Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pierwsze zarobki (/Temat-Pierwsze-zarobki-94913)



Pierwsze zarobki - mattron5 - 27-07-2014 23:30

Witam was moi drodzy Jestem tutaj nowy i potrzebuje waszej pomocy od razu na wstępie powiem że nigdy nie zarabiałem pieniędzy w internecie bo myślałem że to same fake,ale zmieniłem zdanie kiedy zobaczyłem jak mój kumpel zarabia w internecie i postanowiłem również spróbować swoich sił może zmienię zdanie na takie zarabianie. Proszę powiedzcie mi jak mogę szybko zarobić kasę bardzo szybko i jakiego programu używać najlepiej prostego jakby był.Dziękuje wam za pomoc mili ludzie.
PS. Jeśli temat jest w złym załączniku to przepraszam.


RE: Pierwsze zarobki - flown - 27-07-2014 23:51

No, jest. A to na czym chcesz zarabiać zależy od czego czy, i ile jesteś w stanie zainwestować, a także jakiego zysku oczekujesz.

Pokój, bracie.

@edit: jeśli potrzebujesz kasy bardzo szybko i jesteś obeznany w panujących w internecie trendach to raz, dwa machniesz viralke na Facebooka podepniesz po subskrycje sms i liczysz monety


RE: Pierwsze zarobki - mattron5 - 28-07-2014 00:11

Witaj bracie a ile musiałbym zainwestować żeby pomóc moim rodzicom


RE: Pierwsze zarobki - piotrekprorok - 28-07-2014 00:20

(27-07-2014 23:30)mattron5 napisał(a):  powiedzcie mi jak mogę szybko zarobić kasę bardzo szybko i jakiego programu używać najlepiej prostego

Zostaje Ci napad na bank.

A tak na poważnie masz całe forum Wink Nie ma czegoś takiego jak 'powiedzcie mi jak szybko zarobić'.
Ja Ci proponuję przestudiować tematy PPA i subskrypcji sms.

Co do subskrypcji to łap kilka linków "na start":
Link
Link
Link

Co do PPA to: Link oraz Link

Polecam przeglądać dział poradniki Smile


RE: Pierwsze zarobki - Punter - 28-07-2014 15:40

Ja polecam program PaidVerts Smile W mojej sygnaturze link do poradnika, co i jak Smile


RE: Pierwsze zarobki - mattron5 - 01-08-2014 15:53

a przypadkiem PaidVarts to nie jest program taki ze najpierw muszę zapłacić za niego 50 zł później producenci dadzą mi linka do tego programu i muszę mieć go włączone 24h żeby chodził mi komputer a jak skończy się miesiąc dostane kasę i będę musiał wszystkie pity wyliczyć i dać państwu żeby nie było żadnych problemów.


RE: Pierwsze zarobki - dzemba - 02-08-2014 10:40

Pomyliło ci się z coingeneration.com i kupowaniem wątków po 50$ a nie zł, ja uważam ich za scam bo mam tam kilkanaście $ i nie mogę już rok wypłacić.

I paidverts jest dobry ale on nie ma 50-100$ na inwestycje i raczej nie jest to szybka kasa.

I jak może określisz jak szybko i jakiej kwoty oczekujesz ludzie dobiorą ci coś porządnego.


RE: Pierwsze zarobki - mattron5 - 02-08-2014 15:50

hymm 3000 zł i coś łatwego a dzemba jeśli chodzi o coingeneration.com to mój kumpel tam jest i czeka na wypłatę bo ma tam 150 $ i powiedzieli mu że dostanie wypłatę 31 lipca ale nie dostał i teraz czeka max do wtorku jeśli nie otrzyma to będzie gdzie indziej zarabiać


RE: Pierwsze zarobki - flown - 02-08-2014 16:23

3k zł łatwo nigdzie nie zarobisz, tym bardziej, że to twój pierwszy kontakt z zarabianiem i bez żadnego wkładu własnego. Ja Ci nadal proponuje subskrybcje sms. Myślę, że jak pomyślisz to na nich zarobisz, oczywiście jeżeli zależy Ci na zebraniu tej kwoty z przeciągu, załóżmy, miesiąca to spam sobie z góry odpuść, a skup się na viralu lub fanpage'u. Próbuj z subskrybcjami i może posprzedawaj coś w międzyczasie na allegro.

No i napisz do moderatora, żeby Ci przeniósł temat do działu 'Dyskusje o zarabianiu', tam napewno dostaniesz więcej konstruktywnych odpowiedzi.