Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA (/Temat-Nowa-kryptowaluta-zarabiaj-Bitcoiny-wypelaniajac-CAPTCHA-94985)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - MindRoller - 11-08-2014 14:29

(10-08-2014 13:27)mucios napisał(a):  Jest ta waluta już na jakieś poważniejszej giełdzie?
I czy serwis dalej wypłaca zdobytą walutę?
Czy giełda którą podajecie wyżej jest wypłacalna? Wypłacał ktoś już z niej BTC na swój wallet?
Poszła rejestracja z refa Smile

CAPTcoin rośnie w siłę, na moment obecny 7k sathoshi za 1 captcoin można dostać bez problemu, ale NIE SPRZEDAWAJCIE!

Owszem, coin-swap jak najbardziej wypłaca, CAPTcoinsy również są wypłacane bez problemu - czemu miałyby nie być? Smile Idę klepać CAPTCHĘ! Lol

Dzięki za rejestrację z refa Smile


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - mucios - 11-08-2014 14:55

(11-08-2014 14:29)MindRoller napisał(a):  
(10-08-2014 13:27)mucios napisał(a):  Jest ta waluta już na jakieś poważniejszej giełdzie?
I czy serwis dalej wypłaca zdobytą walutę?
Czy giełda którą podajecie wyżej jest wypłacalna? Wypłacał ktoś już z niej BTC na swój wallet?
Poszła rejestracja z refa Smile

CAPTcoin rośnie w siłę, na moment obecny 7k sathoshi za 1 captcoin można dostać bez problemu, ale NIE SPRZEDAWAJCIE!

Owszem, coin-swap jak najbardziej wypłaca, CAPTcoinsy również są wypłacane bez problemu - czemu miałyby nie być? Smile Idę klepać CAPTCHĘ! Lol

Dzięki za rejestrację z refa Smile

Nie znałem tej giełdy dlatego pytam Smile Sam korzystam z Cryptsy praktycznie tylko.
No to zbieramy i czekamy Smile


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 11-08-2014 16:45

Jeżeli ktos miał problem z przelewem CAPT coinów z walleta na coin swap, to dzisiaj suppport mi odpowiedział.
Osoba która się tym zajmuje wróciła dzisiaj z urlopu. Napisałem im jeszcze czy jest szansa, że odzyskam swoje 660 CAPT coinów. Odpisali,że w ciągu jednego dnia wszystko powinno być ok i coiny pojawią się na koncie Wink Cena na chwilę obecną na coin swap to 7850 satoshi i rośnie Wink ja się jaram i idę klepać dalej Wink

Co do wcześniejszych postów o niewypłacalności na wallet. Ja regularnie dostaję swoje uzbierane coiny (na chwilę obecną mam 800). Byloby więcej, ale ostatnio mało czasu miałem. Dzisiaj czas nadrobić zaległości Wink

@edit
Ech coś kicha dzisiaj :/ Działa wam dobrze strona ? Bo u mnie coś strasznie muli.


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - patryk6176 - 11-08-2014 18:21

a jesli mozna wiedziec gdzie pisze ile sie zebralo coinow, jakie minimum i ile sie czeka na wyplate ?


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - mucios - 11-08-2014 18:32

(11-08-2014 16:45)krywdzik napisał(a):  @edit
Ech coś kicha dzisiaj :/ Działa wam dobrze strona ? Bo u mnie coś strasznie muli.

U mnie wszystko ok.

(11-08-2014 18:21)patryk6176 napisał(a):  a jesli mozna wiedziec gdzie pisze ile sie zebralo coinow, jakie minimum i ile sie czeka na wyplate ?

Na dole strony po lewej stronie masz napisane. Minimum chyba nie ma, a na wypłatę czeka się max 12 godzin.


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - patryk6176 - 11-08-2014 19:32

(11-08-2014 18:32)mucios napisał(a):  
(11-08-2014 16:45)krywdzik napisał(a):  @edit
Ech coś kicha dzisiaj :/ Działa wam dobrze strona ? Bo u mnie coś strasznie muli.

U mnie wszystko ok.

(11-08-2014 18:21)patryk6176 napisał(a):  a jesli mozna wiedziec gdzie pisze ile sie zebralo coinow, jakie minimum i ile sie czeka na wyplate ?

Na dole strony po lewej stronie masz napisane. Minimum chyba nie ma, a na wypłatę czeka się max 12 godzin.
Aha thx, to znaczy ze jak bym zebral 1capt to wyplaca w ciagu 12h?


Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - mucios - 11-08-2014 19:35

Myśle ze tak. Moja pierwsza wypłata to była ponad 12 CAPT. Spokojnie uzbieraj sobie kilka sztuk i wypłać. Ja czekam do momentu aż bedą płacić za 1 Captache 0,25 CAPT i w tedy trochę sprzedam.


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - patryk6176 - 11-08-2014 20:08

ok thx za info Smile


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - mucios - 12-08-2014 07:46

Po jakim czasie księgują Wam wpłaty na coin-swap? Wczoraj wysłałem około 22 i do tej pory cisza.


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - VoreCC - 12-08-2014 08:15

Chyba trochę niesłusznie ich oceniłem. Miałem problemy ze stroną, na maila nie odpowiedzieli a CAPTów nie dostałem. Wszedłem na portfel po kilku dniach i wszystko wpłacili. Wracam do gry. Wink