Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts Bot --- PV Bot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts Bot --- PV Bot (/Temat-PaidVerts-Bot-PV-Bot-95123)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Iquito - 19-09-2014 09:46

Tyle, że ten bot nie działa chyba na xp bo ja go nie moge zainstalowac nawet ;/


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Blackers - 19-09-2014 10:32

(18-09-2014 21:31)GPlayer napisał(a):  A nie lepiej korzystać z darmowego bota ? Idea

Rzeczywiście 3 dolary to jest taki wydatek, że no szukać trzeba darmowej alternatywy, Ludzie człowiek robi dla Was mega robotę, ułatwia sprawę a tu przyjdzie jeden z drugim i powie, że lepiej używać darmowej wersji, a powiedz mi który bot oferuje takie same opcje jak ten.

Ps. Jeżeli komuś 3 dolary to kłopot to po co w ogole bawić się w programy inwestycyjne? Reasumując jeżeli ktoś ma kasę na wkład do takiego programu jak Paidverts i szkoda mu 3 dolary na bota który ułatwia tak pracę praktycznie do tego, że nie musisz nic robić, to zyczę szczęscia w zarabianiuWink
Pozdrawiam i Gratulacje dla autora za taką robotę tym bardziej za pomoc z problemami które zgłaszałem w czasie kiedy bot mi nie działał


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - Watoga - 19-09-2014 10:46

Tez sie zastanawiam nad zakupem bota ale troche sie cykam banika :-\


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - patryk006 - 19-09-2014 11:21

Pytanie do autora:

Czy bot musi korzystać z .net 4.0 ?, tak z ciekawości bo jak działał by na wcześniejszych to zawsze można skompilować go na starszą wersję i będzie śmigać na xp Tongue

(18-09-2014 21:31)GPlayer napisał(a):  A nie lepiej korzystać z darmowego bota ? Idea


Jeśli ten "darmowy" bot posiada tyle funkcjonalności i gigantyczną bazę captch tak że na około 100 muszę wpisać 1 to tak może warto, ale przy tej cenie to wolałbym sobie darować paru godzin szukania i przedzierania się przez spamerskie lub niedziałające programy, jeśli 3$ to za dużo to ile chcecie tu włożyć ? 1$?


(19-09-2014 10:46)Watoga napisał(a):  Tez sie zastanawiam nad zakupem bota ale troche sie cykam banika :-\

Chwilowo nikt tego nie sprawdza nawet, czy kiedyś będą tego nikt nie wie, być może coś zaczną łapać jak program będzie mieć problemy z wypłatami


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - haha40027 - 19-09-2014 19:09

@patryk006
Nie byłbym tego taki pewny.
Coraz więcej "płaczków" na forum robi tematy pt. cheating/ban this guy, gdzie wklejają jakieś rozmowy i oferty nt. botów(na screenach refy też są więc pogratulować tylko tym, co to oferują facepalm ).

Była w newsach ostatnio informacja, że od captchy w 3 linijce mają odejśc, czyli tak jak było na początku programu 3 linijki kopiuj wklej, a na dodatek captche z solve media(czy jak to się tam zwie).

Mało mnie to interesuje czy to coś da, bo zawsze się da mechanizmy obejść(prędzej czy później), ale taka zmiana stworzy trochę roboty programistom Tongue


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - patryk006 - 19-09-2014 20:04

oj tam, mamy obsługę decaptchy Tongue

po co w ogóle te linijki kopiuj-wklej, jak dla mnie beznadziejny pomysł i nawet nie mam pojęcia co to miało wprowadzić Big Grin


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - morawcik - 19-09-2014 21:43

Działa wam normalnie? Od 15 min mam "Loading" i nic się nie zmienia.


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - patryk006 - 19-09-2014 23:49

działa


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - morawcik - 20-09-2014 18:47

Czy "loading" (zaraz po naciśnięciu "log in") kiedyś zniknie czy mam jakiś problem z botem?


RE: PaidVerts Bot --- PV Bot - muniek11 - 20-09-2014 19:37

Też tak miałem. Odinstaluj bota, ze stronki ściągnij jeszcze raz i zainstaluj ponownie. Wyczyść także pozostałości po bocie ( pliki i foldery na dysku C chyba, że zainstalowałeś na dysku D to z dysku D) Smile mi to pomogło Huh