Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Dziennik-pracy-mysc-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-94843)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - nitram - 02-09-2015 09:48

Z ciekawości ile osób mentorujesz ? Któraś z osób może się pochwalić jakimiś większymi zarobkami.
Chcąc dołączyć do Twojej grupy w skracaniu czy w subach ile czasu trzeba poświęcić dziennie?
Pytam bo dziennik ciekawy i rzeczowy, sam mam inne zajęcia ale dwóch znajomków pytało o jakąś pracę gdzie mogli by trochę zarobić.


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 02-09-2015 22:18

(02-09-2015 09:48)nitram napisał(a):  Z ciekawości ile osób mentorujesz ? Któraś z osób może się pochwalić jakimiś większymi zarobkami.
Chcąc dołączyć do Twojej grupy w skracaniu czy w subach ile czasu trzeba poświęcić dziennie?
Pytam bo dziennik ciekawy i rzeczowy, sam mam inne zajęcia ale dwóch znajomków pytało o jakąś pracę gdzie mogli by trochę zarobić.

@[nitram], z mentoringu skorzystało ponad 400 (zadowolonych?) użytkowników forum. Największe dniówki są na pierwszej stronie mojego dziennika.

Jesli chodzi o skracanie to od zawsze polecam metody które nie wymagają dużych nakładów czasowych. Szczerze powiedziawszy 3-4h w tygodniu wystarczą. Zarobki są zależne od własnej pracy. Mogę wskazac drogę i przekazać niezbędne materiały - natomiast sam za nikogo pracy nie wykonam. Cały czas mam wrażenie, że część osób która zgłasza się po "mentoring" uważa, że odwale za nich całą robotę - a oni będą sobie łatwo zarabiać. Nie da sie tak. Jeśli ktoś chce zarabiać i być w czymś dobrym musi poświęcać temu czas i pracować - nie da się zarabiać łatwo, więc znajomi nie powinni się spodziewać natychmiastowych efektów.

Jeżeli Twoi znajomi dopiero zaczynają przygodę z zarabianiem, to polecam zacząć właśnie od skracania. Można się wiele nauczyć, a przy okazji zarobić "parę groszy" Smile


Mentoring w sub/premium SMS'ach jest dopiero w fazie testów. Za tydzień zdecyduję czy w ogóle z tym ruszę Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - Sunspear - 03-09-2015 07:03

Bardzo fajny dziennik, dużo informacji i częste aktualizacje. Jak wygląda sprawa z mentoringiem w subach dla zielonych? Jakby co, ja nie mam żadnego doświadczenia, ale z chęcią bym zaczął zarabiać Smile

Pozdrawiam,
Sunspear


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 16-09-2015 18:39

Jako, że dawno nic nie pisałem - pora na kolejny wpis w dzienniku Smile

W tym miesiącu pobiję swój dotychczasowy rekord przychodu z internetu. Właściwie, nie chwaląc się, już go pobiłem - a jest dopiero 16 dzień miesiąca Smile

Na 100% ruszę z mentoringiem SUB-SMS. Będzie wyglądał zupełnie inaczej niż na początku sądziłem. Nie jestem w stanie dokładnie określić kiedy z nim wystartuję - i jeszcze nie do końca jestem pewny których serwisów będzie dotyczył. Mentoring będzie głównie skierowany do początkujących osób, ale i ci bardziej zaawansowani powinni mieć z niego profity.

Kolejnym, zaraz po mentoringu, projektem jest blog o zarabianiu w internecie, który mam zamiar poprowadzić Smile Niestety równiez nie jestem w stanie określić kiedy ruszy.

Jedno jest pewne - stanowczo za dużo czasu spędzam ostatnio przy komputerze. W związku z tym postanowiłem ograniczyć ten czas poprzez wykonywanie TYLKO wcześniej zaplanowanych zadań. Zadania podzieliłem na stałe (wykonywane codziennie) oraz dodatkowe (wykonywane w konkretnym dniu). Mam nadzieję, że przy zdecydowanie krótszej ilości spędzonego przed komputerem czasu, dam radę działać bardziej efektywnie niż dotychczas.

W związku z powyższą zmianą, zmieniają się również godziny w których można mnie "zastać". Ostatnio byłem dostępny praktycznie cały czas - teraz "mój grafik" DO KOŃCA WRZEŚNIA będzie stały :

Jestem dostępny codziennie od 12.30 do 15.00. W tych godzinach odpowiem na wszelkie wiadomości. Zaktualizowałem pierwszy post.


Pozdrawiam wszystkich czytających !
mysc


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - konek3 - 22-09-2015 13:00

Nieźle, będę zaglądał Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 02-10-2015 15:49

Dla wszystkich zainteresowanych : Mentoring Sub-SMS jest już praktycznie gotowy.
Planowana data startu to dzień jutrzejszy, tzn. sobota 3.10.2015 Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 03-10-2015 15:40

Zgodnie z zapowiedzią, ruszył MENTORING SUB-SMS. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych Smile


Oprócz dalszego rozwijania i ulepszania oferty, plany na najbliższe dni to :

1. Odświeżenie wszystkich poradników, zmiana sposobu rekrutacji i zasad prowadzenia mentoringu skracania. Mentoring przyjmie zupełnie inną formę. Nie tylko ja będę autorem poradników - to jest zbyt ograniczające. Część pieniędzy z dochodu z systemu poleconych będzie przeznaczana na zakup nowych poradników, od innych praktyków zarabiania. Bez żadnych dodatkowych kosztów dla członków - baza poradników będzie na bieżąco powiększana. Pierwsze nowe poradniki pojawią się już w pierwszej połowie pażdziernika.

Zaznaczam, że WSZYSTKIE nieuczciwe osoby zostaną usunięte z forum grupy z dniem wprowadzenia zmian ! Smile


2. Założenie bloga o tematyce "Zarabianie w internecie" oraz wznowienie inwestycji w upCPM.pl - który nie był ulepszany od dnia startu.



Pozdrawiam
mysc


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - Gelek - 08-10-2015 11:56

napisalem do ciebie wiadomosc na pw chce abys byl moim mentorem Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 08-10-2015 12:10

Dzisiaj wyjątkowo odpowiem na wszystkie wiadomości dopiero około 21.30.


RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING - mysc - 09-10-2015 14:21

Dokładne godziny w których jestem online podam jutro, tzn 10.10.2015 .

Całkowicie zmienił mi się grafik zajęć, toteż niestety nie dam rady być każdego dnia w tych samych godzinach. Jutrzejszych godzin będę się już trzymał przez pół roku Smile Przepraszam za ciągłe zmiany i zamieszanie.