Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Dziennik-pracy-mysc-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-94843)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - Pmxq - 09-05-2015 10:35

Powodzenia, ja jak na razie wstrzymałem działania w portmmo i czekam na wypłatę, jeżeli będę zadowolony to będę promował gierki dalej a jak będzie tak jak kolega wyżej mówił że odrzucą sporą część leadów, przerzucam się na gameflow Big Grin


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 10-05-2015 17:03

Taki sobie wpis w dzienniku, pod wpływem chwili Smile

Zanim nie miałem własnego serwisu, nie zdawałem sobie sprawy z pewnego zjawiska które ma miejsce na tym forum. Otóż jako upCPM otrzymujemy maile, których autorzy próbują nam sprzedać "pozytywną opinię" na forum. Oczywiście żadnych komentarzy kupować nie planujemy, to też śmiało mogę powiedzieć - że nawet nie warto w takich sprawach pisać. Jesteśmy wypłacalni i koniec kropka Smile


Pmxq, czekasz na wypłatę za kwiecień ? Czyli otrzymasz ją na początku czerwca ? Jeśli tak to daj mi wtedy znać jak przebiegła walidacja Wink


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 12-05-2015 20:14

Kupię FP ero (min. 2k lików), zapraszam na PW z ofertami Wink

Interesują mnie statystyki ostatniego posta (do 24h), nazwa, ilość lików Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - saq714 - 13-05-2015 01:43

Pięknie myscu się rozwijasz. Trzymam kciuki jak zwykle Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 13-05-2015 10:21

Wszystko co robię, to żeby Cię spłacić Cool


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 15-05-2015 14:40

Od dzisiaj rozpocząłem również sprzedaż reklam na FP, szczegóły : http://zarabiam.com/Temat-Reklama-na-FP-erotycznych-ponad-365-tys-fanow-114064


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 20-05-2015 23:01

Dzisiaj udało mi się skontaktować z przedstawicielem LinkToGame - dogadaliśmy się co do promocji, stawek oraz limitów. Około 13.00 zacząłem promocję (zmieniałem linki chyba 4x, więc zabrało mi to około 2h), a o 15.00 niestety moje konto zostało zablokowane. Nie wiem dlaczego, nie wiem czy przez tego samego przedstawiciela z którym wcześniej wymieniałem maile. Wiem tyle, że linki wisiały cały dzień na CPMie, stronie XXX, kanałach YT, fanpage'ach i niewątpliwie nabijały naturalne rejestracje - ale niestety pieniędzy za to nie zobaczę. Mam nadzieję, że jutro się ta sprawa wyjaśni - jeśli nie to zostaje TYLKO przy gameflow i portmmo.

Co do wspomnianej "strony XXX" to pojawił się dzisiaj na forum ciekawy temat do którego chciałbym się odnieść. Otóż autor tematu oferował swój mentoring w skracaniu, a w opisie "usługi" zawarł taki oto punkt :

Cytat:-Fajna baza zdjęć bez wklejania reklam które przynoszą dodatkowe pieniądze mentorowi(część osób tak oszukuje swoich refferali)

W tym momencie zarzucono mi oszukiwanie poleconych. Oczywiście się z tym nie zgadzam. Autor omawianego tematu ma, moim zdaniem, mentalność nie idącą w parze z zarabianiem w żadnym stopniu. Uważam, że moi poleceni otrzymują na start całkowity gotowiec do zarabiania : zdjęcia, bazy linków, wzory postów, godziny postowania, kilkanaście wartościowych poradników - ogólnie rzecz biorąc WSZYTKO TO do czego w skracaniu doszedłem. Chciałbym zacząć z takim zestawem, gdybym rozpoczynał zarabianie dzisiaj. Niestety mentalność owego autora nie widzi oczywistych plusów dla niego, widzi tylko to, że przy zdjęciach z bazy linków są moje bannery reklamowe. Pominę tutaj fakt, że prawie nic na nich nie zarabiam (a to co zarobię wydaję na polepszanie skryptów, domeny do maskowania, hosting) - załóżmy, że zarabiam BARDZO DUŻO. I co z tego ? Dlaczego autorowi tematu przeszkadza fakt, że ktoś zarabia więcej od niego ? Otóż dlatego, że taka osoba po prostu się do zarabiania nie nadaje. Życzę autorowi tematu by jak najszybciej pozbył się przekonania "dlaczego on ma mieć więcej ode mnie" i skupił się na sobie samym - inaczej będzie stał w miejscu i z zazdrością patrzył jak inni idą do przodu.

Koniec -.-

EDIT : Zapomniałem dodać, że używanie moich baz linków NIE JEST OBOWIĄZKOWE.


.


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 22-05-2015 23:43

LinkToGame odblokowało mi konto dzień po zablokowaniu. W odpowiedzi na e-mail otrzymałem tylko "konto aktywne" i nie zadawałem więcej pytań. Nie wiem dlaczego zostało zablokowane, ale cieszę się że w tej chwili wszystko działa tak jak powinno.

Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity - głównie jeśli chodzi o CPM'a. Zmieniłem niemalże całkowicie system przydzielania reklam - mam nadzieję, że w końcu serwis zacznie przynosić chociażby niewielki zysk.
Oprócz tego, 13 stron zostało zablokowanych - 3/4 ruchu na tych stronach pochodziło z hitleapa, co jest oczywistym złamaniem regulaminu.


.


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 01-06-2015 11:11

Nie jestem zwolennikiem podsumowań liczbowych, toteż dokładnych rachunków niestety nie przedstawię. Powiem tylko, że maj zakończyl się bardzo pozytywnie. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia pewności otrzymania wypłat, które są realizowane nawet po miesiącu -.-

W czerwcu minimalnie zmieniam sposób dotychczasowych metod, czas pokaże czy było warto Smile

Wszystkich zainteresowanych skracaniem, ze względu na brak czasu, będę odsyłał do Brozka. Edytowałem "kontakt" w pierwszym poście.


RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING - mysc - 04-06-2015 13:44

W dniu wczorajszym pierwszy raz otrzymałem weryfikację dowodem na swoim głównym koncie na facebooku -.- Zważywszy na fakt, że zarabiam na nim już prawie rok - i tak długo się trzymało bez tego Smile Oczywiście całe zpalecze mam zabezpieczone innymi kontami, w tym realnych osób - więc nic złego się nie stało, z wyjątkiem tego że chwilowo nie mam kontaktu ze światem Sad

Ostatnimi czasy na forum zauważyłem gwałtowny wysyp "mentorów skracania" Smile Nie mogę powiedzieć czy warto, czy nie warto korzystać z ich usług. Mogę natomiast powiedzieć, że NIKT dniówek >10$ z dnia na dzień robić nie zacznie Smile Budowanie zaplecza wymaga czasu, obojetnie gdzie się promuje swoje linki. Moje "osiągnięcia" na pierwszej stronie dziennika, w porównaniu z nowymi osobami w branży, wydają się nieporównywalnie słabe Smile Zawsze powtarzałem, że dniówka zależy od zaplecza - im lepsze, większe zaplecze - tym większa dniówka. NIE MIAŁEM DUŻEGO ZAPLECZA GDY CELE Z PIERWSZEJ STRONY BYŁY OSIĄGANE.
W obliczu nowych faktów, poprosiłem kilku poleconych o wysłanie mi screenów z ich "większymi zarobkami". Zaznaczam, że większość tych dniówek była robiona przy niższych stawkach niż obecnie.

[Obrazek: mysc.jpg]