Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsze faucety Bitcoin! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najlepsze faucety Bitcoin! (/Temat-Najlepsze-faucety-Bitcoin-95085)

Strony: 1 2 3


Najlepsze faucety Bitcoin! - olekn1 - 30-07-2014 18:39

Siemka, mam wam do zaprezentowania najlepsze faucety BTC.
Lista serwisów będzie na bieżąco aktualizowana.

• zarabiaj co 5 minut:
LuckyCheckin
Opis działania:
- Klikamy Checkin
- Czekamy 5 minut
- Klikamy Play Again
- Klikamy Checkin
(Minimum do wygrania 0 Satoshi- | Maksimum do wygrania - 1200000 Satoshi)

~~~~~~~~~~~~~~~

• zarabiaj ~1400 satoshi za jednym zamachem:
(Czekasz od 5 minut do paru godzin na odnowienie)

BitChest
Opis działania:
- Klikamy w każdy link w kolumnie "More free bitcoins"
- W każdym serwisie przepisujemy captche i klikamy "Send" albo "Submit" itp.
- W tej samej kolumnie będzie pisać, za ile możemy kliknąć jeszcze raz

~~~~~~~~~~~~~~~

• zarabiaj ~7800 satoshi za jednym zamachem:
(Czekasz od 5 minut do paru godzin na odnowienie)

LandOfBitcoin
Opis działania:
- Klikamy rejestracje
- Przechodzimy do profilu i wypełniamy dane
- Zbieramy bitcoiny z faucetów w zakładce "Browse 100+ free faucets", jeżeli ktoś może wejść np. na 15 minut rano, w południe i wieczorem to może zdobyć co najmniej 15000 Satoshi!

~~~~~~~~~~~~~~~

• Faucety co 15 minut:


Non-refy Sad



RE: ffddfdf - marcel_kk - 30-07-2014 18:43

wtf ?


RE: Najlepsze faucety Bitcoin! - olekn1 - 30-07-2014 18:46

Już poprawione wszystko, jak się uda, to dzisiaj dodam jakieś dobre serwisy!


RE: Najlepsze faucety Bitcoin! - dondoonsie - 30-07-2014 19:38

Siemka. Właśnie wczoraj zacząłem się interesować bitcoinem. Czytałem po googlach i oglądałem wykłady na youtube i dalej nie mogę zrozumieć jak to działa XD.

No ale jesteśmy na forum o zarabianiu. Czy da się na tym zarobić?

1 bitcoin jest warty teraz około 1700zł.

Może warto zbierać te satoshi na rózne sposoby. A może lepiej kupić np za 200 zł jakąś tam część btc i czekać aż wartość wzrośnie i sprzedać za 3 lata?

Chętnie bym coś zainwestował mam kasę z PPA


RE: Najlepsze faucety Bitcoin! - olekn1 - 30-07-2014 19:45

(30-07-2014 19:38)dondoonsie napisał(a):  Siemka. Właśnie wczoraj zacząłem się interesować bitcoinem. Czytałem po googlach i oglądałem wykłady na youtube i dalej nie mogę zrozumieć jak to działa XD.

No ale jesteśmy na forum o zarabianiu. Czy da się na tym zarobić?

1 bitcoin jest warty teraz około 1700zł.

Może warto zbierać te satoshi na rózne sposoby. A może lepiej kupić np za 200 zł jakąś tam część btc i czekać aż wartość wzrośnie i sprzedać za 3 lata?

Chętnie bym coś zainwestował mam kasę z PPA

Pozbieraj trochę mBTC z tych stron powyżej i zarejestruj się na https://golden-cows.com/en/?i=3159 za BTC kupujesz złoto i kupujesz krowy, które produkują mleko, sprzedajesz mleko i dostajesz złoto, można na tym fajnie pomnożyć pieniądze Smile

Ja dzisiaj na BitChest z 42 klików zdobyłem 2738 Satoshi, więc jest w miarę dobrze Wink


RE: Najlepsze faucety Bitcoin! - dondoonsie - 30-07-2014 20:25

(30-07-2014 19:45)olekn1 napisał(a):  
(30-07-2014 19:38)dondoonsie napisał(a):  Siemka. Właśnie wczoraj zacząłem się interesować bitcoinem. Czytałem po googlach i oglądałem wykłady na youtube i dalej nie mogę zrozumieć jak to działa XD.

No ale jesteśmy na forum o zarabianiu. Czy da się na tym zarobić?

1 bitcoin jest warty teraz około 1700zł.

Może warto zbierać te satoshi na rózne sposoby. A może lepiej kupić np za 200 zł jakąś tam część btc i czekać aż wartość wzrośnie i sprzedać za 3 lata?

Chętnie bym coś zainwestował mam kasę z PPA

Pozbieraj trochę mBTC z tych stron powyżej i zarejestruj się na https://golden-cows.com/en/?i=3159 za BTC kupujesz złoto i kupujesz krowy, które produkują mleko, sprzedajesz mleko i dostajesz złoto, można na tym fajnie pomnożyć pieniądze Smile

Ja dzisiaj na BitChest z 42 klików zdobyłem 2738 Satoshi, więc jest w miarę dobrze Wink

a te bitcoiny gdzie przesyłać? trzeba zrobić sobie jakieś konto np tak jak na paypalu?


RE: Najlepsze faucety Bitcoin! - Snaggy - 31-07-2014 08:29

Tak, nazywa się to portfelem bitcoin.
https://bitcoin.org/pl/wybierz-swoj-portfel
Tutaj możesz sobie taki ogarnąć Smile


RE: Najlepsze faucety Bitcoin! - olekn1 - 31-07-2014 08:34

(30-07-2014 20:25)dondoonsie napisał(a):  
(30-07-2014 19:45)olekn1 napisał(a):  
(30-07-2014 19:38)dondoonsie napisał(a):  Siemka. Właśnie wczoraj zacząłem się interesować bitcoinem. Czytałem po googlach i oglądałem wykłady na youtube i dalej nie mogę zrozumieć jak to działa XD.

No ale jesteśmy na forum o zarabianiu. Czy da się na tym zarobić?

1 bitcoin jest warty teraz około 1700zł.

Może warto zbierać te satoshi na rózne sposoby. A może lepiej kupić np za 200 zł jakąś tam część btc i czekać aż wartość wzrośnie i sprzedać za 3 lata?

Chętnie bym coś zainwestował mam kasę z PPA

Pozbieraj trochę mBTC z tych stron powyżej i zarejestruj się na https://golden-cows.com/en/?i=3159 za BTC kupujesz złoto i kupujesz krowy, które produkują mleko, sprzedajesz mleko i dostajesz złoto, można na tym fajnie pomnożyć pieniądze Smile

Ja dzisiaj na BitChest z 42 klików zdobyłem 2738 Satoshi, więc jest w miarę dobrze Wink

a te bitcoiny gdzie przesyłać? trzeba zrobić sobie jakieś konto np tak jak na paypalu?

Zarejestruj się na http://blockchain.info, dostaniesz tam darmowy portfel BTC, który np. Wpisujesz na BitChest Smile, a w razie pytań pisz na pw


RE: Najlepsze faucety Bitcoin! - dondoonsie - 31-07-2014 09:12

A 3-4 lata temu też się zbierało te satoshi czy wtedy leciały od razu bitcoiny ?

i co mają z tego te stronki że ja wypełniam captche ?


RE: Najlepsze faucety Bitcoin! - olekn1 - 31-07-2014 12:08

Tu chodzi o reklamy i żeby botów nie było Wink