Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do Zamknięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do Zamknięcia. (/Temat-Do-Zamkniecia-95090)

Strony: 1 2


Do Zamknięcia. - experimental - 30-07-2014 20:40

Witajcie,

Jak w temacie chodzi o brzydkiego i śmierdzącego oszusta jakim jest użytkownik ryback
Nie spodziewałem się tego po nim, zwłaszcza że jest zaufanym użytkownikiem i rozmawiało się z nim dość przyjemnie - no ale wyglądało to tak:
mieliśmy się wymienić - on daje mi 25 kont na facebooku - ja daję fanpage (https://www.facebook.com/pages/Wyluzowany-Nauczyciel/438223579650339?fref=ts)

No i ryback podał mi e-mail do wysłania fanpage - co też uczyniłem, chwilę potem ryback doszedł do wniosku, że podał zły e-mail.
Oczywiście jak rasowy oszust nie przyznał się do tego, nawet dość sprytnie to ukartował!

Tyle że... Jakie jest prawdopodobieństwo, że osoba o danym e-mailu siedzi akurat na facebooku, akurat jest ogarnięta w fanpage'ach i w dosłownie 15 sekund zabrała mi Administratora i wstawiła linki z bc.vc jeśli dobrze pamiętam (już ich nie ma, niestety), no jakie???
Jest to prawdopodobieństwo zerowe. Pisałem do rybacka na gg, na zc także - i nic.

Proszę o pomoc!
[Obrazek: 5u36v8.jpg]
Jak to mawiał słusznie Piłsudski: "Bić k&rwy i złodziei, mości hrabio."


RE: ryback - brzydki, śmierdzący oszust. - Coristo - 30-07-2014 20:47

@[ryback]


RE: ryback - brzydki, śmierdzący oszust. - ryback - 30-07-2014 22:23

buahahahha
przeciez to nie ja Big Grin
ostatnio zrypalem paru niemilych gimbusow to sobie zaczynaja jaja robic
jaka anna1990 w zyciu tego maila nie mialem
od samego poczatku mojego konta nigdy nie zajmowalem sie zadnymi fanpage tylko i wylacznie premium smsy rozmowy oraz wymiany
i co moze napiszesz ze pisales do mnie pw??
ze napisal do ciebie numer ktory mam tu zapisany w profilu????
z reszta pare dni temu juz pisalem ze jakies malolaty sie podszywaja podemnie bo juz mi pare osob o tym pisalo


RE: ryback - brzydki, śmierdzący oszust. - Zły_Szeląg - 30-07-2014 22:35

Pewnie ktoś napisał na gg i nie zweryfikowałeś nr? Big Grin Do mnie co chwile piszą na gg różni Surferzy i Yazirowie i chcą coś rzekomo sprzedać Big Grin


RE: ryback - brzydki, śmierdzący oszust. - daniel42na - 30-07-2014 22:41

podaj nr gg z którym rozmawiałeś


RE: ryback - brzydki, śmierdzący oszust. - ryback - 30-07-2014 23:03

aa i wypraszam sobie
myje sie pare razy dziennie a wedlug mojej zony kawal przystojniaka ze mnie Big Grin


RE: ryback - brzydki, śmierdzący oszust. - Artiis - 31-07-2014 01:08

Eh, jak tak można robić się w jajko? Nie sprawdzając numeru GG poprzez prywatną wiadomość facepalm.


Odp: ryback - brzydki, śmierdzący oszust. - Kaspirek - 31-07-2014 04:26

Niezle dal sie wyhujac... za przeproszeniem ,d aniu aniu ,d

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: ryback - brzydki, śmierdzący oszust. - marcel_kk - 31-07-2014 06:11

Zawsze powtarzam: interesy poprzez GG robi się po uprzednim
zweryfikowaniu na PW forum, wtedy lepiej wiadomo z którym użytkownikiem
się rozmawia.
Połowa wakacji, gimbaza ruszyła do ataku, a sposób na podszycie się na GG
jest nadal popularny i z tego co czytam to skuteczny.
No cóż, oszukany sam sobie winny.


RE: ryback - brzydki, śmierdzący oszust. - experimental - 31-07-2014 06:40

Dobra, wszyscy w chuj mądrzy gratuluje, dziękuję za zainteresowanie - jednak zbędny spam sobie darujcie.

GG też mogę założyć nowe - i to w parę sekund, może podacie e-mail'a rybacka? Smile z paypala na przykład, jeśli ktoś ma?

btw. nie zależy mi na tym fanpage, nikt za 5 zł go nie chciał Big Grin