Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts Bot --- PV Bot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts Bot --- PV Bot (/Temat-PaidVerts-Bot-PV-Bot-95123)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


PaidVerts Bot --- PV Bot - Barthez - 31-07-2014 14:34

Witam, chciałbym przedstawić według naszej opinii(autorów) najlepszy bot do PaidVerts. Paru betatesterom z tego forum też się odważyło użyć takiej opinii, więc nie jest to jednostronna opinia.

W sieci krążą jakieś inne boty i muszę wam powiedzieć, że co najmniej jeden z nich wykorzystuje wasze kompy do "cichego" oglądania różnorakich reklam i nie wiadomo czego jeszcze. Sprawdźcie sobie pierwszym lepszym snifferem to zobaczycie Smile

Program jest wolny od wirusów, można śmiało go przeskanować różnymi antywirusami a także przejrzeć snifferem. Nie ma żadnych ukrytych połączeń. Waszego hasła do PaidVerts też w ogóle nie ruszamy a tym bardziej nigdzie nie wysyłamy jest ono używane bezpośrednio do logowania PV.

Przejdźmy do konkretów:

Główne funkcje programu:
- starter (autoupdater)
- autostart przy starcie windowsa
- program może działać cały dzien w tray'u (nie przeszkadza)
- timer sprawdzający co ustalony czas czy są nowe reklamy (i informujący dymkiem jeśli są)
- baza danych captchy licząca już koło 4000 captchy. Program sprawdza czy dana reklama jest w bazie jeśli tak to nic nie musicie robic Smile Jeśli nie to wyskakuje okienko do wpisania captchy i jeśli wpiszecie poprawną to taka captcha doda się do tej bazy. Na ten moment szansa na pobranie captchy z naszej bazy wynosi około 71 %.
- jeśli captchy nie znajdzie w bazie i nie chcemy ręcznie ich przepisywać jest także obsługa deathbycaptcha
- oczywiście samo nabijanie reklam każdego rodzaju
- różne ustawienia
- AFK Mode (Program ogląda tylko te reklamy gdzie jest captcha w bazie. Jeśli nie ma to idzie do kolejnej itd. Więc nie musimy być przy kompie w tym trybie a jak przyjdziemy to możemy sobie zobaczyć resztę reklam gdzie nie było captchy) Do tego opcja wyłączenia Windowsa.
- automatyczne kupowanie microAd Packów (jeśli możliwe)
- automatyczne oglądanie reklam gdy pojawią się nowe
- większy opis na: http://www.pv.linuxpl.info/website/

Troche screenów:

[Obrazek: logowanieAPP.png]

[Obrazek: mainAPP.png]

[Obrazek: nabijanie1.png]

[Obrazek: nabijanie2.png]

[Obrazek: tray.png]

Program posiada licencje, ale można go za darmo przetestować beż żadnych utrudnień oraz ze wszystkimi dostępnymi opcjami.


Więcej informacji oraz DOWNLOAD na oficjalnej stronie: http://www.pv.linuxpl.info/website/

Opinie betatesterów (zebrane z tego tematu)

(31-07-2014 17:15)Profice napisał(a):  Bot niczego sobie, działa bez zarzutu, żadnych problemów nie było i wszystkie captche wyłapał sam. Niezła robota Wink

(31-07-2014 21:50)kciuk napisał(a):  No bocik całkiem spoko, nie badałem go po wirusach, ale nawet avg sie nie odezwał, a on sie na wszystko odzywa prawie :F Tylko przydałaby się mała instrukcja w j. polskim jak to tam z tymi ustawieniami jest, bo akurat angielski znam, ale tam jest to tak nagmatwane, że nie jeden może się zacząć drapać po głowie przy niektórej opcji Big Grin

@Wyskoczyła mi jedna capchta, wpisałem i działa tak jak to opisali, czyli smiga dalej, wykupiłem sobie mikro pakiet w celu sprawdzenia czy sama zacznie działać, dosłownie 15sekund jak wykupiłem wyłapała już adsy Big Grin

(31-07-2014 22:24)bolo9797 napisał(a):  Moge w 100% polecic Smile Wszystko dziala bez problemu. Sam mialem sie zabierac za podobnego ale widze ze nie ma sensu ;p

(01-08-2014 10:28)Stalmer napisał(a):  No tak sobie testuje tego bota i póki co działa idealnie !
Bardzo podoba mi się to, że pokazuje wartość reklamy i ile reklam zostało do wyklikania Smile

(01-08-2014 16:30)Stalmer napisał(a):  Ta baza danych z captachami to świetny pomysł impreza

(01-08-2014 23:02)Koja napisał(a):  Bot troche reklam juz 'przeleciał', musiałem przepisać kod z 15 razy i dwa razy kod powtórzył się. Dokładnie chodzi o 'join now'. Poza tym polecam Smile

(02-08-2014 10:23)olekn1 napisał(a):  Bot bardzo dobry, tak na prawdę to nic więcej nie potrzebuję i trzymam kciuki w jego rozwoju :Smile

(02-08-2014 14:20)KUBA555 napisał(a):  Wszystko super Smile Świetnie działa Smile Polecam!!!

(02-08-2014 15:13)kociamber napisał(a):  Polecam serdecznie bota! Smile
Brakuje tylko możliwością kilku kont na raz Wink
Oraz jak pisałem na PW autorowi czekam na magiczny przycisk "Donate" Smile

(02-08-2014 19:10)cheaters24 napisał(a):  Muszę przyznać że szykuje się najlepszy bot. Korzystałem z innego ale tamten strasznie powoli chodził a ten dosłownie śmiga.
Fajne jest to że można dać że w ustawieniach jest stała widoczność i można na bieżąco wpisywać captche(nie tak jak w innym bocie)
Nawet nie ma porównania między tym a tym
http://zarabiam.com/Temat-PaidVerts-BoT-92019
Ten jest bardziej dopracowany i jak na wersje testową jest najlepszy.

(04-08-2014 13:54)roko1992 napisał(a):  Wszystko śmiga aż miłoSmile

(08-08-2014 12:44)bartex89 napisał(a):  właśnie kupiłem licencje, bot jest bardzo dobry

Więcej informacji oraz DOWNLOAD na oficjalnej stronie: http://www.pv.linuxpl.info/website/

.


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Profice - 31-07-2014 16:04

Myślę, że można spróbować Wink


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Barthez - 31-07-2014 16:10

Poszło Smile

// Do działania aplikacji wymagany jest net framework.


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Clovere - 31-07-2014 16:59

W jakim języku pisaliście ?


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Barthez - 31-07-2014 17:05

W c#.


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Profice - 31-07-2014 17:15

Bot niczego sobie, działa bez zarzutu, żadnych problemów nie było i wszystkie captche wyłapał sam. Niezła robota Wink


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Kaspirek - 31-07-2014 19:53

chetny ! .
pozdrawiam


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Barthez - 31-07-2014 20:03

Poszło Smile Zachęcam innych, jak się nie znajdą chętni to wrzucę do działu ogólnego/ inne forum.


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - UmCyK - 31-07-2014 20:12

Przecież płatny bot istnieje już do tego Smile


RE: Szukam beta testerów do bota PaidVerts - Noozer - 31-07-2014 20:17

Jestem chętny do przetestowania Wink