Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA (/Temat-Nowa-kryptowaluta-zarabiaj-Bitcoiny-wypelaniajac-CAPTCHA-94985)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - cashclick - 06-08-2014 22:17

Dziena Big Grin

Ciekawe te CAPTcoiny, ciekawe jak to sie rozwinie.
BTW lepsze to niz faucety BTC Tongue


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - MindRoller - 06-08-2014 23:58

(06-08-2014 22:17)cashclick napisał(a):  Dziena Big Grin

Ciekawe te CAPTcoiny, ciekawe jak to sie rozwinie.
BTW lepsze to niz faucety BTC Tongue

Oczywiście, że lepsze.


Wysłałem pierwsze Refbacki - powinniście je byli już dostać. Dzięki wszystkim za rejestrację z refa!


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 07-08-2014 07:10

Wszystko spoko tylko mam nadzieję że odzyskam swoje 643 CAPT które wessało nie wiadomo gdzie Sad

@edit
Przesyłał ktoś może z portfela CAPT coiny na coin swap ? Support nie daje znaku życia. Chyba trzeba będzie zrezygnować z ich usług :/ Troche coinów przepadło Sad Są jeszcze jakieś serwisy które wprowadziły do wymiany już CAPT coiny ?


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - VoreCC - 08-08-2014 22:29

Coś się posypało. Było zbyt pięknie. Waluta niby rosła w siłę, ludzie zbierali, ja zdążyłem uzbierać całe 6.40 CAPT i co? I lipa, bo następnych 60 mi nie wpłacono nawet do portfela. Szkoda zachodu, jeśli nie wierzycie niech oceni ktoś doświadczony, według mnie był potencjał, szkoda. Undecided


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 08-08-2014 23:50

uzbierałeś 6 CAPT coins ? Big Grin LOL ja nazbierałem ok 800 Big Grin Problem jest tylko taki że 660 mi wessało przy wpłacie na swap coin. Big Grin ale nie poddaję się i nazbieram jeszcze. Na coin swapie 1CPT chodzi teraz po 5000 sat. Tylko problem z coin swapem jest taki że przelewy z walleta CAPT coin nie przechodzą. Mam nadzieję żę CAPT zostanie wprowadzony w najbliższym czasie na bittrex.


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - bartekbtm - 09-08-2014 08:55

mi wpłaty z ich walleta na coin-swap dochodzą bez problemu. na stronie captcoina gdzieś widziałem, żeby nie podawać adresu np z coin-swapa ponieważ może się zdarzyć, że nie dojdzie i żeby w razie czego pisać do supportu. Jeśli w wallecie masz tą transakcję a mimo to nie doszła to rób screena i zgłaszaj Smile


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 09-08-2014 09:28

zgłosiłem to już dawno ale zero odzewu z ich strony :/


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - MindRoller - 10-08-2014 13:15

(08-08-2014 22:29)VoreCC napisał(a):  Coś się posypało. Było zbyt pięknie. Waluta niby rosła w siłę, ludzie zbierali, ja zdążyłem uzbierać całe 6.40 CAPT i co? I lipa, bo następnych 60 mi nie wpłacono nawet do portfela. Szkoda zachodu, jeśli nie wierzycie niech oceni ktoś doświadczony, według mnie był potencjał, szkoda. Undecided

Nie wiem o czym Ty mówisz, ta waluta ma potencjał. Aktualnie, to znacznie lepsze niż Faucety czy kopanie w chmurze. Co więcej, waluta będzie rosła w siłę. Zobaczymy.


Trochę kalkulacji: za 1 CAPTcoin można aktualnie dostać ok. 5000 satoshi - może i więcej - ale ta wartość wzrośnie (przynajmniej takie moje zdanie). 5000 satoshi = 0.03 $ przy założeniu że cena BTC wynosi 600$ (aktualnie wynosi nawet więcej). W godzinę spokojnie można i 100 uzbierać = 3$ / h nie mniej jednak CAPTcoiny powinny być w przyszłości warte więcej. Czy warto - oceńcie to sobie sami Smile


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - VoreCC - 10-08-2014 13:19

Mówię na podstawie swoich doświadczeń, support leży a swoich 60 coinów mimo codziennej synchronizacji portfela nie dostałem Wink Wiem że to twój ref, no ale sorry, trzeba to powiedzieć


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - mucios - 10-08-2014 13:27

Jest ta waluta już na jakieś poważniejszej giełdzie?
I czy serwis dalej wypłaca zdobytą walutę?
Czy giełda którą podajecie wyżej jest wypłacalna? Wypłacał ktoś już z niej BTC na swój wallet?
Poszła rejestracja z refa Smile