Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Dziennik-pracy-mysc-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-94843)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 23-06-2016 12:35

Jasne, aczkolwiek tego typu pytania zdecydowanie wolę otrzymywać na PW - aniżeli w dzienniku Smile

Jeśli chodzi o skracanie to, zarobki opisałem tutaj : http://zarabiam.com/Temat-100-Kompleksowy-Poradnik-Skracania-od-A-do-Z-dostep-do-zamknietej-grupy-133767

Jeśli chodzi o CPA, to do tej pory wypłaciłem z takich serwisów około 21 tys. złotych (przed opodatkowaniem).


W razie dalszych pytań, zapraszam na PW Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 03-07-2016 12:46

W kwestii „sprzedaży poradników” poszedłem o krok dalej niż planowałem – i od wczoraj sprzedaję dosłownie WSZYSTKO co wiem na temat promowania gier. Osobiście, do tej pory, dzięki opisywanym metodom zarobiłem ponad 16,8 tys. zł. Poradnik jest typu „krok po kroku” i każdy może zacząć zarabiać sensowne kwoty praktycznie od pierwszego dnia (bez żadnych dodatkowych inwestycji). Nie ma tutaj żadnego „haczyka”, na prawdę sprzedaję sprawdzone i pewne sposoby – każdy może je kupić i zacząć zarabiać praktycznie od razu.

Nie będę tutaj streszczał oferty, jeżeli jesteś zainteresowany/a – zapraszam do odpowiedniego tematu na ZC : http://zarabiam.com/Temat-100-Kompleksowy-Poradnik-Promowania-Gier-od-A-do-Z-dostep-do-zamknietej-grupy-135141


Dziwne jest to, że na prawdę wystawiłem 100% gotowca - a zainteresowanie jest dość małe Smile Albo ludzie nie mają pieniędzy - albo po prostu nie wierzą, że nie ma tutaj "haczyka" Smile No ciekawy jestem jak się ten temat rozwinie :>

Na blogu dodałem zapowiadaną reklamę (OSTATNIĄ na najbliższy miesiąc albo i dłużej :>) konta firmowego. Myślę, ze przed zlotem - dam radę dodać jeszcze 2 ciekawe (oby) artykuły. Zapraszam do odwiedzania Smile

Pozdrawiam
mysc


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - elotis - 03-07-2016 14:37

Fakt cena troszke odstrasza za komplecik ci co znaja nie kupia a swiezaki sie boja kota w worku


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 03-07-2016 15:33

(03-07-2016 14:37)elotis napisał(a):  [...]ci co znaja nie kupia[...]

Nie do końca rozumiem co masz na myśli Tongue Co znają ?


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 06-07-2016 12:23

Niedawno osiągnąłem jeden ze swoich celów - zarobiłem 1000 złotych w jeden dzień. W związku z tym, zapraszam do rozważań na temat łatwości zarabiania w internecie : http://getpaid20.pl/artykul/czy-zarabianie-w-internecie-jest-latwe/



Niestety portal dot. gier nie wystartuje w takiej formie w jakiej bym tego chciał - na początku nie będzie rankingu, ani rotatorów bannerów. Gwarantuję za to rozwiązania, których nie ma w żadnej innej sieci udostepniającej oferty gier Smile Wciąż nie jestem w stanie podać dokładnego terminu, ale jesteśmy blisko startu Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 06-07-2016 17:05

Po raz kolejny wpadłem w "pułapkę" i poświęcam za dużo czasu siedząc przy komputerze. Po kilku produktywnych godzinach - zaczyna się po prostu marnowanie czasu w kórym nie mogę się już skupić na tym co mam zrobić oraz na odpowiadaniu na pytania dotyczące poradników. Oczywiście nie byłoby tak gdybym trzymał się odpisywania na wiadomości tylko w wyznaczone dni - jednak w związku z licznymi pytaniami osób które kupiły moje poradniki, nie mogę pozwalać im tyle czekać i odpisuję w miarę na bieżąco.

W związku z tym muszę ustalić jednak konkretne godziny w których odpisuję. Nie będę ograniczał dni w których można spodziewać się odpowiedzi - od dzisiaj odpisuję codziennie, ale raz dziennie od około 12.00. Nie mówię oczywiście, że nie ma co liczyć na odpowiedź w innym terminie - ale jeśli jej nie otrzymacie, trzeba się spodziewać wiadomości kolejnego dnia około 12.00.

Dzięki temu moje odpowiedzi będą po prostu sensowniejsze + nie będę marnował czasu na bezproduktywne siedzenie i wpatrywanie się w forum. W wolnym czasie będę mógł napisać artykuł na bloga lub uruchomić w końcu od nowa swoje FP. Mam nadzieję, że to nie problem - w końcu skorzystają obie strony.


Pozdrawiam
mysc


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 07-07-2016 18:36

Informuję, że z powodu ZLOTU ZARABIAM.COM nie odpowiem na nadesłane od teraz wiadomości, aż do poniedziałku. Nie biorę ze sobą komputera.

