Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA (/Temat-Nowa-kryptowaluta-zarabiaj-Bitcoiny-wypelaniajac-CAPTCHA-94985)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - MindRoller - 28-07-2014 22:45

Witam, ostatnio powstała nowa kryptowaluta - zwie się ona CAPTcoin. Pierwszy człon pochodzi od CAPTCHY - walutę tą dostajemy za rozwiązywanie jej.
Ref-Link: http://yg5evbmw.CAPTcoin.com (WAŻNA UWAGA: Rejestrując się z ref-linku dostajecie 5% więcej coinsów dożywotnio)
Czysty link: http://captcoin.com/

Polecam zaznajomienie się z tym linkiem, tutaj jest wszystko elegancko wyjaśnione:
http://captcoin.com/get-started.html

Jeśli używamy systemu Windows musimy najpierw ściągnąć Wallet aby uzyskać adres, można to zrobić tutaj:
http://www.captcoin.com/CAPTcoin-wallet.zip

Gdy już ściągneliśmy odpalamy i czekamy aż wszystko się zsynchronizuje.
Gdy gotowe, przechodzimy do zakładki Receive Coins > kopiujemy adres i wklejamy na stronce z rejestracją Link i możemy zacząć zarabiać CAPTcoiny.

Aktualnie 1 CAPTcoin = 0,00001499 Bitcoin

Szału nie ma, ale na pewno lepsze to niż kopanie (przynajmniej moim zdaniem).


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - marcin0409 - 28-07-2014 23:16

Byłem już wcześniej na tej stronie .... ta trzecia captcha to jakaś porażka
Nawet chińczyk nie chce jej rozwiązać Big Grin ....wysyłałem do death by captcha i do 9kw.... ten drugi wcale nie odpowiedział , a pierwszy przepisał tylko to co widział Big Grin


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - MindRoller - 29-07-2014 10:35

(28-07-2014 23:16)marcin0409 napisał(a):  Byłem już wcześniej na tej stronie .... ta trzecia captcha to jakaś porażka
Nawet chińczyk nie chce jej rozwiązać Big Grin ....wysyłałem do death by captcha i do 9kw.... ten drugi wcale nie odpowiedział , a pierwszy przepisał tylko to co widział Big Grin
Własnie dlatego trzeba to robić samemu Smile trzecia captcha wcale nie jest najgorsza, ja nie cierpię tej pierwszej z tymi gównianymi czcionkami nie do odczytania facepalm druga i trzecia to dla mnie przy tym pikuś

Edit: co do deathbycaptcha i innych tego typu serwisów, w większości Captcha typers to Indianie lub ludzie z Pakistanu i okolic, więc nie ma co oczekiwać że będą w stanie taką captche poprawnie wypełnić


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - bartekbtm - 29-07-2014 17:16

@up mam podobnie, to pierwsze z czcionkami jest najgorsze, to na dole to tylko matematyka + 3 losowe litery. odświeżenie tej na dole powoduje zmianę wyglądu tej samej captchy, nie zmienia na kolejną-inną, czasem to ułatwia :]


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - marcin0409 - 29-07-2014 18:34

Jeżeli macie problem z 1 captcha ,to tez można ją odświeżyć , za 2-3razem już jest bardziej widoczna.......

Żeby Ci captcherzy byli bardziej rozgarnięci , to widziałem z tego kasę ....chodzi mi o ta trzecią captcha , nie chodzi mi o to by rozwiązywali tak jak powinno być , ale chociaż przepisali POPRAWNIE to co widzą , a oni albo nie przepiszą +-() , albo nie widzą DUŻYCH czy małych liter ......a tak samemu NIE BĘDĘ przepisywał Big Grin


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - MindRoller - 29-07-2014 22:37

Ogólnie, nie podoba mi się jak to jest zrobione - bo np. jeśli wypełnimy 2 poprawnie a 1 źle nie dostaniemy nic i tak. Ja wolałbym żeby to było coś w stylu: mam 1 captche przechodzimy do kolejnej i następnej i jeśli wypełniliśmy 2 dobrze to dostajemy te 2/3 czyli 0.7 (z bonusem) lub 0.66 (bez).


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - bartekbtm - 29-07-2014 23:13

cóż, jestem zdania, że nie ma co narzekać i póki co można trochę nabić. wartość capt->btc na coin-swapie strasznie skacze od 0.00000999 do tego co widziałem 0.00002xxx


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - marcin0409 - 29-07-2014 23:56

(29-07-2014 22:37)MindRoller napisał(a):  Ogólnie, nie podoba mi się jak to jest zrobione - bo np. jeśli wypełnimy 2 poprawnie a 1 źle nie dostaniemy nic i tak. Ja wolałbym żeby to było coś w stylu: mam 1 captche przechodzimy do kolejnej i następnej i jeśli wypełniliśmy 2 dobrze to dostajemy te 2/3 czyli 0.7 (z bonusem) lub 0.66 (bez).

Pomyśleli z tej "drugiej strony " Big Grin , bo jeśli można by było rozwiązywać captcha którą się chce , to można było by zrobić na to automat ,oni płacą więcej za captcha niż bierze przeciętny servis Big Grin.... Pierwsza i druga jest do ogarnięcia , a ta trzecia stanowi dużą ochronę tego wszystkiego Big Grin


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - MindRoller - 30-07-2014 14:30

Wystawiajcie na coin-swap.net po wygórowanych cenach Big Grin waluta jak narazie schodzi bardzo szybko wystawiłem wczoraj za 1807 satoshi jedną (miałem ich 180) i za kilka godzin ktoś je kupił, mimo że cena aktualna była jakieś 1300 satoshi.


RE: Nowa kryptowaluta - zarabiaj Bitcoiny wypełaniając CAPTCHA - MindRoller - 02-08-2014 15:02

Cena waluty idzie w górę i najprawdopodobniej jeszcze wzrośnie za kilka dni, bo reward za wypełnienie captcha zmniejszy się o połowę Sad

WAŻNE: nie sprzedawajcie CAPTcoinsów teraz. Radziłbym je trzymać, bo kryptowaluta jest dostępna do zdobycia tylko przez określony czas. Poza tym w skali rocznej będą 30% prowizje za trzymanie waluty na portfelach.

Każdy kto zarejestruje się z refa może liczyć na refback z mojej strony!!