Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodawanie witryny do Google Analitycs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Dodawanie witryny do Google Analitycs (/Temat-Dodawanie-witryny-do-Google-Analitycs-95136)



Dodawanie witryny do Google Analitycs - dawkos23 - 31-07-2014 19:49

Siemka,

dodałem do Google Analitycs jedna witryne. Skopiowałem kod śledzenia i wkleiłem zaraz przed </head> na stronie głównej. Czy to wystarczy? Czzy jeszcze powinienem coś zrobić w celu jakichś dokładniejszych danych od Google Analitycs.

I jeszcze jedno pytanko mam - jak dodać drugą witrynę do tego samego konta Google Analitycs, bo nie widze tam takiej opcji.

Pozdro Smile


RE: Dodawanie witryny do Google Analitycs - linoskoczek - 31-07-2014 21:25

1. Jeśli dobrze wkleiłeś, to powinno wystarczyć.

2. Wejdź do swojego panelu Google Analytics i przejdź do sekcji Administrator. W środkowej kolumnie (Usługa (np. witryna lub aplikacja)) kliknij na to okienko (dialog) do wybierania swojej usługi i wybierz tam "Utwórz nową usługe".


RE: Dodawanie witryny do Google Analitycs - Qwik - 31-07-2014 21:26

Google Analitics for Wordpress zainstaluj taki plugin i wklej ten kod i tyle


RE: Dodawanie witryny do Google Analitycs - linoskoczek - 31-07-2014 21:54

(31-07-2014 21:26)Qwik napisał(a):  Google Analitics for Wordpress zainstaluj taki plugin i wklej ten kod i tyle

Jeśli opanował Wordpress w takim stopniu, że wiedział w jaki sposób dodać kod do nagłówku, to nie ma sensu obciążać Wordpressa dodatkowymi pluginami.

@dawkos23
Zapomniałem dodać, że kod będzie usuwany wraz z aktualizacją motywu. Nie wiem, czy masz zamiar go aktualizować, gdy wyjdzie nowa wersja. Jeśli tak, to zrób to, co opisał Qwik, albo pamiętaj, żeby kod po aktualizacji motywu znów dodać w to samo miejsce.


RE: Dodawanie witryny do Google Analitycs - SOCZ - 17-08-2014 10:20

Dawkos, jeżeli tylko Ty masz dostęp do admina WP polecam Ci to zrobić za pomocą http://wordpress.org/plugins/google-analyticator/ - o nic się nie martwisz, możesz wykluczyć siebie ze statystyk odwiedzin i dodatkowo masz szybkie statystyki już w WP.