Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik młodego producenta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik młodego producenta (/Temat-Dziennik-mlodego-producenta-94933)

Strony: 1 2


Dziennik młodego producenta - darklight76 - 28-07-2014 09:17

Cześć,
jestem Kamil, mam 15 lat i moją pasją jest muzyka, a dokładniej jej produkcja. Produkuję "dla siebie" już od ponad roku. Mam masę utworów zakopanych "w szufladzie" itp. które nigdy nie ujrzały oraz nie ujrzą światła dziennego, bo nie spełniają w pełni dzisiejszych standardów muzycznych. Postanowiłem, że spełnię jedno z moich marzeń i wyprodukuję utwór na najwyższym, wręcz światowym poziomie, jednak nie mógłbym tego zrobić bez odpowiednich środków. Na profesjonalną produkcję mojego utworu przewiduję 1500 złotych. Jest to totalne minimum, dlatego może okazać się, że cel wzrośnie, jednak datą, w której będę chciał mieć gotowy już utwór będzie data końca wakacji - 31.08.2014.
Zamierzam zarabiać na subskrypcjach SMS, ponieważ posiadam już o nich jakieś pojęcie. Przebiegiem zarobku postaram się dzielić z Wami systematycznie. Po osiągnięciu kwoty wystarczającej na produkcję również będę Was informował na jakim dokładnie jestem etapie, a na sam koniec będziecie mogli posłuchać owocu mojej, a w sumie to naszej wspólnej pracy.

PS. Proszę o porady dot. formatowania tekstu, coś zmienić, coś dodać, poprawić?

Stan na 28.07.2014

[Obrazek: 1764877]

Cel:
Produkcja utworu muzycznego - 17,50zł/1500zł (W trakcie)



RE: Dziennik młodego producenta - Pitek236 - 28-07-2014 09:31

Powodzenia. I czekam na utwór .


RE: Dziennik młodego producenta - full2000 - 28-07-2014 09:32

Powodzenia! Fajny masz cel Smile


RE: Dziennik młodego producenta - Koja - 28-07-2014 09:37

Bardzo fajny cel. Bede zaglądał Smile


RE: Dziennik młodego producenta - xardas1020 - 28-07-2014 09:45

powodzonka w dążeniu do wyznaczonego celu Smile


RE: Dziennik młodego producenta - GiorgioDobko - 28-07-2014 09:45

Fajny cel, na pewno zarobienie wystarczających pieniędzy na realizację go da Ci satysfakcję Smile.

Powodzenia!


RE: Dziennik młodego producenta - 4Colors - 28-07-2014 11:21

Cel moim zdaniem super. Zazdroszczę Ci troszkę tych zarobków z Firesub. U mnie to zaledwie 14 zł :/


RE: Dziennik młodego producenta - poczmail - 28-07-2014 11:40

Powodzenia, będę uważnie śledził dziennik. Smile

Jeszcze takie pytanko, utwór z jakiego gatunku muzycznego masz zamiar wyprodukować? Jeśli coś z trance, bądź około, moja ciekawość wzrośnie do jeszcze większych rozmiarów. Smile


RE: Dziennik młodego producenta - Zarobiony_Koles - 28-07-2014 11:50

Powodzenia Smile

Raper, czy muzyka taneczna? Jeżeli coś w ten deseń to super, lubię te gatunki Smile


RE: Dziennik młodego producenta - golleador - 28-07-2014 11:52

Powodzenia, będę zaglądał.