Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 09-08-2014 15:46

no Panowie, jeśli konkurencja nalicza wam leady za nic to się cieszcie. Tutaj naliczane są leady za faktyczne obciążenie konta leada. Na życzenie logi wszystkich numerów.
Najprościej sprawdzić biorąc telefon i wysyłając smsa jak macie wątpliwości a nie pomawiać i zarzucać kłamstwo Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - majeros - 09-08-2014 15:54

Ma ktoś jakieś dowody wypłat?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zarobiony_Koles - 09-08-2014 19:38

Mam pytanie, konkurs już się s kończył, czy się jeszcze nie zaczął? Bo słyszałem, że w tym tygodniu miał by konkurs, przybliżone daty, które jak zwykle okazali się pisane patykiem po wodzie Sad

Kiedy jakiś tam konkurs?


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - rBartek - 09-08-2014 20:26

(09-08-2014 19:38)Zarobiony_Koles napisał(a):  Mam pytanie, konkurs już się s kończył, czy się jeszcze nie zaczął? Bo słyszałem, że w tym tygodniu miał by konkurs, przybliżone daty, które jak zwykle okazali się pisane patykiem po wodzie Sad

Kiedy jakiś tam konkurs?

Ciagle trwa ten na pomysły, ma podobno być jakiś na programy.

Aureon, jakby za nic dawali leady, np. eforsa, firesub, to by nie wytrzymały miesiąca. Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Zarobiony_Koles - 09-08-2014 21:43

Bartek, tak? To gdzie są informacje o konkursie, oświeć mnie facepalm


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Nju - 10-08-2014 07:31

(09-08-2014 15:54)majeros napisał(a):  Ma ktoś jakieś dowody wypłat?

Ja dałem kilka stron wcześniej.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Varnity - 10-08-2014 09:00

Nie widze przyszłości w tym serwisie.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 10-08-2014 09:55

(09-08-2014 19:38)Zarobiony_Koles napisał(a):  Mam pytanie, konkurs już się s kończył, czy się jeszcze nie zaczął? Bo słyszałem, że w tym tygodniu miał by konkurs, przybliżone daty, które jak zwykle okazali się pisane patykiem po wodzie Sad

Kiedy jakiś tam konkurs?


Jeszcze się nie zaczął. miał być w trakcie tygodnia - jest niedziela. I nie jak zwykle patykiem po wodzie, bo to pierwsza nawet nie kilkudniowa obsuwka Wink

(09-08-2014 20:26)rBartek napisał(a):  
(09-08-2014 19:38)Zarobiony_Koles napisał(a):  Mam pytanie, konkurs już się s kończył, czy się jeszcze nie zaczął? Bo słyszałem, że w tym tygodniu miał by konkurs, przybliżone daty, które jak zwykle okazali się pisane patykiem po wodzie Sad

Kiedy jakiś tam konkurs?

Ciagle trwa ten na pomysły, ma podobno być jakiś na programy.

Aureon, jakby za nic dawali leady, np. eforsa, firesub, to by nie wytrzymały miesiąca. Wink

Widocznie trzeba się bardziej postarać.
Nie da się ucinać leadów bo niby skąd mamy wiedzieć czy to nie Wy wysyłacie smsa i nie sprawdzacie czy leady wchodzą więc takie przypuszczenia włóżcie między bajki i albo udowodnijcie że Wam nie wpadł lead albo skończcie z pomówieniami bo to trochę nie wypada Wink


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 10-08-2014 12:54

Dodane są kolejne dwa programy - Minecraft i wycieczka , kolejne dwa - autorskie i niespotykane wcześniej programy ok wtorku, środy !
Zapraszamy do korzystania ! Wink

(10-08-2014 09:00)Varnity napisał(a):  Nie widze przyszłości w tym serwisie.

Bardzo chętnie wysłuchamy krytycznych uwag Wink Czegoś brakuje, coś mogłoby być lepiej ? słuchamy ! Smile


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - kermit - 10-08-2014 14:39

Nie żebym był hejterem, ale nie macie tego czegoś Big Grin no i ta konwersja...