Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Dziennik-pracy-mysc-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-94843)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 06-06-2016 01:04

Dzisiaj otworzyłem nową grupę skracania. Oficjalnie nie jest to już grupa mentorska, a grupa "obsługi posprzedażowej". W praktyce - działają bardzo podobnie - ale jednak inaczej. Nowa grupa nie wymaga reflinków i nie wymaga mojego udziału w aż tak dużym stopniu. Ta grupa, to pierwszy element układanki - którą w tym miesiącu planuję układać.

By dołączyć do grupy skracania, należy zakupić Kompleksowy Poradnik Skracania. Wszystkie poradniki są odświeżone i przedstawione wraz gotowymi niszami. Ponadto pojawiły się również zupełnie nowe teksty. W poradniku znajdziecie aż 5 skutecznych i szczegółowo opisanych sposobów. Cała ta wiedza dostępna jest za 29zł. Polecam zapoznać się z pełną ofertą oraz dotychczasowymi recenzjami.


Od dzisiaj pracuję już głównie nad reorganizacją grupy SUB-SMS - która stanowi drugi element wspomnianej układanki. Napisałem "głównie", a nie "tylko" - bo na blogu jest już za długo cisza i koniecznie muszę dodać kolejny wartościowy wpis w tym tygodniu Smile Swoją drogą średni czas wizyty przekroczył już prawie 2 minuty. Dziękuję, że czytacie ! Smile


.


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 10-06-2016 22:29

Dzisiaj rano skończyłem pisać najbardziej obszerny poradnik jaki w życiu napisałem - kompleksowy poradnik dot. sub/premium sms. W tej chwili znajduje się w "poczekalni" i mam nadzieję, że od jutra/niedzieli będzie już dostępny w sprzedaży w dziale "poradniki i nisze" Smile Pracowałem nad nim kilka dni od rana do nocy i muszę powiedzieć, że stworzenie czegoś (mam nadzieje) wartościowego na prawdę cieszy.


Od niedzieli ostatecznie zmienię grupę sub-sms na bardziej korzystną. W tej chwili rekrutacja jest wstrzymana - a po jej wznowieniu nowi członkowie otrzymają zdecydowanie przydatniejsze materiały. Niestety darmowy dostęp do grupy - to już na pewno przeszłość. Około 400 kont z 500 zarejestrowanych - to konta założone tylko w celu wydobycia poradników Smile


.


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - sebiq96 - 11-06-2016 12:40

Po ile będziesz sprzedawał poradnik dotyczący SUB-SMS ? Big Grin


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 11-06-2016 14:47

Najprawdopodobniej równowartość 7 leadów - ale poczekam jeszcze na opinie recenzentów. Na pewno cena nie będzie wyższa.


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 14-06-2016 17:03

Cześć !

Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj rozpoczynam sprzedaż poradnika dotyczącego sub/premium sms. Ten dzień to również ostateczny koniec z oferowaniem darmowego mentoringu.

Obie grupy (po analizie raportu finansowego zysków z poleconych) zostały przekształcone w nową GRUPĘ Get paid 2.0. Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego poradnika.

Obecnie możesz znacząco przyśpieszyć swój rozwój w :

- Skracaniu (Przejdź do pełnej oferty poradnika!)

oraz

- Sub/Premium SMS (Przejdź do pełnej oferty poradnika!


Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełnymi ofertami oraz opiniami dot. poradników.

Przez pracę nad nową grupą, zaniedbałem trochę bloga - i nie dodałem żadnego wpisu od 6 czerwca. W tym tygodniu zamierzam to nadrobić.

Ogólnie rzecz biorąc - dzisiaj cały mój dotychczasowy sposób zarabiania się zmienił. Stało się tak już drugi raz - pierwszy gdy zaczynałem mentoring, drugi gdy go "kończę". Użyłem cudzysłowiu, bo odpowiedzi na ew. pytania dalej są wliczone w cenę poradników Smile


Pozdrawiam i zapraszam do dalszego śledzenia dziennika (oraz bloga) Smile

.


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 18-06-2016 16:17

Dzisiaj, po wcześniejszych zapowiedziach, zacząłem dodawać oferty kont bankowych na bloga. W planie miałem dodanie 4 kont - a tu niespodziewanie, już przy trzecim, otrzymałem komentarz o następującej treści :

Cytat:przestaje odwiedzac ten blog bo zamienil sie tylko ku twojemu zarabianiu, elo


Faktycznie dawno nic nie dodawałem - wcześniej pojawiła się reklama poradników, teraz konta bankowe - a gdzie wartość dla odwiedzających (konta są wartościowe dla osób, które się za nimi rozglądają, ale to za mało)? Co prawda, nie sprzedałem się oczywiście (;p), ale obecnie można odnieść takie wrażenie. Ciężko pogodzić prowadzenie i zarabianie na blogu - zawsze ktoś będzie niezadowolony. W związku z tym komenatrzem, poprzestanę póki co na 3 kontach - konto firmowe zareklamuje później, po kilku na prawdę wartościowych dla czytelników wpisach.

Zapraszam do dalszego odwiedzania bloga i zaręczam, że blog nie zmienił się "ku mojemu zarabianiu" Smile Link do bloga : http://getpaid20.pl .


Pozdrawiam
mysc


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 19-06-2016 11:49

Wstaje człowiek rano - a tutaj niespodzianka, na prawdę konkretny "negatyw" : )

http://zarabiam.com/Temat-HIT-Grupa-Get-Paid-2-0-mysc-121991?pid=1505665#pid1505665

Polecam całą wymianę zdań z tym Panem - praktycznie cała strona 17 i 18 Smile


EDIT :

Zapraszam do zapoznania się z nowym wpisem na blogu : Zarabiaj więcej robiąc to samo, czyli negocjowanie stawek Smile

.


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - plem - 22-06-2016 14:43

Hej @mysc, mógłbyś się pochwalić Twoimi aktualnymi zarobkami (np. z ostatniego tygodnia) w skracaniu u sms , chodzi o zarobki bez poleconych ?


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - mysc - 22-06-2016 15:29

Od jakiegoś nic nie robię w tych dziedzinach, nawet FP stoją nieużywane. Zajmowałem się tylko blogiem i nową grupą. Oprócz sprzedaży poradników, w tym miesiącu z automatu zarobiłem jedynie około 250 zł na grach. Muszę wziąć się w garść i urochomić FP, w końcu działają właściwie pasywnie.

W planach mam regularne wpisy na blogu i jeszcze jeden kompleksowy poradnik (właśnie dotyczący gier). Dopiero po skończeniu tego poradnika, wrócę do samodzielnego zarabiania - ale docelowo chciałbym aby głównym "projektem" był blog, stąd takie zaniedbania w innych dziedzinach.


Korzystając z okazji :
Jeżeli ktoś nie do końca rozumie dlaczego zrezygnowałem z darmowego mentoringu, sytuację i moje zdanie na ten temat opisałem dość obszernie tutaj : http://getpaid20.pl/artykul/mentoring-w-branzy-subpremium-sms-czyli-problem-wspolnego-pastwiska/


Pozdrawiam
mysc


RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 - plem - 22-06-2016 20:41

ok dzięki rozumiem, a czy możesz pochwalić się zarobkami z czasów jak aktywnie zarabiałeś metodami z Twoich poradników ?