Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir .NIEDZIELNA PROMOCJA 15ZŁ :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir .NIEDZIELNA PROMOCJA 15ZŁ :) (/Temat-SPRZEDAM-Sposob-na-WIELKIE-zyski-jest-recenzja-yazir-NIEDZIELNA-PROMOCJA-15ZL-95031)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir .NIEDZIELNA PROMOCJA 15ZŁ :) - rkac1997 - 29-07-2014 20:36

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam poradnik ze sposobem biznes...
2.Opis przedmiotu : Poradnik ten składa się z 21 slajdów. Zawarta w nim wiedza pomoże Ci zarobić krocie. Oczywiście trzeba najpierw inwestować - ile ? Zależy od Ciebie. Powiem tylko , że zajmujemy się REALNYM towarem i jest to bardzo dochodowe... Nie jest to typowy zarobek przez internet - dotyczy bardziej realności, ale przez internet można wystawiać ogłoszenia na tablicy LolLolJerk Więcej szczegółów nie mogę zdradzić.

(06-08-2014 08:46)yazir napisał(a):  Byłem zawalony pracą, a później recenzja wypadła mi z głowy.

Poradnik jest hmm znośny, chociaż wg mnie to bardziej informator Lol Niemniej jednak można zarobić, ale potrzebujemy minimum ten 1-2k na start i to bardzo niski start, przydała by się gotówka na poziomie 5-10k, wtedy i zyski będą konkretniejsze. Zarobek jak i praca w trybie offline. Bez DG raczej nie ma co podchodzić chyba że na 2-3 pierwsze transakcje.


Cena/Jakość - 7/10 pod warunkiem że masz pieniądze na inwestycje oraz środek transportu

3.Zdjęcia : n/d
4.Kontakt : PW
5.Cena : OSTATECZNA CENA 25ZŁ dla bank/paypal lub 20zł allegro Smile
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank lub Paypal albo allegro Wink


UWAGA - JEŚLI NIE MASZ MINIMUM 1 000ZŁ wolnych do inwestycji to nawet nie kupuj poradnika. . . . . Koszt poradnika zwróci się wam KILKUnastoKROTNIE na jednej transakcji...


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - piotrekprorok - 29-07-2014 20:37

Warto dodać, że powinno się posiadać DG Smile


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - Jacuss - 29-07-2014 20:38

Zamiawanie z Chin i sprzedawanie w PL? Niehc tylko Cie złapią Big Grin


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - rkac1997 - 29-07-2014 20:41

(29-07-2014 20:37)piotrekprorok napisał(a):  Warto dodać, że powinno się posiadać DG Smile

Słuszna uwaga - choć nie potrzeba jej mieć JerkJerk To jest tak - nie musisz niczego robic hurtowo Wink Nie moge naprawdę więcej informacji dać CoolCool

(29-07-2014 20:38)Jacuss napisał(a):  Zamiawanie z Chin i sprzedawanie w PL? Niehc tylko Cie złapią Big Grin

Strzał w 0 JerkJerk Wszystko odbywa się na terenie naszego kraju 2


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - PETERILLUSION - 30-07-2014 09:52

Czekam na recenzje, jestem zainteresowany.


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - B_Y_K_U - 30-07-2014 10:20

Również poczekam na reckęSmile


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - Maniero - 30-07-2014 12:31

Co do DG.. nie hurtowo a "sprzedaż ciągła" Panowie Smile nie radziłbym teraz wchodzić szczególnie na Allegro, z duża sprzedażą bez DG!


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - B_Y_K_U - 30-07-2014 13:04

(30-07-2014 12:31)Maniero napisał(a):  Co do DG.. nie hurtowo a "sprzedaż ciągła" Panowie Smile nie radziłbym teraz wchodzić szczególnie na Allegro, z duża sprzedażą bez DG!
Ja tak się składa, że mam dg więc można spróbowaćSmile o ile ten pomysł ma ręce i nogi oczywiścieBig Grin


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - trajbson - 30-07-2014 15:14

kiedy recenzja ?


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - rkac1997 - 30-07-2014 15:29

już niedługo Smile . yazir już przeczytał poradnik i ma się "rozejrzeć" Smile