Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! (/Temat-UNLICASH-unlicash-com-HIT-94932)

Strony: 1 2


UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - overlord25 - 28-07-2014 09:08

Dostałam dzisiaj informację o BUX-iku, który rozpoczął swoją działalność 23 lipca.
[Obrazek: banner1.gif]

pierwszych 2000 członków otrzymuje darmowo konto Premium

codziennie zarabiamy ponad 2$


minimum do wypłaty na koncie Premium to 3$


jutro więc zlecę wypłatę.

dostępne procesory: Payza, PM, EgoPay, OKPay


​mamy do wyklikania mnóstwo reklam, lecz nie jest to uciążliwe gdyż można oglądać jednocześnie kilka reklam.

Ja zarejestrowałem się dzisiaj i otrzymałam konto Pemium oraz 10$ na konto Purchase balance, dzięki czemu udało mi się zakupić kilku poleconych.

w zakładce Proof jest już kilka dowodów wypłat.

Zapraszam więc, bo może uda się jeszcze otrzymać konto Premim

Rejestracja http://www.unlicash.com/?ref=overlord25

czysty link http://www.unlicash.com/Sad


RE: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - GiorgioDobko - 28-07-2014 09:35

Jak zakupić kilku poleconych? Też dostałem 10$


RE: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - xardas1020 - 28-07-2014 09:43

overlord nie szkoda ci tracić czasu na SCAM ?
w żadnym szanującym się bux-ie 2$ sam nie zarabiasz ...


RE: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - Nju - 28-07-2014 09:46

SCAM!


RE: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - overlord25 - 28-07-2014 10:30

(28-07-2014 09:43)xardas1020 napisał(a):  overlord nie szkoda ci tracić czasu na SCAM ?
w żadnym szanującym się bux-ie 2$ sam nie zarabiasz ...

To nie jest scam bo są dowody wypłat na stronie jutro sam dam dowód wypłaty i te konto premium jest dla 2000 pierwszych osób a nie dla wszystkich


RE: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - Nju - 28-07-2014 10:42

Tak tylko jak w kilka dni ktoś zarobił 2 tyś zł?


RE: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - overlord25 - 28-07-2014 10:53

(28-07-2014 10:42)Nju napisał(a):  Tak tylko jak w kilka dni ktoś zarobił 2 tyś zł?

Zapomniałem napisać że te konto premium jest tylko na miesiąc a ten co zarobił to może dużo kasy zainwestował bo innej możliwości nie ma zresztą i tak mnie to nic nie kosztuje te 15 minut dziennie klikania jak wypłacą to dam dowód a jak nie wypłacą to scam jutro się przekonamy być albo nie byćTongue


RE: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - xardas1020 - 28-07-2014 11:26

(28-07-2014 10:53)overlord25 napisał(a):  
(28-07-2014 10:42)Nju napisał(a):  Tak tylko jak w kilka dni ktoś zarobił 2 tyś zł?

Zapomniałem napisać że te konto premium jest tylko na miesiąc a ten co zarobił to może dużo kasy zainwestował bo innej możliwości nie ma zresztą i tak mnie to nic nie kosztuje te 15 minut dziennie klikania jak wypłacą to dam dowód a jak nie wypłacą to scam jutro się przekonamy być albo nie byćTongue

takich głupich już chyba nawet nie sieją by w widoczny od razu scam inwestować w ogóle pieniądze nie mówiąc już o tak wysokiej inwestycji

ano kosztuje cię stratę tych 15 minut na scam, gdzie poświęciwszy te 15 minut na inne miejsce

także tracisz czas na scam i pieniądze które gdzie indziej byś zarobił a ty je marnujesz, widać że afrykańskie upały wielu ludziom na prawdę szkodzą


RE: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - Nju - 29-07-2014 07:59

[Obrazek: fgfgpng_esraqre.png]

Poczekam, może przyjdzie Tongue


RE: UNLICASH - unlicash.com HIT!!!! - overlord25 - 29-07-2014 10:28

Też zleciłem wypłatę ciekawe czy wypłacąTongue