Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Dziennik-pracy-mysc-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-94843)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - rekki - 02-11-2015 22:16

Jestem zainteresowany mentoringiem.


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 03-11-2015 12:03

(02-11-2015 22:16)rekki napisał(a):  Jestem zainteresowany mentoringiem.

Jestem zainteresowany Twoim zainteresowaniem mentoringiem Smile

Oferta mentoringu skracania jest w tym temacie (pierwszy post), natomist jeśli chodzi o sub-sms, zapraszam TUTAJ Smile

W razie jakichkolwiek pytań, oczywiście PW :>

Pozdrawiam
mysc


.


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - Serkownik - 08-11-2015 23:20

ile prog minimalnej wyplaty na adfly?


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - Toskan - 13-11-2015 14:46

Del


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 15-11-2015 01:24

Myślę, że nadszedł czas na kolejny wpis w dzienniku Smile

Dzień w dzień, co najmniej kilka godzin zajmuje mi odpowiadanie na wiadomości związane z grupą SUB-SMS. Oczywiście nie zniechęcam się, ale przyznaje że jest to bardzo czasochłonne - na tyle, że cięzko mi znaleźć czas na wrzucanie kolejnych poradników.
Przez ostatnie dwa dni, nie dałem rady odpowiedzieć na większość wiadomości - i skumulowana liczba była zatrważająca. W chwili pisania tego wpisu - "boję się sprawdzić gg" Smile
Plany na rozwój tego projektu to zdecydowanie dalasze dodawanie poradników, na co koniecznie musze znaleźć czas.


Skracanie zaczyna być problematyczne ze względu na zmiany facebooka odnośnie "maskowania" linków. Obecnie nie znam skutecznego sposobu, przez co większość linków shorte może być uzyta tylko raz. Bazowa, polecana w grupie metoda, to metoda oparta o fp ero na FaceBook'u.


Zauważyłem straszne "psucie" polskich fp ero zagranicznymi (najczesciej tureckimi) lajkami. Zagraniczne lajki z perspektywy większości polskich programów partnerskich są bezwartościowe - w związku z czym cena takich fp nie powinna dorównywać "czystym" stronom Smile Polecam sprawdzać lajki pod postami, zanim kupicie jakiś fanpage - nie płaciłbym więcej niż 0,002zł/fan w przypadku wykrycia większości zagranicznych fanów. Polska nazwa nie gwarantuje polskich polubień strony.

Dzisiaj na każdym fp ustawiłem ograniczenie dotyczące kraju - teraz moimi fanami są już tylko Polacy Smile Nie wpłynie to oczywiście na zarobki - bo aktualnie i tak jestem wynagardzany tylko za leady z polskiego IP - natomiast zdecydowanie ograniczy potrzebny do ogarnięcia wszystkie czas. Nareszcie koniec z powiadomieniami o nowych wiadomościach, z których nic się nie da "wyciągnąć" Smile


Mam starszny "bałagan" z zadaniami do wykonania. Oczywiście cały czas zapisuję wszystkie pomysły, natomiast jutro muszę wszystkie te kartki ze sobą zestawić i ułożyć jakiś konkretny plan działania. Odpisywanie zajmuje tak dużo czasu, że często nie starcza mi go żeby choć zacząć wykonywanie innych, postawionych sobie, zadań Sad Mam nadzieję, że znajdę jakiś sposób na pogodzenie jednego z drugim Smile


Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków !
mysc


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - kazik0o - 18-11-2015 12:31

Ile osób mentorujesz w SUB SMS ?


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - DC1 - 19-11-2015 21:11

Hej, mentoring w obu kategoriach wciąż aktualny? Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 20-11-2015 17:15

Jak najbardziej Smile Zapraszam.

Niestety na wszystkie wiadomości odpowiem dopiero jutro Sad


kazik0o, troszkę już się "uzbierało" Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - toonwie - 21-11-2015 10:35

Tak się zastanawiałem czemu mysc nie odpisuję, a tu kolega ma dużo roboty Big Grin


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 30-11-2015 20:49

Już niedługo opiszę dokładnie jak mi idzie i jak planuję wszystko rozwijać Smile Tymczasem mam newsa skierowanego głównie do członków grupy skracania - ale oczywiście również do wszystkich chętnych, którzy chcieliby do nas dołączyć Smile


GRUPA SKRACANIA :

Wszystkie domeny maskujące zostały uaktualnione, zmieniliśmy typ przekierowania i wydaje się, że wszystko działa prawidłowo (facebook znów nie widzi linku docelowego). Niestety wcześniej skrócone linki nie aktualizują się - więc zapraszam do Brozka i do mnie po ponowne zamaskowanie.



.