Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam VIRAL na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam VIRAL na FB (/Temat-Sprzedam-VIRAL-na-FB-94919)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Sprzedam VIRAL na FB - magneto - 28-07-2014 13:23

(28-07-2014 13:19)displayname napisał(a):  
(28-07-2014 13:18)magneto napisał(a):  Jak ustawić ten skrypt jakaś instrukcja?

kup od Kciuka za stówę to Ci pomoże beka
ale śmieszne tylko sobie nie zwal od tej radości.


RE: Sprzedam VIRAL na FB - szykiryki - 28-07-2014 13:38

Razem z użytkownikiem Yeahh ostrzegaliśmy przed kupnem poradnika w dzienniku Kciuku, wszystkie wpisy zostały jednak usunięte przez admina, a ludzie kupowali... z tego co pisał kciuk sprzedało się 5,6 sztuk. W sumie ludzie powinny domagać się zwrotu kasy za to, ale z drugiej strony jakoś mi ich nie żal, że mimo ostrzeżeń, bez recenzji kupowali sposób, który jest dostępny w necie za free...


RE: Sprzedam VIRAL na FB - kciuk - 28-07-2014 13:53

Poradnik polegał wgl na czymś innym niż na Viralu. Smile I poradnika nigdzie nie ma w sieci.


RE: Sprzedam VIRAL na FB - szykiryki - 28-07-2014 13:56

Myślę, że Fato może np. napisać co było w poradniku, a co jest tutaj w temacie ;]


RE: Sprzedam VIRAL na FB - fato - 28-07-2014 14:23

tak mogę kupiłam skrypt i nie jest to żaden viral Kciuk odpowiadal na każde moję pytanie i ciepliwie pomagał (trochę udoskonalam metodę )

dzis zarobione z tego 60 zł + jakieś odnowienie na eforsie


[Obrazek: image.jpg]


RE: Sprzedam VIRAL na FB - kciuk - 28-07-2014 14:25

No, także w końcu się ostatecznie wyjaśniło że nie sprzedawałem wcześniej Virala. Smile
I jak widać, oferowałem duużo wiedzy, czasu, który poświęcałem na pomoc, doradzanie itp. kupującym. I to nie jest duża kwota jak na tyle poświęconego mojego czasu, niekiedy nerwów. Proszę Admina o zamknięcie lub usunięcie tematu.


RE: Sprzedam VIRAL na FB - displayname - 28-07-2014 14:26

(28-07-2014 14:25)kciuk napisał(a):  No, także w końcu się ostatecznie wyjaśniło że nie sprzedawałem wcześniej Virala. Smile Proszę Admina o zamknięcie lub usunięcie tematu.

i o bana dla siebie.

Przypuszczam że użytkownik 2 posty wyżej został "przekupiony" być może Kciuk skonfigurował mu viralapokerface i tak pisze.


RE: Sprzedam VIRAL na FB - kciuk - 28-07-2014 14:30

(28-07-2014 14:26)displayname napisał(a):  
(28-07-2014 14:25)kciuk napisał(a):  No, także w końcu się ostatecznie wyjaśniło że nie sprzedawałem wcześniej Virala. Smile Proszę Admina o zamknięcie lub usunięcie tematu.

i o bana dla siebie.

Przypuszczam że użytkownik 2 posty wyżej został "przekupiony" być może Kciuk skonfigurował mu viralapokerface i tak pisze.

Hahahha. Taaak, przystawiłem jej gnata do głowy i pisała... Mnie tylko boli to wasze cebulactwo, bo nie możecie (niektórzy) sami uciągnąć dniówki 50zł, a jak komuś się uda to tylko czychacie, aż mu się noga podwinie..


RE: Sprzedam VIRAL na FB - Zły_Szeląg - 28-07-2014 16:53

Nie wiem czy umyślnie, ale w Twoim skrypcie brakuje pliku alert.html odpowiadającego za wyskakiwanie okienka z informacją po kliknięciu na x Lol


RE: Sprzedam VIRAL na FB - kciuk - 28-07-2014 17:11

Bo to mu się widocznie nie sciagnelo. Smile Ale normalnie ja to mam Smile