Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Assasinoo - 21-08-2014 09:28

Też mi nie działa ;d A tylko raz na niej byłem.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 21-08-2014 09:29

(21-08-2014 09:21)bec2 napisał(a):  nie bede publicznie podawal swojego ip, a wiadomosci wysylac mi sie nie chce, trudno straciliscie usera i mozliwe, ze kilku wiecej

No cóż - jeżeli ktoś woli się obrażać i "nie chce mu się" to my tym bardziej dziękujemy Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zarobiony_Koles - 21-08-2014 09:31

Zacytuję:

(21-08-2014 09:24)Zarobiony_Koles napisał(a):  Nju: Za darmo napewno nie TongueTongue Aueron, załóżmy zarobie dzisiaj 50 zł, zlecę wypłatę, kiedy ją dostanę?



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 21-08-2014 09:34

(21-08-2014 09:22)Nju napisał(a):  Chyba mnie zablokowaliście Tongue IP: 37.31.20.132

Już powinno być w porządku - przepraszamy za kłopot Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zarobiony_Koles - 21-08-2014 09:36

No nie mogę ;/ I jak tu być spokojnym jak człowiek kasy potrzebuje ;(


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 21-08-2014 09:37

(21-08-2014 09:31)Zarobiony_Koles napisał(a):  Zacytuję:

(21-08-2014 09:24)Zarobiony_Koles napisał(a):  Nju: Za darmo napewno nie TongueTongue Aueron, załóżmy zarobie dzisiaj 50 zł, zlecę wypłatę, kiedy ją dostanę?

Ban był przypadkowy - niestety czasem się zdarza, że w wypadku ataków - po to żeby zapewnić stabilność systemu kilku użytkowników niesprawiedliwie ucierpi, za co bardzo przepraszamy, nie mniej jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie ma wpływu na działanie systemu dla osób, które są Waszymi leadami a poza tym jest to jak najbardziej do odkręcenia Smile

Co do wypłaty: Do 24h, najprawdopodobniej jeszcze dziś - przelewy są robione na bieżąco.

Pozdrawiam !

(21-08-2014 09:36)Zarobiony_Koles napisał(a):  No nie mogę ;/ I jak tu być spokojnym jak człowiek kasy potrzebuje ;(

Zalecam troszkę cierpliwości - 3 posty co 5 minut nie przyspieszą sprawy, jednak jak tak bardzo Ci zależy to tej wypłaty dokonam osobiście - proszę tylko napisz prywatną wiadomość z imieniem i nazwiskiem na jakie zostało założone konto.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zarobiony_Koles - 21-08-2014 09:58

To może to mnie przekona zacząć zarabiać, te nowe doładowania są ładne, fakt te 50 pln no ale.. Ale z drugiej strony nowy program freebiz, ahhhh te wybory Undecided


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 21-08-2014 10:04

(21-08-2014 09:58)Zarobiony_Koles napisał(a):  To może to mnie przekona zacząć zarabiać, te nowe doładowania są ładne, fakt te 50 pln no ale.. Ale z drugiej strony nowy program freebiz, ahhhh te wybory Undecided

Powiedz nam co masz tam, czego brakuje Ci u nas - dodamy to Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zarobiony_Koles - 21-08-2014 10:09

Wyższą stawkę, wszystkie programy po dłuższej współpracy mam na 6 zł Smile A to da się dokonać? :]

Testował ktoś już te doładowania? Jaka konwersja na nich jest? Pytanie dla aureon bo oni to widzą ;]


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 21-08-2014 10:29

(21-08-2014 10:09)Zarobiony_Koles napisał(a):  Wyższą stawkę, wszystkie programy po dłuższej współpracy mam na 6 zł Smile A to da się dokonać? :]

Testował ktoś już te doładowania? Jaka konwersja na nich jest? Pytanie dla aureon bo oni to widzą ;]

Stawkę ustalamy na podstawie wyników - jeżeli będą dobre to z pewnością będzie się dało.

Co do konwersji - program jest od kilkunastu godzin, więc dane są trochę niemiarodajne - trzeba poczekać przynajmniej kilka dni by wyciągać wnioski.