Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór hostingu do 150zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Wybór hostingu do 150zł (/Temat-Wybor-hostingu-do-150zl-94895)

Strony: 1 2


Wybór hostingu do 150zł - PlayR - 27-07-2014 15:13

Witam
Otóż sprawa wygląda tak, że na bezpłatnym hostingu moje strony miały reklamę i przy dobrym pozycjonowaniu i tak trzeba było dopisywać nazwę hosta, więc chciałbym przenieść wszystko na płatny serwer z kilkoma domenami(bo z tego co słyszałem można kilka domen podłączyć pod jeden host, tak ?). Może mnie ktoś pokierować co i jak ? Mogę na wszystko przeznaczyć 100-150 zł.


RE: Wybór hostingu do 150zł - Krissu - 27-07-2014 15:38

Jaki ruch masz na tych stonach? Zazwyczaj do hostingu można podpiąć sporą, a do niektórych nieograniczoną ilość domen. Jeśli chcesz kupić coś lepszego polecam osobiście Hosteam, jednak jeśli coś tańszego i równie dobrego - Bizneshost jest tutaj na forum popularny i polecany. Smile


RE: Wybór hostingu do 150zł - PlayR - 27-07-2014 16:14

Ruch to około 50-500 na dzień ale myślę, że gdy tylko strona pojawi się w wyszukiwarkach, będzie dużo więcej odwiedzających.
Nie dziwię się, że bizneshost taki polecany ;D - naprawdę zaiste ceny, ale czy w nich nie ma jakiegoś haczyku ? Jakbym wybierał tą wersję "standard" to czy to jest rzeczywiście 99 zł/rok i tyle płacę czy może po roku ta cena wzrośnie ?

@edit: A jednak... "Przy płatności za cały rok rejestracja domeny w pierwszym roku jest darmowa." xD Czyli taniej wyjdzie jak wybiorę wersję "mini" czy jak jej tam i dokupię u nich domenę(15zl/1szy rok) osobno - dobrze myślę ? Big Grin


RE: Wybór hostingu do 150zł - linoskoczek - 27-07-2014 17:04

(27-07-2014 16:14)PlayR napisał(a):  Ruch to około 50-500 na dzień ale myślę, że gdy tylko strona pojawi się w wyszukiwarkach, będzie dużo więcej odwiedzających.
Nie dziwię się, że bizneshost taki polecany ;D - naprawdę zaiste ceny, ale czy w nich nie ma jakiegoś haczyku ? Jakbym wybierał tą wersję "standard" to czy to jest rzeczywiście 99 zł/rok i tyle płacę czy może po roku ta cena wzrośnie ?

@edit: A jednak... "Przy płatności za cały rok rejestracja domeny w pierwszym roku jest darmowa." xD Czyli taniej wyjdzie jak wybiorę wersję "mini" czy jak jej tam i dokupię u nich domenę(15zl/1szy rok) osobno - dobrze myślę ? Big Grin

Bierz w Biznes-Host, ale pakiet indywidualny. Nie potrzebujesz tego, co jest w biznesowym: http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit 61zł - 25% rabatu z kodem kod-rabatowy.info = 45,75zł

Jak skorzystasz z kodu rabatowego, to nie możesz już korzystać z promocji na darmową rejestrację domeny na 1 rok (ale z kodem rabatowym się bardziej opłaca - jesteś już 25 groszy do przodu :coolSmile

Teraz doliczamy ile potrzebujesz domen.
1 domena = 15zł

Załóżmy, że 3 domeny, więc 45zł.
45zł + 45,75zł = 90,75zł

Teraz oferta odemnie.
Kupujesz odemnie wirtualną gotówkę, czyli dostaniesz 90,75zł do swojego portfela, a zapłacisz mi 54,45 przez PayPal lub BitCoin.

Tak więc, ostateczna cena serwera + 3 domen wynosi 54,45.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem wPLN odemnie lub chcesz się dowiedzieć więcej, to pisz PW.


RE: Wybór hostingu do 150zł - PlayR - 27-07-2014 18:00

Wszystko ok akurat 3 strony mam do wrzucenia w internet, a możesz/albo kto inny powiedzieć ile to by wyszło po roku ? Gdzieś pisało, że 40zł za przedłużenie domeny, czyli razem... 181 zł ? Bo rozumiem, że następnych lat już rabat nie obowiązuje, tak ?
@linoskoczek: Sory ale wszystkie tego typu akcje robię sam i niestety nie skorzystam z twojej oferty :s


RE: Wybór hostingu do 150zł - linoskoczek - 27-07-2014 19:56

(27-07-2014 18:00)PlayR napisał(a):  Wszystko ok akurat 3 strony mam do wrzucenia w internet, a możesz/albo kto inny powiedzieć ile to by wyszło po roku ? Gdzieś pisało, że 40zł za przedłużenie domeny, czyli razem... 181 zł ? Bo rozumiem, że następnych lat już rabat nie obowiązuje, tak ?
@linoskoczek: Sory ale wszystkie tego typu akcje robię sam i niestety nie skorzystam z twojej oferty :s

Tak, rabaty nie obowiązują na następny rok.

A co ma do tego robienie wszystkiego samemu? Wink Ja Ci nie sprzedaję okrojonej usługi. Ja Ci tylko transferuję wirtualną walutę i normalnie ze swojego konta kupujesz serwery. Wszystko jest identycznie oprócz tego, że w sposobie płatności wybierzesz wirtualny portfel, a nie np. PayPal.


RE: Wybór hostingu do 150zł - toonwie - 27-07-2014 20:33

Tez mam takich ruch na swoich stronach i mintshost mi wystarczy Smile


RE: Wybór hostingu do 150zł - linoskoczek - 27-07-2014 22:40

(27-07-2014 20:33)toonwie napisał(a):  Tez mam takich ruch na swoich stronach i mintshost mi wystarczy Smile

Mints to jest jednak trochę słabszy od Biznes-Host, jeśli chodzi o WWW. Najbardziej boli to, że nie wyświetla błędów parsera PHP. Jak gość ma kasę, to niech kupi w Biznes-Host Wink


Odp: Wybór hostingu do 150zł - Qri017 - 27-07-2014 23:10

Ja do firmowej strony, korzystam z http://kei.pl.

Tapnięte z mojego Minacza II.


RE: Wybór hostingu do 150zł - PlayR - 28-07-2014 07:57

(27-07-2014 22:40)linoskoczek napisał(a):  Mints to jest jednak trochę słabszy od Biznes-Host, jeśli chodzi o WWW. Najbardziej boli to, że nie wyświetla błędów parsera PHP. Jak gość ma kasę, to niech kupi w Biznes-Host Wink
No tak, kasa jest ale i tak chcę oszczędzić na czym się da.
Mintshost ma transfer bez limitu, a co jeśli na bizneshost jego zabraknie ? Strona padnie czy co ?