Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA (/Temat-Nowa-kryptowaluta-zarabiaj-Bitcoiny-wypelaniajac-CAPTCHA-94985)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - VoreCC - 13-08-2014 20:08

Jak, bez portfela? Ze strony internetowej?


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - patryk6176 - 13-08-2014 20:11

Tak prosto ze strony otrzymalem bodajrze 8capt


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - broofie - 14-08-2014 11:03

Co jest z ta synchronizacja. Wbilo mi 70% zielonego paska i nagle usunelo progres. A teraz to juz w ogole stoi w miejscu


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - patryk6176 - 14-08-2014 12:28

no i kolejne drobne zebrane w chwili wolnego czasu juz sa na stronie -18 capt


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - Ataman - 14-08-2014 23:49

200 CAPT "wykopane", ale to nie koniec ;p.

Strasznie ciekawi mnie jak bardzo na cenę CAPTcoin wpłynie zmniejszenie wydobycia o 50% za 9 dni. Mam nadzieję, że będzie opłacało się czekać z wymianą.


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 15-08-2014 09:03

Musiałem zrobić format kompa i nie zrobiłem backupa portfela :/
Mam rozumieć, że nie odzyskam już tego co na nim miałem ? Da się gdzieś podać stary adres czy nic z tego nie będzie ?


Odp: RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - broofie - 15-08-2014 10:14

(15-08-2014 09:03)krywdzik napisał(a):  Musiałem zrobić format kompa i nie zrobiłem backupa portfela :/
Mam rozumieć, że nie odzyskam już tego co na nim miałem ? Da się gdzieś podać stary adres czy nic z tego nie będzie ?

Napisz do supportu, tutaj ci raczej nikt nie pomoze w tym przypadku. Tez nie bez powodu mozna zrobic backup walleta : )

Tapniete z telefonu


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - Fricooo - 15-08-2014 11:16

Póki co cena idzie w dół, więc ciężko przewidzieć co będzie później Smile


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - brysko - 15-08-2014 12:57

strasznie długo mi się synchronizuje... ten zielony pasek na dole.
Ile wam to trwało ?


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - czudik - 15-08-2014 13:13

No właśnie aż dziwne że kurs spada, zobaczymy co będzie dalej