Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ambitnego marzyciela - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik ambitnego marzyciela (/Temat-Dziennik-ambitnego-marzyciela-94921)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik ambitnego marzyciela - znanonim - 28-07-2014 00:49

Witam społeczność zarabiam.com!

Zgodnie z panującym trendem, postanowiłem założyć również własny dziennik pracy. Po co to robię? Jest w sumie kilka przyczyn:
1. Dokładna obserwacja moich "zarobków", do której będę zmuszony, pozwoli mi dłużej utrzymać się w przekonaniu, że warto Wink
2. Nadzieja na uzyskanie ciekawych rad, pomocy od innych użytkowników, a nawet na zdobycie cennych partnerów biznesowych w przyszłości.
3. Chęć integracji i zapoznania z użytkownikami serwisu (kilka lat temu Was olałem i nie założyłem konta, później zrezygnowałem, więc teraz po powrocie należy się Wam coś z mojej strony, trochę empatii) Big Grin
4. Możliwość przyniesienia zysku (czemu nie?).

Jaki jest mój cel?
Zacząć zarabiać pieniądze, jak na dorosłego mężczyznę przystało. Moim celem jest zarobić na mieszkanie w ciągu trzech lat. Dość nietypowo, ale na komputery, konsole, gry, motory, quady itp. nie mam parcia, najpierw mieszkanie, później szybkie samochody Big Grin Z internetu chce wyciągnąć na ten cel 250.000 zł. Zadanie trudne jak cholera (patrząc na obecne "zarobki"), ale lubię mierzyć wysoko.

Gdzie zarabiam?
Póki co na:
- gównianych buxach (sam nie wiem czy warto to klikać, ale sumiennie robię swoje, z nadzieją że za półtora roku będę z nich wyciągać 1k zł/msc niewielkim nakładem pracy),
- PaidVerts.com,
- eForsa.pl (od kilkunastu dni),
- bc.vc
- sklep internetowy z koszulkami, z kolegą na pół Wink

Ile już udało mi się uzbierać?
Tutaj nie ma się czym pochwalić... Pasek postępu przedstawia się następująco:
Buxy: 1,35574$ co daje około 4,14 zł + 0,40 zł z przepisuj.pl Smile
eForsa: 270 zł

Razem:
274,54/250.000 czyli ~1,1‰ 2

Naturalnie można liczyć tylko to z eForsy, bo reszta będzie szła na inwestycję w poleconych itd. Możliwe, że wyrzucę jeszcze trochę pieniędzy z eForsy na PaidVerts Smile

To by było na tyle (chyba, że o czymś zapomniałem) Smile Liczę na wsparcie duchowe z Waszej strony Tongue
Pozdrawiam
znanonim

EDIT! Aktualnie posiadam około 5000 zł odłożone + masę akcji w MTV, czekamy na SWAP Smile
Powrót do dziennika!



RE: Dziennik ambitnego marzyciela - toonwie - 28-07-2014 01:02

Powodzenia!

wysłane z nokii 3510i


RE: Dziennik ambitnego marzyciela - Yeahh - 28-07-2014 01:08

No musze ci powiedziec ze ambitnie dosyc z tymi buxami, powodzenia. Tongue


RE: Dziennik ambitnego marzyciela - erykziele12 - 28-07-2014 02:44

Dobry tytuł Lol
Nieźle Ci idzie, powodzenia Smile


RE: Dziennik ambitnego marzyciela - ZexKox - 28-07-2014 14:27

Powodzenia w osiągnięciu celu Smile

A tak z ciekawość się spytam o jakich szybkich samochodach mówisz ?


RE: Dziennik ambitnego marzyciela - Killigan - 28-07-2014 14:28

Powodzenia Smile . Mam nadzieje,że osiągniesz swój cel .


RE: Dziennik ambitnego marzyciela - erykziele12 - 28-07-2014 15:46

(28-07-2014 14:27)ZexKox napisał(a):  Powodzenia w osiągnięciu celu Smile

A tak z ciekawość się spytam o jakich szybkich samochodach mówisz ?

Pewnie Golf IV i Tico Jerk2


RE: Dziennik ambitnego marzyciela - znanonim - 28-07-2014 17:43

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia Smile

(28-07-2014 15:46)erykziele12 napisał(a):  Pewnie Golf IV i Tico Jerk2

Niestety, nie trafiłeś Wink

(28-07-2014 14:27)ZexKox napisał(a):  Powodzenia w osiągnięciu celu Smile

A tak z ciekawość się spytam o jakich szybkich samochodach mówisz ?

Kiedyś jak człowiek był młodszy i co innego w głowie miał, to Lamborghini największą miłością było Wink Aktualnie jednak, w dobie tak ogromnego rozwoju motoryzacji, napędów hybrydowych itd, interesuje mnie jakiś dobry, mocny, ekonomiczny, sportowy samochód Smile
Na dzień dzisiejszy najbardziej zainteresowało mnie BMW I8 (wg danych producenta - średnie spalanie na poziomie 2,5l/100km), cena to około 580 tys. zł... Ale takie coś, to za 10 lat dopiero Wink


RE: Dziennik ambitnego marzyciela - cord - 28-07-2014 17:54

jak masz takie cele to zajmij się czymś co daje większy zysk Tongue


RE: Dziennik ambitnego marzyciela - dzemba - 28-07-2014 19:36

Powodzenia w zbieraniu, musisz zarabiać ~6950 zł miesięcznie by osiągnąć swój cel. Huh