Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Dziennik-pracy-mysc-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-94843)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - Olas - 21-01-2016 21:20

także poszło PW. :3


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 22-01-2016 21:40

Oczywiście regularnie na wszystko odpowiadam Smile Serdecznie dziekuję za pozytywne komentarze, robię co mogę Smile

Cały czas pracuję nad obecnie prowadzonymi projektami oraz rozwijam nowy serwis dot. zarabiania na rejestracjach Smile


Wszystkim czytającym polecam śledzenie FanPage'a : Get Paid 2.0
Przez ostatni tydzień nic nie dodawałem, ale obiecuję poprawę Cool

.


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 31-01-2016 15:15

W związku z tym, że prowadzę kilka projektów na raz, na co coraz trudniej znaleźć mi czas, zdecydowałem się "uszczuplić" mój aresnał FP o 38 sztuk.

Sprzedaję 38 FP ERO o łącznej ilości fanów 92k. Wszystkie FP są ograniczone widocznością do Polski, były regularnie postowane. Z FP nie usunę zdjęć ani treści ofert - potencjalny nabywca zgarnia wszystko.

Zapraszam do składania ofert na PW (nie na gg) Smile Minimalna cena to 0,005zł/fan.


EDIT : SPRZEDANE


.


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 08-02-2016 23:07

Zapraszam do zapoznania się z moim stanowiskiem w sprawie systemów poleconych (na przykładzie serwisów SUB-SMS) :

http://zarabiam.com/Temat-Czy-jest-mozliwosc-wyeliminowania-pasozyta-127430?pid=1431207#pid1431207


Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 10-02-2016 11:06

Uwaga!

Z powodu wyjazdu w dniach 10.02-15.02 będę nieobecny na forum/gg. Ostatni raz przed "urlopem" odpowiem na wiadomości dzisiaj (10.02), około 18.00, zapraszam do wysyłania PW wszystkich z pilnymi pytaniami.

Odpowiedzi na wszystkie pytania nadesłane po 18.00 odeślę dopiero we wtorek 16.02 (pod wieczór)


Pozdrawiam
mysc



RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - kniew - 16-02-2016 16:40

Czy konto które już posiadam na shorte da się podpiąć pod Twój profil czy muszę założyć nowe?


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 16-02-2016 23:53

(16-02-2016 16:40)kniew napisał(a):  Czy konto które już posiadam na shorte da się podpiąć pod Twój profil czy muszę założyć nowe?

Niestety nie ma takiej możliwości, trzeba założyć nowe smutny


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - Kolgent12 - 18-02-2016 23:33

Polecam, forum grupy bardzo przejrzyste i pomagą w zarobkach!


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 17-03-2016 19:11

Cześć ! Dawno nic nie dodawałem - co nie oznacza, że miałem wakacje Smile


Raport sytuacyjny :

1. FANPAGE GET PAID 2.0 + BLOG

- Blog jest graficznie i szblonowo gotowy.
- Grafika pod FP jest gotowa, ale zostanie zmieniona dopiero po otwarciu bloga Smile
- FP oraz BLOGA zacznę regularnie prowadzić po przygotowaniu grupy mentorskiej oraz ogólnodostepnych poradników pod nowy serwis.

Polecam lajkować fp pomimo tymczasowego braku wpisów. Gwarantuję "ABS - absolutny brak spamu" Smile Tylko wartościowe wiadomości, obiektywne, przedstawiające moją własną opinię - nigdy nie będę promować serwisów "za opłatą".


2. SERWIS DOT. ZARABIANIA NA DARMOWYCH REJESTRACJACH

- kwestia techniczna (panel+strona_glowna) : gotowe w 50%
- forum serwisu : gotowe w 100%
- kompleksowe poradniki dla partnerów : 10%
- zamknięta grupa mentorska : 50%
- oprawa marketingowa : 20%

Start serwisu na początku kwietnia niestety nie wyjdzie. W projekcie podczas prac wynikło wiele zmian i całość zostanie otwarta pod koniec kwietnia/na początku maja.
Przed oficjalnym startem będzie możliwość wcześniejszego rozpoczęcia zarabiania (jak tylko będzie to możliwe) dla osóby będących członkami przynajmniej jednej z dwóch grup mentorskich, które porwadzę.
W dalszym ciągu nie spoileruję wykorzystanych rozwiązań oraz nowych pomysłów - ale gwarantuję, że w serwisie będzie można zarobić dużo więcej nawet przy promocji tych samych gier, które promujecie w serwisach konkurenycjnych Smile


3. MENTORING SKRACANIA


Przepraszam wszystkich członków grupy za brak nowych domen maskujących. Jak najszybciej się poprawię - pamiętam i mam zapisanie takie zapotrzebowanie.

Grupa cały czas się rozwija i rozrasta jeśli chodzi o liczbę członków. Skracanie jest idealne na początek "przygody" z zarabianiem w internecie - stąd też widoczna jest wyraźna rotacja zarabiających w ten sposób ludzi. To zjawisko ma znaczący plus : bardziej zaawansowani zwalniają miejsce na "rynku" nowicjuszom. Zapraszam serdecznie wszystkie zainteresowane osoby Smile


4. MENTORING SUB-SMS

To przedswięwzięcia stanowczo zabiera najwięcej czasu, który niestety, póki co, nie idzie w parze z satysfakcjonującymi zarobkami. Codziennie odpowiadam na kilka/kilkanaście pytań "podopiecznych" i wyraźnie widzę postępy wśród aktywnych osób. Jestem bardzo zadowolony, że mogę pomóc przy rozwijaniu się w zarabianiu w intenecie Smile
Już wkrótce pojawią się nowe poradniki, zapraszam wszystkich zainteresowanych Smile




Na koniec chciałbym gorąco polecić @[ganjamafia] jako grafika Smile Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i wszystkich prac które wykonał Smile Jego temat znajdziecie tutaj : http://zarabiam.com/Temat-Wykonam-Grafike-85733


Pozdrawiam
mysc


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 11-04-2016 14:36

Uwaga! Zmiana zasad odpowiadania na wiadomości w sprawach związanych z mentoringiem!

Do dnia dziejszego obowiązywała zasada "DO 48H". Mimo tego i tak najczęściej odpowiadałem codziennie, bardzo rzadko korzystałem z 48h.

Niestety nie wyrabiam czasowo w takim trybie, wobec tego od dzisiaj odpowiadam TYLKO w :

- poniedziałki
- czwartki
- soboty

We wszystki trzy dni odpowiadam raz dziennie na wszystko od około godz. 12.00 do końca wszystkich otrzymanych wiadomości. By otrzymać odpowiedź w dany dzień, należy wysłać PW przed godziną 12.00 lub w trakcie mojego odpowiadania Smile

Mam nadzieję, że zrozumiecie nowy "układ" Smile

Pozdrawiam
mysc