Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upolowałeś jakąś nagordę? Mały błąd na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Upolowałeś jakąś nagordę? Mały błąd na stronie (/Temat-Upolowales-jakas-nagorde-Maly-blad-na-stronie-9501)



Upolowałeś jakąś nagordę? Mały błąd na stronie - tyndyk23 - 29-06-2010 16:47

Polowałem na Ipoda, wyskoczyl wyraz przepisałem ładnie, radość moja nie zna granic, po czym powiadomienie o wygranej znikło i nie odjęło mi starsówSmile czy miał ktoś podobne problemy? Nie wspominam już o błędach o jakich mówili inni użytkownicySmile


RE: Upolowałeś jakąś nagordę? Mały błąd na stronie - Wojtas100 - 29-06-2010 16:55

Skoro nie odjęło Ci starsów i nie masz powiadomienia to nie dostaniesz nagrody.


RE: Upolowałeś jakąś nagordę? Mały błąd na stronie - BartuS - 29-06-2010 17:27

A jak przepisałeś kod, to ci pokazało, że wygrałeś, czy nie ? Jak nie pokazało, to nie wygrałeś, jak pokazało, to powinieneś dostać nagrodę


RE: Upolowałeś jakąś nagordę? Mały błąd na stronie - tyndyk23 - 29-06-2010 23:47

przepisalem kod poprawnie, wyskoczylo mi ze wygrales, pozniej w skrzynce mialem przech chwile potwierdzenie ze wygrales a pozniej skasowaliSmile


RE: Upolowałeś jakąś nagordę? Mały błąd na stronie - BartuS - 29-06-2010 23:49

No to albo im szkoda kasy na iPoda, i ci usuneli, albo jakiś błąd i powinieneś go dostać


RE: Upolowałeś jakąś nagordę? Mały błąd na stronie - sebastian43210 - 07-07-2010 10:10

miałem tak samo z tym że mi starsy znikneły