Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ] Projekt tatuażu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECĘ] Projekt tatuażu (/Temat-ZLECE-Projekt-tatuazu-94976)



[ZLECĘ] Projekt tatuażu - Krissu - 28-07-2014 18:50

Witam serdecznie,
zlecę jakiemuś grafikowi bądź szkicownikowi wykonanie projektu tatuażu. Więcej informacji podeślę na PW. Za dobrze wykonaną i satysfakcjonującą mnie pracę zapłacę.

Kontakt: PW bądź GG: 5638074

Pozdrawiam i zapraszam.


RE: [ZLECĘ] Projekt tatuażu - rolfix543 - 28-07-2014 18:52

(28-07-2014 18:50)Krissu napisał(a):  Witam serdecznie,
zlecę jakiemuś grafikowi bądź szkicownikowi wykonanie projektu tatuażu. Więcej informacji podeślę na PW. Za dobrze wykonaną i satysfakcjonującą mnie pracę zapłacę.

Kontakt: PW bądź GG: 5638074

Pozdrawiam i zapraszam.


A nie lepiej iść do studia tatuażu? On ci to zrobi dobrze i poleci ci zmiany w twoim pomyśle które w przyszłości będą lepiej wyglądać na skórze.
A dodatkowo tatuator = grafik/artysta/"szkicownik" i jeżeli dobre studio wybierasz to ma duże doświadczenie.


RE: [ZLECĘ] Projekt tatuażu - rozekrr - 28-07-2014 18:56

Dokładnie mam te same zdanie, tak też powinno się w rzeczy samej robić Smile Chyba że chcesz robić dziarkę u kogoś znajomego.


RE: [ZLECĘ] Projekt tatuażu - cokieee - 28-07-2014 18:57

Ja mogę wykonać taki projekt. Moje prace -> http://piker000.deviantart.com/gallery/


RE: [ZLECĘ] Projekt tatuażu - Krissu - 29-07-2014 19:37

Panowie wyżej - dziękuję za opinie, ale chciałbym zaznajomić się z kilkoma propozycjami. Tatuaż będzie robiony w profesjonalnym studiu, nie będzie to u żadnego znajomego. Smile


[ZLECĘ] Projekt tatuażu - surfer0700 - 31-08-2014 18:23

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.