Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spam na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Spam na facebooku (/Temat-Spam-na-facebooku-94916)



Spam na facebooku - mysc - 27-07-2014 23:57

Czesc. Chcialbym poruszyc temat spamowania facebooka, a mianowicie mecza mnie pewne kwestie ktore chcialbym wyjasnic Tongue

W ilu grupach (na jednym koncie) spamujecie, ile razy dziennie. Czy na kazdym koncie, w kazdej grupie leci ten sam post/link czy tez przygotowujecie osobne ?

Generalnie najogolniej rzecz ujmujac chcislbym zminimalizowac ryzyko bana/weryfikacji. Pytanie brzmi w jaki sposob to zrobic ?Smile


RE: Spam na facebooku - Koja - 28-07-2014 00:08

Ja codziennie dodaje posty do około 7 grup. W każdej grupie ten sam tekst + link.
Posty wstawiam mniej-więcej co 3 godziny (o ile jestem wtedy przy kompie)


RE: Spam na facebooku - mysc - 28-07-2014 09:17

Rozumiem. A jak wygląda z sprawa z wysyłaniem np, tego samego postu w różnych grupach z 7 kont ?:> Tzn, mam na myśli sytuacje gdzie jest 7 kont, kazde konto ma po 7 grup. Czyli razem mamy 49 grup i do kazdej z tych grup poleci ten sam post z tym samym linkiem. Przejdzie takie coś , czy ryzykowne ?:>


RE: Spam na facebooku - Juhas - 28-07-2014 09:36

Ja spamuje po 100-200 grup


RE: Spam na facebooku - mysc - 28-07-2014 10:06

Juhas, z jednego konta ?:>


RE: Spam na facebooku - Koja - 28-07-2014 10:19

(28-07-2014 09:17)mysc napisał(a):  Rozumiem. A jak wygląda z sprawa z wysyłaniem np, tego samego postu w różnych grupach z 7 kont ?:> Tzn, mam na myśli sytuacje gdzie jest 7 kont, kazde konto ma po 7 grup. Czyli razem mamy 49 grup i do kazdej z tych grup poleci ten sam post z tym samym linkiem. Przejdzie takie coś , czy ryzykowne ?:>
A to juz nie wiem. Ja wysyłam zawszez jednego konta. Przerzucam się na drugie kiedy na pierwszym dostane bana.


RE: Spam na facebooku - dixtel - 28-07-2014 10:24

Tu masz poradnik jak stworzyć konto żeby cie nie zbanowali.
http://zarabiam.com/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575?pid=959374#pid959374


RE: Spam na facebooku - mysc - 28-07-2014 10:37

No czytałem go...nie do końca się z nim zgadzam. Napisał tam żeby dołączać do wszystkich możliwych grup i akcpetować po 100 zaproszeń dziennie. Zaakcpetowałem dzisiaj 20 zaproszeń na jednym koncie i dostałem blokade na dodawanie znajomych. Nie wiem od czego to zależy ;/ blokada do 11 sierpnia.

Najbardziej mnie interesuje ta bezpieczna liczba grup i czy przejdzie dodawanie tego samego postu z tym samym linkiem z kilku kont w roznych grupach ;D