Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Dziennik-pracy-mysc-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-94843)



RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 19-08-2014 08:56

Dzień 19 :

Zarobek : $1,01

Wykonano:
- Postowanie na fb
- Przygotowywanie postów i skróconych linków pod zakupione fanpage'e
- Wprowadzenie linków skróconych na dwa kolejne fanpage'e

Straty:
- brak

Przebieg działań i przemyślenia

Tak więc, dwa kolejne fanpage'e dostały po poście ze skróconym linkiem. Czyli podsumowując na 3 z 5 już takie posty zaczną się pokazywać. Zamierzam wrzucać po dwa posty dziennie, jeden z linkiem, drugi bez. Oczywiście nie obyło się bez komentarzy w stylu : "fanpage się sprzedał", "unlike !" , "masakra co tu się stało". O dziwo, lików wczoraj przybywało, a nie odbywało. Ciężko powiedzieć jaki z tych fanpage'y będzie ruch, bo posty wrzuciłem troszkę zbyt późno. Dopiero dzisiaj się okaże (swoją drogą żeby znaleźć na shorte odpowiedni link, by zobaczyć statystykę, to trochę zajmuje...;/).

Oprócz tego wypostowałem raz grupy. No i łączny efekt to 1,01$. Dalej szału nie ma. Dzisiaj grupy będą wypostowane 2x + polecą 3 posty na fanpage'ach. Ciekawe jaki będzie wynik Wink


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 19-08-2014 23:08

Dzień 20 :

Zarobek : $2,81

Wykonano:
- Postowanie na fb
- Przygotowywanie postów i skróconych linków pod zakupione fanpage'e

Straty:
- brak

Przebieg działań i przemyślenia

No więc dzisiaj u mnie rekord wejść 1665, pobiłem poprzedni rekord aż o 1000 ;D Złożyło się na to parę czynników - zeszła blokada ze wszystkich kont z blokadą na grupy, wypostowałem grupy 3x, poleciały posty na 3 fanpage'ach.

Wszystkie grupy mam ze Stanów Zjednoczonych i spora większość wejśc była właśnie z USA. Niestety fart chciał, że akurat dzisiaj stawka spadła aż do 1,59$. Gdyby była taka jak wczoraj, tj. 3.97$ - spokojnie byłoby 6$ zarobionych ;] Ale nie ma co mówić, co by było gdyby, tylko akceptować to co jest. A jest rekord zarówno w wejściach , jak i zarobkach ;D


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 21-08-2014 06:38

Dzień 21 :

Zarobek : $4,24

Wykonano:
- Postowanie na fb
- Przygotowywanie postów i skróconych linków pod zakupione fanpage'e

Straty:
- blokada dwóch kont

Przebieg działań i przemyślenia

Kolejny rekord. Dzisiaj 2648 wejść. Wejścia w przeważającej większości są z USA. Niestety ta stawka dalej kuleje ;/
Wczoraj mnie trochę poniosło i wysłałem zbyt dużo zaproszeń do grup. Efekt tego taki, że dwa konta dostały tymczasową blokadę ;/ Na szczęścia miałem dwa konta puste i z tych pustych, wysłałem zaproszenia do "utraconych" grup.
Oprócz tego wykonałem wczoraj dość dużą robotę, a mianowicie całkowicie zautomatyzowałem dwa fanpage'e aż do 30.11 . Nie wiem czy dzisiaj, ale w najbliższej przyszłości zautomatyzuje kolejne dwa.
Cel na sierpień to 30$, w tej chwili mam 19,45$. Jeszcze dwa dni temu myślałem, że polegne na tym celu. Teraz jestem prawie pewny, że nawet go przekroczę.


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - YouAreKilled - 21-08-2014 09:29

Zaplanowałeś posty do 30 listopada? Xpokerface

Może chcesz u mnie na fp poplanować Jerk

Graty.


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 21-08-2014 10:01

Ano tak wlasnie zrobilem. Najbardziej interesuje mnie zysk pasywny. Siedzialem nad tym caly dzien, ale do 30 listopada mam spokoj. Polecam Tongue


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 21-08-2014 22:36

User account is locked.


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - Koja - 21-08-2014 23:02

Napisz do nich, może jakiś błąd.
btw. masz full wiadomości, usun troche, bo pisac nie moge.


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - popekuni - 21-08-2014 23:22

U mnie cały dzień nic nie zlicza...


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - Kickster - 21-08-2014 23:39

poleciał jakis mass ban bo na forum u nich z 10 wątkow ze konto locked, shorte gówno xD czułem że jak Polska firma to predzej czy pozniej sie cos spi**doli


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 22-08-2014 06:51

Popekuni, to oznacza ze masz bana. Jak sie wylogujesz to juz sie nie zalogujesz.

Napisalem od razu jak sie nie moglem zalogowac. Poki co bez odpowiedzi.

Usunalem wiadomosci xD