Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA (/Temat-Nowa-kryptowaluta-zarabiaj-Bitcoiny-wypelaniajac-CAPTCHA-94985)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - MindRoller - 04-08-2014 08:41

Odświeżam temat, ostatnie 10h na aktualnej stawce, po tym czasie za wypełnienie CAPTCH nagroda zmaleje o połowę.

Wartość CAPTcoin na moment obecny: ok. 2,5k satoshi.

Nie sprzedawajcie tej waluty! Za pewien czas nie będzie mozna jej już zdobyć i wartość wzrośnie dodatkowo

ZA trzymanie waluty na PORTFELU (portfelu, nie na coin-swap czy innych) dostajecie rocznie 30% +

Ja mam obecnie ponad 1k CAPTcoin i nie zamierzam niczego sprzedawać.

5% refback + 5% bonusu = +10% za rejestrację z refa

nawet jesli komus sie nie chce, sugeruję rejestrację i zdobycie ok. 10-100 CAPTcoin, kto wie ile to będzie warte za jakiś czas?


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 04-08-2014 09:47

Można pozyskiwać już coiny jak portfel jest jeszcze nie zsynchronizowany ? Strasznie wolno to idzie , a właściwie stoi w miejscu ;/

@edit
OK już portfel działa ruszyło Wink Mam rozumieć że CAPT coiny które uzyskałem przed pełną synchronizacją zostaną przelane na portfel ?

BTW mam już 60 Wink Trzeba ostro naginać przez te 7 godzin Wink


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - czesiuleczek - 06-08-2014 17:45

ile na tym można zarobić np w godzinę?


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 06-08-2014 18:04

co 15 sec. 0,5 Capt coina teraz. Jeszcze tak przez 18 dni. Później 0,25 Capt co 15 sec


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 06-08-2014 21:08

Wypłacał ktoś z portfela na coin-swap ? Zleciłem wypłatę i kicha. Ani na portfeli ani na coin-swap :/


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - patryk006 - 06-08-2014 21:23

(06-08-2014 21:08)krywdzik napisał(a):  Wypłacał ktoś z portfela na coin-swap ? Zleciłem wypłatę i kicha. Ani na portfeli ani na coin-swap :/



potwierdziłeś linkiem z e-mail ? mi zawsze bezproblemowo dochodziła wypłata zawsze


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - VoreCC - 06-08-2014 21:40

Gdzie można sprzedać tą kryptowalutę? Jak?


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 06-08-2014 21:55

(06-08-2014 21:23)patryk006 napisał(a):  
(06-08-2014 21:08)krywdzik napisał(a):  Wypłacał ktoś z portfela na coin-swap ? Zleciłem wypłatę i kicha. Ani na portfeli ani na coin-swap :/



potwierdziłeś linkiem z e-mail ? mi zawsze bezproblemowo dochodziła wypłata zawsze

Napisałem Ci PW ale chyba my się źle zrozumieli. Chodzi mi o wpłatę na coin swap. Wysyłam CAPT coin z portfela na konto coin swap. Z portfela CAPT mi wyszło , ale nie dochodzi na konto coin swap.


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - cashclick - 06-08-2014 22:03

Mam pytanie odnośnie 3 captchy - co znaczy "times" w tych matematycznych?


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - krywdzik - 06-08-2014 22:05

(06-08-2014 22:03)cashclick napisał(a):  Mam pytanie odnośnie 3 captchy - co znaczy "times" w tych matematycznych?

jest to mnożenie Wink