Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2.5 dolara nawet co 40 minut! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 2.5 dolara nawet co 40 minut! (/Temat-2-5-dolara-nawet-co-40-minut-94946)

Strony: 1 2


2.5 dolara nawet co 40 minut! - BlackTurbos - 28-07-2014 12:05

Witam wszystkich, dziś opiszę sprawdzony sposób na szybki zarobek dzięki aplikacji CashPirate!

Dzięki niej dorobiłem już się 15 dolarów, a poświęcałem jej jedyne 50 minut dziennie!

https://play.google....ashpirate&hl=pl

W jaki sposób zarabiamy?
To bardzo proste, aplikacja ukazuje aplikacje ze sklepu google, które wystarczy zainstalować i otworzyć. To wszystko, po wykonaniu tych czynności punkty dopisywane są do naszego konta.

Przelicznik punktów wygląda następująco:
2500=2,5$

Po osiągnięciu ww. limitu, zlecamy wypłatę do paypal(instant) i cieszymy się pieniążkami.

W tej aplikację znajdziemy również inne, równie proste czynności za które dostajemy pieniążki. Jest to np. oglądanie krótkich filmów czy wypełnianie ankiet.

A oto ilości punktów które dostajemy za poszczególne zadania:
Instalacja aplikacji: od 50 do 300 pkt.
Filmiki: 10 pkt
Ankiety: od 100 pkt

Instalacja i rejestracja jest bardzo prosta..

BARDZO WAŻNE!!!
Jeśli chcemy otrzymać na start około 5zł w formie bonusu musimy wpisać kod polecający AXGPLE


Po odinstalowaniu aplikacji punkty zostają.

Na pierwszą wypłatę zbierałem niecałe 2 dni, niedługo szykuje się kolejna.
Aplikacja posiada dwustopniowy system poleconych (10% punktów za każdego bezpośredniego poleconego i 5% za każdego jego poleconego).
Przy kilku poleconych, którzy regularnie będą zarabiać, widać efekty. Wink
Nasz kod polecający znajdziemy w zakładce invite friends,

Odradzam stosowanie aplikacji do zmiany ip w celu pozyskania ofert z innych krajów(ban) Wink
Proszę też uważać na aplikacja oferujące subskrypcje sms'owe!!!( jest ich raptem ze dwie, bodajże akazoo i badabee).
Gdy po zainstalowaniu i otworzeniu aplikacji punkty nie zostaną dopisane, proszę kontaktować się z supportem!

W przypadku trialpay jest to zakładka help( prawy, dolny róg)uzupełniamy informacje o jaką aplikację chodzi, kiedy ją wykonaliśmy i tekst wiadomości.
W przypadku Aarki jest to znak apytania w prawym górnym rogu, procedura podobna.

W wiadomości do supportu proszę napisać swój nick z marketu, to że jesteśmy z Polski i w niektórych przypadkach wymagany jest screen(jeśli będą go wymagali, napiszą do nas w wiadomości zwrotnej).

Oto przykładowa wiadomość jaką ja wysyłam w razie potrzeby:

"Hi! I installed and opened app but I did not receive my coins. My gogole play nick phyrz91. I from Poland.
regards"

Odpowiadają w ciągu jednego dnia.

UWAGA!
Aplikacje pojawiają się całą dobę, najwięcej w godzinach późno-wieczornych. Oczywiście jeśli przez pewien czas od ukazania się programu nie zainstalujemy go, przepada....Aplikacji jest ok. 10/24h.
Dowód wpłaty:
[Obrazek: kasa.jpg]


RE: 2.5 dolara nawet co 40 minut! - Nju - 28-07-2014 12:14

Ale to już było..


RE: 2.5 dolara nawet co 40 minut! - Mateusz760 - 28-07-2014 12:55

Może ktoś inny się wypowiedzieć czy to faktycznie działa ?


RE: 2.5 dolara nawet co 40 minut! - BlackTurbos - 28-07-2014 13:04

Działa, działa. Zresztą najlepiej jest samemu to wypróbować, od 2500pkt wypłata. Za zainstalowanie apki jest od 65 do 300. Większość apek jest darmowa, nie instaluj tylko apek od badabee, bo w nich trzeba wysłać sms, by dostać pkt. Jedna aplikacja to około 15 sekund razem z włączeniem i odinstalowaniem. Dodatkowo na początek musisz zarobić jedynie 2000pkt, bo po wpisaniu mojego kodu dostajesz 500 pkt na start. Na paypal wysyłają od razu po zleceniu wypłaty.


RE: 2.5 dolara nawet co 40 minut! - Mateusz760 - 28-07-2014 13:15

Te 2.5$ to na dzień czy można więcej w dzień zarobić ?


RE: 2.5 dolara nawet co 40 minut! - BlackTurbos - 28-07-2014 13:29

Więcej to ciężko zarobić z uwagi na ilość aplikacji w Polsce. Dziennie więcej niż 2.5 dolara zarobisz na zagranicznym vpn-ie.


RE: 2.5 dolara nawet co 40 minut! - Mateusz760 - 28-07-2014 13:31

bo napisałeś co 40 minut


RE: 2.5 dolara nawet co 40 minut! - Mabashi - 28-07-2014 15:20

Korzystam z tego i w ciągu ok. 48h mam dopiero 1700 punktów.

Mam pytanie odnośnie bana. Czy dostaje się go zaraz po skorzystaniu z VPN czy tuż przed samą wypłatą?


RE: 2.5 dolara nawet co 40 minut! - Mateusz760 - 28-07-2014 15:44

Jak wpiszę kod polecający to dostanę 5 zł ?


RE: 2.5 dolara nawet co 40 minut! - Fricooo - 28-07-2014 15:50

Po wpisaniu kodu dostaniemy 500pkt czyli 0.5$. Autora troche poniosla fantazja z tymi 5zl