Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Dziennik-pracy-mysc-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-94843)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - must - 29-06-2015 12:45

powodznka Smile ! Czytam cały czas Idea


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 30-06-2015 13:13

W dniu dzisiejszym wprowadzam pewne zmiany odnośnie mentoringu. Uaktualniłem pierwszy post Smile

Zawieszam bezpośrednią promocję fanpage'y poleconych (udostępnianie ich u siebie). Taka darmowa reklama prowadziła do licznych nadużyć i najzwyczajniej w świecie do strat finansowych po mojej stronie.
Mentalność w Polsce niestety w przeważającej większośći jest bardzo niecierpliwa - jeżeli ktoś nie będzie zarabiał od razu satysfakcjonujących kwot - poddaje się.
Takie fanpage'e są później sprzedawane albo leżą odłogiem. Nie wyobrażam sobie w dalszym ciągu promocji fanpage'y oszustom (wracających do swoich starych kont shorte/adfly zaraz po reklamie), osobom które sprzedają swoje fanpage'e nie mając żadnego udziału w ich promocji oraz osobom, które poddają się po tygodniu.

Nie mogę już się reklamowac jako "kompleksowy mentoring", bo od dzisiaj wymagam samodzielnych umiejętności przy promowaniu fanpage'a w poczatkowej fazie.


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - saq714 - 03-07-2015 11:48

Brawo mysc ! Uważam że to dobry ruch


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - danielek654 - 10-07-2015 11:14

Cóż są ludzie i parapety. Jeżeli ktoś nie potrafi docenić i wykorzystać pełnego wsparcia, gotowych zdjęć podanych na tacy, a nawet udostępnienia, zupełnie bez opłat to gratuluję, a jeśli co gorsza wykorzystuje wszystko i nie chce nawet odwdzięczyć się pracą na koncie założonym z polecenia, to nawet nie warto tego komentować. Ja bardzo dziękuję za pomoc, bo wiele się nauczyłem i szkoda, że przez tzw. pijawki początkujące osoby nie otrzymają już wsparcia na bardzo wysokim poziomie.


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 17-07-2015 17:05

Przechodzę na 2-dniowy "urlop". Na wszystkie wiadomości odpowiem w poniedziałek Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 20-07-2015 19:28

Odpowiedziałem na wszystkie PW Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 27-07-2015 14:16

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie : http://zarabiam.com/Temat-KONKURS-Wygraj-FanPage-ERO-1-2k-118475 Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 13-08-2015 17:10

Chyba nadeszła pora na nowy wpis Smile

Ostatnio dostaję sporo wiadomości z pytaniem czy nadal "mentoruję" w skracaniu Smile Tak więc zaznaczam jasno i wyraźnie, że MENTORING JEST I BĘDZIE AKTUALNY Smile

Co do innych form zarobku :
Zainwestowałem w dwa nowe serwisy, który posłużą mi do promocji gier. Prawdopodobnie ruszą od soboty. Zrobiłem przerwę w tworzeniu kanałów na YT - zacznę promocję wraz ze startem w/w stron - odsyłając na nowe domeny.

Na eforsie co kilka dni wpada mi lead - pomimo tego, że promocję zakończyłem jakiś miesiąc temu. Poważnie zastanawiam się nad nową grupą - MENTORING E-FORSA - podobnie jak w skracaniu przedstawiłbym dokładnie cały sposób działania, krok po kroku, i zapewniał pełne wsparcie w postaci skryptów i maskowania.
Myślę, że warunkiem koniecznym do dołączenia byłby staż w zarabianiu na skracaniu w mojej grupie - nie chcę by poradniki były wysyłane oszustom. Póki co są to tylko luźne rozważania, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.


Zakupiłem również poradnik od @[Pmxq]. Dodam recenzję po 22.08 .


Od 17.02 do 22.08 biorę "wolne" i jadę nad morze, ale postaram się w miarę możliwości odpisywać. Wówczas nie będzie to godzina 12.00 Smile

Pozdrawiam
mysc


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - sprzetok - 25-08-2015 20:21

Myscu chetnie dolacze do projektu, oferuje napisanie jakis bocikow itp pracujacych ladnie i zgodnie z zadanym charmongramem jesli bedzie to w moich kompetemcjach. Jako osoba poczatkuaca w FB itp chetnie sproboje swoich sił. Dostepnosc pn-czw 18.00-02.00


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 29-08-2015 15:58

Witam ewentualnych czytających Smile

1) Zapowiedziana recenzja poradnika od @[Pmxq] :
Przedstawione sposoby są skuteczne, ale nie do końca zgodne z regulaminami sieci reklamujących gry. Osobiście używam dwóch (dopuszczalnych) metod i jestem zadowolony z wydanych 200zł.
Inne prezentowane sposoby oczywiście są skuteczne i jak widać osoby które zakupiły poradnik otrzymują wypłaty - więc nikogo nie zniechęcam, a wręcz polecam - tym bardziej, że autor bardzo chętnie i rzeczowo odpowiada na wszelkie pytania.

2) Ruszyły zapowiedziane dwa nowe serwisy do promocji gier z których jestem bardzo zadowolony. Specjalne podziękowania dla @[kornel388], który perfekcyjnie wywiązał się ze złożonego zamówienia. Gdyby ktoś jeszcze chciał skorzystać z jego usług, podaję kontakt gg : kornel388 - 50367094 .

Przede mną promocja w/w serwisów, która do łatwych rzeczy nie należy. Planuję się skupić na kanałach YT i dodatkowo reklamować strony na fanpage'ach. Jeżeli znalazłby się tutaj jakiś właściciel FP, który byłby zainteresowany sprzedażą reklamy, bardzo proszę o kontakt na PW Smile

3) Powoli szykuję się/sprawdzam opłacalność rozpoczęcia mentoringu w "sub-sms". Potrzebuję 3-4 chętne osoby które do tej pory nie miały żadnej styczności z "subami" do eksperymentalnej współpracy. Pierwszeństwo mają osoby współpracujące ze mną w skracaniu Smile Standardowo, chętnych zapraszam na PW.
EDIT : Rekrutacja wstrzymana do odwołania - zainteresowane osoby zapraszam do subskrybowania dziennika


4) Informacja dla członków naszej ekipy skracania : Proszę się koniecznie zalogować na grupowe forum i przeczytać nowy wpis Smile Wakacje się skończyły!



Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków !
mysc