Pozdrawiam
mysc



RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 17-07-2016 21:24

Uwaga! Dwie (bądź jedna - jeśli ma szczęście) osoby mogą otrzymać na prawdę obszerne poradniki całkowicie za darmo. Jeżeli już kupiłeś dany poradnik - masz szansę na zdobycie jego równowartości w zotówkach Smile

Taka akcja jest jednorazowa i na 100% się nie powtórzy, zapraszam do udziału w konkursach :

1. [Konkurs] Wygraj Kompleksowy Poradnik Skracania

2. [Konkurs] Wygraj Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS


Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - full2000 - 23-07-2016 19:38

@[mysc] długo do Ciebie nie zaglądałem, widzę że sporo się dzieje, tak trzymać i oby tak dalej ! Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 01-08-2016 19:31

Przyszła pora na kolejne "sprawozdanie" Smile Ten post napiszę tak troszkę w formie podsumowanie lipca, z którego jestem bardzo zadowolony - nie tylko dlatego, że wziąłem udział w zlocie zarabiam.com Smile

Zlot poruszyłem tak apropo zarzutów, że jestem anonimowy i nie reklamuję się zdjęciem, imieniem i nazwiskiem - tak jak promotorzy RevShare. To nie wynika z tego, że się boję pokazywać twarz - tylko taki przyjąłem model promocji, nie wykluczam że kiedyś go zmienię.

Ok, no to lecimy do konkretów :


Serwis CPR z grami

Zacznę od serwisu z ofertami gier. Wiem, że piszę o nim i piszę - a jak go nie było, tak nie ma.
Teraz jestem już bardzo blisko "otwarcia", piszę w cudzysłowie ponieważ najpierw serwis będzie dostępny tylko dla osób, które kupiły mój poradnik dotyczący promowania gier - na początku nie pojawią się też żadne inne oferty, niż te których promocję opisuję. Wczoraj opisałem i wysłałem programiście wszystkie niezbędne poprawki - jestem pewny, że w tym miesiącu ruszę z tematem. Niestety po testach, pomimo bardzo pozytywnego pierwszego wrażenia, wyszło sporo błędów - toteż daty nie podam.



Promowanie gier

Jeżeli chodzi o moje promowanie gier, to cały czas używam metod opisanych w Kompleksowym Poradniku Promowania Gier. W lipcu 2016 roku, praktycznie całkowicie pasywnie, wygenerowałem kwotę :

[Obrazek: 274bd1a8f0b8f0bagen.png]
Screen z panelu PORTMMO.

Pomimo kilku sprzedanych sztuk, dniówki się w ogóle nie zmieniły. Do promocji na FB nie używam klikalnych linków - dzięki temu konta mogą wysyłać reklamy automatycznie bez obaw o blokadę domeny. Niestety takie działanie, oprócz ogromnej zalety pasywności, ma też niemniejszą wadę - kilkukrotnie mniejsza zarobki, w końcu zainteresowane osoby musza zadać sobie trud i skopiować, a następnie wkleić link do przeglądarki zamiast kliknąć w hiperłącze.



Blog Get paid 2.0

Jeśli chodzi o bloga, właściwie prawie wszystko opisałem we wczorajszych "przemyśleniach blogowych" : http://getpaid20.pl/przemyslenia-blogowe/przemyslenia-blogowe-czesc-5/ . Zapraszam do wpisu.

We wpisie zapomniałem dodać, że pod wpisem dot. MXR pojawiło się dużo więcej komentarzy - niestety musiałem je usunąć ze względu na niecenzuralne słowa bądź wymowne epitety w moim kierunku Smile To taka ciekawostka... możliwe, że nieistotna Smile

W przemyśleniach nie zawarłem również informacji, że przykład tzw. "RL CONTENT" w tym artykule, działa i ma się dobrze. Za jakiś czas wrzucę statystyki pobrań - głównie dla niedowiarków, którzy nie wierzą, że na SMS'ach można zarabiać uczciwie.



Sprzedaż poradników

Reklama (3 x MASS PW) kosztowała mnie 1230 zł, powiem tylko że się zwróciła. Póki co nie chcę publikować przychodów ze sprzedaży - ale obiecuję, że zrobię to w swoim czasie, na blogu, we wpisie dot. sprzedaży w internecie. Na tą chwilę nie planuję żadnych nowych "produktów". Udoskonalam i rozbudowuję obecnie sprzedawane :

1. Kompleksowy poradnik SKRACANIA (Polecam nowym osobom)

2. Kompleksowy poradnik SUB/PREMIUM SMS

3. Kompleksowy poradnik PROMOWANIA GIER

Przypominam, że osoby które brały udział w niedawnych (zakończonych wczoraj) konkursach, w których nagrodą były własnie dwa z w/w poradników, do jutrzejszego dnia włącznie mają zniżkę ! Smile Więcej napisałem w tematach konkursowych.


Poleceni sub/premium SMS

W lipcu osiągnąłem rekordową prowizję z systemu poleconych - ponad 1k zł. W dalszym ciągu promuję i polecam tylko trzy serwisy : Lead.Network, Mylead i Eforsę. Możliwe, że wśród polecanych, w tym miesiącu pojawi się jeszcze jeden, czwarty serwis... Smile



Na koniec jeszcze raz zachęcam do lektury przemyśleń blogowych, sporo się wydarzyło : http://getpaid20.pl/przemyslenia-blogowe/przemyslenia-blogowe-czesc-5/


Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków !
mysc