-2014 19:35)broofie napisał(a):  Chyba konkurencja atakuje Xpokerface Mam nadzieje, ze to chwilowe ;s

U nas wszystko działa - masz problem z dostępem do serwisu ?

Juz wszystko w porzadu, pospieszylem sie z postem. Strona nie chciala sie zaladowac po czym ukazywal sie komunikat typu "strona przestala dzialac...". Byc moze za czesto odswiezalem strone :-)

@edit. Prosilbym jednak o sprawdzenie mojego konta. Probowalem wejsc na strone poprzez Mozille, G Chrome'a, Opere, nawet zaryzykowalem i sprawdzilem na IE, na kazdej to samo. Strona jednak dziala na mobilnej przegladarce UC Browser.
E-mail uzytkownika; [email protected]

Tapniete z telefonu

Być może zadziałała ochrona przed atakami DDoS - bardzo proszę wejść na http://www.whatsmyip.org/ i podać nam na PW adres IP z tej strony.


Odp: RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - broofie - 27-08-2014 22:59

(27-08-2014 22:11)aureonsub napisał(a):  
(27-08-2014 20:07)broofie napisał(a):  
(27-08-2014 19:40)aureonsub napisał(a):  
(27-08-2014 19:35)broofie napisał(a):  Chyba konkurencja atakuje Xpokerface Mam nadzieje, ze to chwilowe ;s

U nas wszystko działa - masz problem z dostępem do serwisu ?

Juz wszystko w porzadu, pospieszylem sie z postem. Strona nie chciala sie zaladowac po czym ukazywal sie komunikat typu "strona przestala dzialac...". Byc moze za czesto odswiezalem strone :-)

@edit. Prosilbym jednak o sprawdzenie mojego konta. Probowalem wejsc na strone poprzez Mozille, G Chrome'a, Opere, nawet zaryzykowalem i sprawdzilem na IE, na kazdej to samo. Strona jednak dziala na mobilnej przegladarce UC Browser.
E-mail uzytkownika; [email protected]

Tapniete z telefonu

Być może zadziałała ochrona przed atakami DDoS - bardzo proszę wejść na http://www.whatsmyip.org/ i podać nam na PW adres IP z tej strony.

Poszla PW.
@edit. Naprawione = )

Tapniete z telefonu


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 28-08-2014 13:31

Pierwszy BAN bez ostrzeżenia:

Użytkownik kacper.sz*
Powód: Sygnowanie naszych konkursów innymi markami

[Obrazek: ban.jpg]

[Obrazek: ban2.jpg]

Przypominamy - zakaz podszywania się pod inne marki - jest to przestępstwo. Na wypadek złożenia sprawy do sadu będziemy zmuszeni udostępniać Wasze dane, więc nie róbcie tego dla swojego dobra.
(pamiętajcie że regulamin jest jedynie rozszerzeniem stosowanego obecnie prawa )

Pozostałym życzę miłego dnia i dużo leadów !


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Assasinoo - 28-08-2014 15:21

Czyli rozumiem, że mogę wziąć czyiś link, napisać, że strona wakacje.pl rozdaje za darmo wycieczki do Hiszpanii zrobić screena, dać wam, a Wy bez ostrzeżenia od razu zbanujecie na stałe daną osobę? Big Grin


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 28-08-2014 15:26

(28-08-2014 15:21)Assasinoo napisał(a):  Czyli rozumiem, że mogę wziąć czyiś link, napisać, że strona wakacje.pl rozdaje za darmo wycieczki do Hiszpanii zrobić screena, dać wam, a Wy bez ostrzeżenia od razu zbanujecie na stałe daną osobę? Big Grin

Analizujemy każdy przypadek na sobie znany sposób.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - milosz998 - 30-08-2014 16:34

LOL Skisłem, 4 leady na aureonsub :O


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - broofie - 30-08-2014 17:15

(30-08-2014 16:34)milosz998 napisał(a):  LOL Skisłem, 4 leady na aureonsub :O
Ja tam 10 zgarnalem w jeden dzien Tongue ale czekam na "dostawe" nowych programow.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - milosz998 - 30-08-2014 17:33

Admin, a jak reklamuję bilety do kina mówiąc że ja już otrzymałem to przestępstwo czy jeszcze nie?Smile Poza tym wy też podszywacie się tam pod marki CinemaCity i Multikino.


Odp: RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - broofie - 30-08-2014 18:45

(30-08-2014 17:33)milosz998 napisał(a):  Admin, a jak reklamuję bilety do kina mówiąc że ja już otrzymałem to przestępstwo czy jeszcze nie?Smile Poza tym wy też podszywacie się tam pod marki CinemaCity i Multikino.

Tutaj nawet nie trzeba znac prawa, wystarczy logiczne myslenie...

Tapniete z telefonu


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 30-08-2014 20:39

(30-08-2014 17:33)milosz998 napisał(a):  Admin, a jak reklamuję bilety do kina mówiąc że ja już otrzymałem to przestępstwo czy jeszcze nie?Smile Poza tym wy też podszywacie się tam pod marki CinemaCity i Multikino.

Nie, wtedy nie jest to przestępstwo - i nie, nie podszywamy się pod multikino i cinemacity bo to my jesteśmy organizatorami konkursu. - przeczytaj pierwszą linijkę w stopce. To tak jakbyś powiedział, że w programie gdzie można wygrać playstation podszywamy się pod Sony Smile

(30-08-2014 17:15)broofie napisał(a):  
(30-08-2014 16:34)milosz998 napisał(a):  LOL Skisłem, 4 leady na aureonsub :O
Ja tam 10 zgarnalem w jeden dzien Tongue ale czekam na "dostawe" nowych programow.

Dokładnie, to jest tylko kwestia taktyki i umiejętności - mamy użytkownika który wyciągnął ponad setkę w ciągu dnia. Trzeba chcieć i wiedzieć.